Mynet Trend

Sosyal medyanın yeni trendi! Tanga elbiseli görünümü sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü

İngiltere’de yaşayan sosyal medya fenomeni Lauren Marsden, sosyal medyada trend haline gelen bir kıyafeti denedi. Tanga gibi görünen eksik elbise kombini takipçilerinden olumsuz yorum aldı.

Sosyal medyanın yeni trendi! Tanga elbiseli görünümü sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü

Sosyal medyada ortaya çıkan moda akımları kısa sürede tüm dünyada etkisini gösteriyor. Son günlerde elbiselerin içinden iç çamaşırının gözükmesi yeni akıma dönüştü. Kim Kardashian, Bella Hadid ve Kendall Jenner gibi ünlü isimlerin ayak uydurduğu modayı sosyal medya fenomeni Lauren Marsden kendi hesabından yaptığı bir paylaşımla uyguladı. Ancak 20 yaşındaki sosyal medya fenomeni Lauren Marsden’in paylaşımı tepkileri de beraberinde getirdi.

kapak iç çmaşaırı

YENİ MODA AKIMINA TEPKİ YAĞDI

1

Sosyal medyada yaklaşık 152 bin takipçisi bulunan Lauren Marsden’in son trende uygun kombini tepki çekti. Paylaşımın sonrasında pek çok kullanıcı kıyafetin günlük kullanım için uygun olmadığını dile getirdi. Trend sosyal medya kullanıcıları tarafından beğenilmezken ünlü isimler iç çamaşırı dekolteli kıyafetlerini paylaşmaya devam ediyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
milleti tahrik etme için alçakça hareket
Herşeyden tahrik oluyorsun diye dünyayı mı sana benzetelim, sen mi beynini değiştirmeyi deneyeceksin, yaratık!
giyinmeden çıkın lütfen artık orda bu varmı şu varmı diğe düşünmekten çıldırıyorum hele bide firikik vermemk için çabalıyorlar ya çıldırıyorum yada yaprak koyun eskidenki gibi yapraaak
Geri Dön