Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn kadınlara erkekleri kovalamamalarını söylerken yarı çıplak poz verdi! Mini etekten başka bir şey giymedi

  Sosyal medyada yarım milyonu aşkın takipçisi bulunan “Barbie” lakaplı Apollonia Llewellyn cesur pozuyla erkeklere adeta meydan okudu. Sadece mini etek giydiği ve üstsüz bir şekilde verdiği pozunda fenomen isim kadınlara “Erkekleri kovalamayın” diyerek seslendi. Llewellyn’in gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini topladı.

  Sosyal medyadan hayranlarının kalp atışlarını hızlandıran paylaşımlar yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran fenomen isim Llewellyn kadınlara erkekleri kovalamamalarını söylerken mini etek dışında hiçbir şey giymediği pozuyla meydan okudu. Llewellyn’in gönderisi hayranlarından tam not alırken fenomenin paylaşımında adeta beğeni butonu çöktü.

  ELLERİYLE KAPATTI

  5

  Üstsüz pozunda Llewellyn göğüslerinin büyük bir bölümü elleriyle kapatıp kameralara gülümseyen poz verdi. Mini kot eteğini beyaz çizme ve gözlükleriyle tamamlayı tercih eden fenomen ismin gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini kazandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler