HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Sosyal medyadan 'Bugün Hatay'dan ayrılıyorum' diyerek duyurdu! Hatay Valisi Rahmi Doğan istifa etti

Son dakika: Hatay Valisi Rahmi Doğan, istifa etti. Kararını sosyal medyadan duyuran Doğan, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimler için görevinden ayrıldığını belirtti. Yaptığı paylaşımda 'Değerli hemşehrilerim; bugün itibari ile Hatay'dan ayrılıyorum. Ancak kalbim ve gönlüm hep sizinle olacak' ifadesine yer verdi.

Sosyal medyadan 'Bugün Hatay'dan ayrılıyorum' diyerek duyurdu! Hatay Valisi Rahmi Doğan istifa etti

Hatay Valisi Rahmi Doğan, sosyal medya hesabından istifa ettiğini duyurdu. Doğan yaptığı paylaşımda "Değerli hemşehrilerim; bugün itibarıyla Hatay'dan ayrılıyorum. Ancak, kalbim ve gönlüm hep sizinle olacak. Nasip olur da milletvekili olursam Hatay'ın 'Onikinci milletvekili' hissiyatıyla Hatay için de çalışacağım, Hatay'ın yeniden inşasında üzerime düşeni yapacağımdan asla şüpheniz olmasın" dedi.

Doğan yaptığı paylaşımda şunları ifade etti:

"Beş yıldır yürüttüğüm Hatay Valiliği görevinden, devlet büyüklerimin de müsaadeleri ile 14 Mayıs'ta yapılacak olan milletvekili seçimlerinde, memleketim Sivas'tan 'aday adayı' olmak üzere ayrılmış bulunmaktayım.

Hatay'da görev yaptığım süre içerisinde Hatay'a ve Hataylılara hizmet etmek için canla başla çalıştım. Elimden geldiği, gücümün yettiği kadarı ile memleketimiz için güzel işler yapmaya gayret ettim. Hataylı hemşehrilerim bu süren en büyük şahididir.

Görev yaptığım süre içerisindeki sel baskınları, orman yangınları, pandemi, İdlib'deki çatışmalar gibi birçok zorlu olaya şahitlik ettim ve bu süreçleri layıkıyla yürüttüm. Son olarak yaşadığımız deprem felaketi yüreğimde tarifi imkansız derin yaralar açtı. Ben de sizler gibi eşimle beraber yaşadım bu felaketi. Dostlarımı, çalışma arkadaşlarımı ve bunca zaman hizmet ettiğim değerli hemşehrilerimi kaybettim. Bu hüzün ve derin kederi ömrüm boyunca asla unutmayacağım.

Rabbimden vefat eden vatandaşlarıma rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum.

Değerli hemşehrilerim; bugün itibarıyla Hatay'dan ayrılıyorum. Ancak, kalbim ve gönlüm hep sizinle olacak. Nasip olur da milletvekili olursam Hatay'ın 'Onikinci milletvekili' hissiyatıyla Hatay için de çalışacağım, Hatay'ın yeniden inşasında üzerime düşeni yapacağımdan asla şüpheniz olmasın.

Bu duygu ve düşüncelerle sizleri Allah'a emanet ediyor, hepinizi saygı ile selamlıyorum."


Express


En Çok Aranan Haberler