HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Söylenti çıkınca bedava balık yemek için herkes oraya koştu! "Dün çok olmuş, bugün biraz daha az"

Düzenli olarak sofrasında balık bulunmasını isteyen vatandaşlar balık fiyatlarındaki hareketliliği yakından takip ediyor. Kimileri de kendi balığını kendi tutmayı tercih ediyor. Ancak Antalya’nın Finike ilçesinde yayılan bir söylenti sonrası çok sayıda vatandaş bir anda sahile koştu. İlçe açıklarındaki balık üretme çiftliklerinin havuzlarının patladığı söylentisi üzerine Finike sahili balık yakalamak isteyen vatandaşlarla adeta doldu taştı. Bazılarının bolca balık tutabildiği de belirtildi.

Söylenti çıkınca bedava balık yemek için herkes oraya koştu! "Dün çok olmuş, bugün biraz daha az"

Balık fiyatlarındaki hareketlilik, sağlıklı beslenmenin olmazsa olmazlarından olan düzenli balık tüketme alışkanlığı bulunan vatandaşların gündeminde. Antalya'da ise bedava balık yemek isteyen vatandaşlar, bir söylentinin hızla yayılmasıyla harekete geçti. Balık üretme çiftliğiyle ilgili ortaya atılan söylenti sonrası çok sayıda vatandaş bölgeye giderken bazılarının bolca balık tutabildiği belirtildi. İşte detaylar...

4f498266-2e50-40f2-9a29-c1cb0334fae0

OLTASINI ALAN ORAYA KOŞTU

Finike ilçesinde "sahilde balık havuzu patladı" söylentisi üzerine oltasını alan soluğu sahilde aldı. Çok sayıda vatandaşın sahile gelerek balık tuttuğu görüldü.

9c27ae2a-5e71-4298-8163-745eda5ecc74

Balık tutabilen az sayıda şanslı vatandaşın dışında diğerleri güneşli havanın ve denizin keyfini çıkardı. Finike sahilinde hizmet veren işletmelerde kahvaltı yapmak isteyen vatandaşlar ise sıra beklemek zorunda kaldı. Spor yapanlar ve denize girenler de meraklı vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.

c53081b5-20ee-49cc-b36d-e60ae5be9076

"DÜN ÇOK BALIK TUTAN OLMUŞ"

Havanın güzel ve güneşli olduğunu belirten bir vatandaş, “Aynı zamanda bir balık havuzunun patlaması nedeni ile herkes balık tutmaya geldi. Dün çok balık tutan olmuş. Bugün biraz daha az" dedi. (İHA)

a74bdaeb-2945-4d59-be19-c45458e5fc3b


Mynet Youtube

En Çok Aranan Haberler