HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI! 13 Aralık Süper Loto Çekiliş sonuçları sorgulama ekranı

Süper Loto çekiliş sonuçları yakından takip ediliyor. Geçen haftaki Süper Loto çekilişinde 6 bilende 26.071.136,43 ₺ devretmişti. Bu akşam haftanın ilk çekilişi yapıldı. Peki Süper Loto çekilişi ne zaman yapılacak? Sonuçları açıklandı mı? İşte Süper Loto çekilişi ile ilgili detaylar...

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI! 13 Aralık Süper Loto Çekiliş sonuçları sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları ne zaman açıklanacak? Süper Loto çekilişi bu akşam 21.30'da gerçekleştirilecek. Çekilişin ardından sonuçlar açıklanacak. Aşağıdaki link üzerinden çekiliş sonuçları için sorgulama yapabilirsiniz.

https://www.millipiyangoonline.com/cekilis-sonuclari

1 Ekim Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuç sorgulama nasıl yapılır? Süper Loto sonuçları 1 Ekim 2020!

Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam 21.30'da yapılacak. Haftada 3 kez, salı,perşembe ve pazar günleri yapılan Süper Loto çekilişinde 11 Aralık Pazar günü 6 bilen çıkmamıştı. Süper Loto'nun ne kadar devrettiği merak konusu oldu.
26.071.136,43 ₺'nin devrettiği çekilişte bu hafta 6 bilen olacak mı?

13 ARALIK SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? 15 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları sorgula

Heyecanla beklenen bu akşamki çekiliş Milli Piyango İdaresi'nin resmi web sitesinden yayınlanacak. Meraklılarının oldukça çok olduğu ve yoğun bir şekilde takip edilen Süper Loto umut dağıtmaya devam ediyor. Şans oyunu severler tarafından büyük bir heyecanla beklenen Süper Loto çekilişi haftalık startını bu akşam verdi.

İşte kazanan numaralar;
4-21-30-38-49-57

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçilerek oynanan bir oyundur. Her kolondan 6 sayı seçilir. Tek kolon ücreti 4 TL’dir.

İsterseniz kendiniz işaretleme yapabilir isterseniz de 'sen seç' kutucuğunu seçerek sistemin rastgele sayı seçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsiniz. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretebilirsiniz.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler