HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika: Kahramanmaraş'taki bu görüntüler herkesi ağlattı! Enkaz altındaki anne kızını emzirerek hayatta tuttu, Masal bebek 56 saat sonra böyle kurtarıldı

Son dakika haberi: Kahramanmaraş'taki enkazdan Masal bebek sağ olarak kurtuldu. 56. saatte enkaz altından kurtarılan Masal bebeğin kurtarılma anları saniye saniye kaydedildi. TRT Haber'in canlı yayınındaki görüntüler herkesi ağlattı. Masal bebeği annesi saatlerce emzirerek hayatta tuttu. Kısa süre sonra da Masal'ın hamile annesi, sağ çıkarıldı.

Son dakika: Kahramanmaraş'taki bu görüntüler herkesi ağlattı! Enkaz altındaki anne kızını emzirerek hayatta tuttu, Masal bebek 56 saat sonra böyle kurtarıldı

Son dakika... Kahramanmaraş'ta gerçekleşen ve Adana, Gaziantep, Hatay, Adıyaman, Kilis, Malatya, Şanlıurfa, Diyarbakır gibi illerde de yoğun şekilde hissedilen deprem sonrasında son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Masal bebeğin annesini kurtarma çalışmaları devam ediyor.

MASAL BEBEK 56 SAAT SONRA ENKAZ ALTINDAN ÇIKARILDI!

TRT Haber'in canlı yayınındaki görüntüler herkesi ağlattı. Masal bebek depremden 56 saat sonra enkazın altından çıkarıldı.

image (12)

Hükümet Bulvarı'ndaki Yenişehir Apartmanı'nın enkazında çalışma yürüten Türk Silahlı Kuvvetleri arama kurtarma ve Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, enkazda dinleme yaptı.

fgdgdf

1,5 yaşındaki Masal ile annesi Yeliz Kıraççakalı'ya ulaşan ekipler, titizlikle sürdürdükleri çalışmanın ardından Masal'ı enkazdan çıkardı. Enkazdan ses alan ekipler, bunun üzerine apartmanın yan tarafındaki binadan sesin geldiği noktaya tünel açtı.

BÜYÜK SINAV! MUHABİR DE GÖZYAŞLARINI TUTAMADI...

Babasının kucağına verilen ve ekrana yansıyan o anlarda muhabir de gözyaşlarını tutamadı. Alınan bilgilere göre Masal bebek, deprem sırasında annesinin kucağında emme pozisyonundaydı...

VNHGG
Kurtarma ekiplerine bebeğini emzirerek hayatta tuttuğunu belirten ve halen enkaz altında bulunan anne Yeliz Kıraççakalı da kısa süre sonra enkazdan sağ çıkarıldı.

UMUTLU BEKLEYİŞİN ARDINDAN BEBEĞİNE SARILDI

Deprem günü enkaz altından kendi imkanlarıyla çıkan ve 55 saatlik umutlu bekleyişin ardından bebeğine kavuşan baba Ömer Kıraççakalı, ambulansa alınan bebeğine sarılarak, büyük mutluluk yaşadı.

Masal bebeğin 25 yaşındaki hamile annesi de hastaneye kaldırıldı!

image (13)


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler