Suriye'de kimyasal saldırı iddiası: 635 ölü

Esed güçlerinin Şam'ın Doğu Gota banliyösüne düzenlediği saldırıda 635 kişi öldü, 3500'ün üstünde kişi yaralandı. Saldırıda kimyasal silahların da kullanıldığı iddia edildi.

Suriye Yerel Koordinasyon Komitesi (LCC), kentin Doğu Gota bölgesinde düzenlenen rejim güçlerinin saldırısında, Hammuriye'de 300, Arbin'de 78, Sepka'da 67, Keffar Batna'da 140 ve Muaddamiye'de 50 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı.

Bölgedeki sahra hastanelerinde tıbbi malzeme eksikliğinden dolayı ölü sayısının artmasından endişe duyulduğunu ifade eden LCC, olayı katliam olarak niteledi.

Suriye Genel Devrim Konseyi (SRGC) de rejim güçlerinin Meliyha, Cobar, Muaddamiye, Eş Şam ve Dareyya'ya ağır silahlarla saldırdığını ve saldırıların kentin farklı bölgelerinde sürdüğünü belirtti.

SRGC, daha önce yaptığı açıklamada, kimsayal silah kullanıldığı saldırıda ölü sayısının 430, yaralı sayısını ise 3 bin 600 olarak bildirmişti

SARİN GAZI KULLANILDI

Bölgedeki doktorlardan Halid Mahmud, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çok sayıda kişinin kullanılan "sarin gazı"ndan etkilendiğini ifade etti.

Yaralılarda nefes darlığı, kusma, göz bebeklerinde küçülme, bilinç kaybı yaşandığını belirten Mahmud, acil olarak tıbbi malzemeye ihtiyaç duyulduğunu vurguladı.

Mahmud ölü sayısının artmasından duyduğu endişeyi de dile getirdi.

SİVİLLER SALDIRIYA UYKUDA YAKALANDI

Öte yandan bölgedeki aktivistler, sabahın erken saatlerinde sivil yerleşim bölgelerine havadan atılan gaz bombaları sebebiyle insanların saldırıya savunmasız şekilde, uykuda yakalandığı belirtti.

Bu sebeple yüzlerce kişinin öldüğü en az 3 bin 600 kişinin yaralandığını bildiren aktivistler, yaralıların bölgedeki sahra hastanelerine kaldırıldığı ifade etti.

KALINTILAR GÖRÜLEBİLİR

Suriye Muhalif ve Devrimci Güçler Ulusal Koalisyonu (SMDK) Türkiye Temsilcisi Halid Hoca, Birleşmiş Milletler (BM) Heyetinin Şam'da düzenlenen saldırının gerçekleştiği yerlere hemen ulaşması halinde Esed güçlerinin fırlattığı füzelerin kalıntılarını görebileceğini belirtti.

SURİYE'DEN KİMYASAL SİLAH İDDİALARINA YALANLAMA

Suriye Genel Devrim Konseyi’nin Guta Banliyösü’ndeki saldırıda kimyasal silah kullanıldığı iddiasına Suriye Enformasyon Bakanlığı’ndan yalanlama geldi. Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Bazı basın kuruluşlarında çıkan kan ve terörü destekleyici haberlerin tamamı asılsızdır” denildi. Açıklamada, iddiaların sebebinin BM Kimyasal Silah Soruşturma Komisyonu’nun dikkatini dağıtmak için yapıldığı ifade edildi.

'İDDİALAR DERHAL ARAŞTIRILMALI'

Dışişleri Bakanlığı, Suriye'de kimyasal silah kullanımına ilişkin iddiaların derhal açıklığa kavuşturulması gerektiğini belirterek, "İddialar doğruysa uluslararası camianın insanlığa karşı suç teşkil eden bu kabul edilemez vahşet karşısında gereken duruşu sergilemesi ve tepkiyi göstermesi kaçınılmazdır" açıklamasını yaptı.

Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, "Suriye’de Şam’ın Doğu Gota ve Batı Gota bölgelerinde dün gece rejim güçlerince kimyasal silah kullanılmak suretiyle gerçekleştirilen saldırılar sonucunda yüzlerce sivilin hayatını kaybettiğine dair haberler büyük bir endişeyle izlenmektedir" denildi.

İddiaların derhal açıklığa kavuşturulması gerektiği ifade edilen açıklamada, "Suriye'de kimyasal silah kullanımı iddialarının doğruluğunu araştırmak üzere oluşturulan ve halen bu ülkede çalışmalarını sürdüren BM Araştırma Misyonu da söz konusu iddiaları araştırmalı ve bulgularını ortaya koymalıdır. Şayet iddialar doğruysa uluslararası camianın insanlığa karşı suç teşkil eden bu kabul edilemez vahşet karşısında gereken duruşu sergilemesi ve tepkiyi göstermesi kaçınılmazdır" ifadesi yer aldı. AA - CİHAN - İHA

en son haber

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 411 yorum
helal olsun esada vatan haini peygamber dahi olsa öldürülmelidir
sen hiç vatan haini bir peygambere okuduğun yada duyduğun kadarıyla rastladınmı ki buşekilde saçma sapan bir cümle yazıp kendi aptallığını ortaya koyuyorsun vatan haini dediğin insanlar bugün diktatörlükle yönetilen bir ülkede yeter artık diyenlerdir sense vatan haini diyorsun sen ya senin başına böyle bir şey gelseydi demek vatansever yani esedin kuklası olmayı yada askeri bir maşa gibi kullanan başta abd ve ingiltere olmak üzere seni sömürmesine izin verirdin
sen kendini ne zannediyorsun kendini bilmez allahını bilmez peygamberini tanımaz mahluk
Senin secereni çok merak ediyorum
bu ne vicadan , insanlığından utanmalısın
vatan hainliğinden kastın diktatörlükse *iksir git suriyede yaşa esada katıl. Senden ala vatan hainimi var
SOYSUZ PEYGAMBERDEN VATAN HAİNİ Mİ OLUR. ALLAH İÇİN GELİR ONLAR SENDE BUNU BİLMEYECEK KADAR DİNSİZMİSİN...ALLAH ISLAH ETSİN...
lan sende nasıl bir vicdan var be insanmısın diye çok merak ettim şimdi
yorumununda seninde cezanı allah versin.. 1 cisi peygamber hain olmaz 2 cisi suruye esedin değillll
git senide öldürsün..
PEYGAMBER DERKEN DESTUR DE!PEYGAMBER KELİMESİNİ KULLANIRKEN NASIL VATAN HAİNİ DERSİN?
BU KATLİAMI ESAD TARAFI YAPMIŞ OLSAYDI KESİN İSİM VEREREK YAZARDINIZ ADAMI KÖTÜLEMEK İÇİN AMA HAİNLARİN İSMİNİ YAZAMIYORSUNUZ UCU SİZE DUKUNACAK DİYE
kimyasal gaz milislerde olmaz biraz kafanı çalıştır.
ne man..k sınız ya ne alaka,
Laa geri zekalı ha Esad yapmış haa Tayyip yapmış hada PKK su yapmış sonuçta ne var 500 yakın insan ölmüş binlercesi yaralı bundan da siyaset çıkarıyonuz ya Allah belanızı versin
ahmak esed tarafı yapmış zaten okumuyormusun.
Haberi okumuyonuzmu siz yaw. Esad güçleri demiş ya.
İsraill sendromuyla kafasını bozmuş Tayyip Efendi.Bana İsrail bir zarar vermiyor.Sen çeneni kapada kendi pisliklerine bak önce.Benki Yahudileri sizin gibilere inat koruyorum.Benim Türkiyeye bağımlılım kalmadı.AKP bıktırdı beni zaten.Ben Tayyibin devirinde 2 yıl sokakta kaldım.Tayyibin devirinde haksız faturaları ödedim.Ee o halde o zaman İsraile neden düşman olayım.Vatanım dedim milletim dedim hep sevdim Türkiyeyi halada seviyorum fakat artık yeter.Böyle adi siyasetçilerin toplumu karıştırması zarardır.
SEN ZATEN DİNSİZSİN ALLAHSIZSIN SANA DENECEK BİRŞEY VAR ALLAHIN GAZABI YAKIN.. DEMEK ZAMANINDA DEVLETİ SÖMÜRDÜN ŞİMDİ İSE ACISI ÇIKINCA CANIN YANDI ÖYLEMİ.ŞEREFSİZ fraternity.
Türkiyeyi hala sevdiğine göre İsrail seni henüz kabul buyurmamış..senin ülke sevgin her hükumete göre değişiyor mu!!!
neden vermiyo sence çünki kendisinin dahi kullanmadığı ancak senin ve senin gibi düşünenlere sattığı birçok üründen cebini doldurduğu için çünkü müslüman filistinlileri katlederken senin seninin çıkmadığı için ama sen ve senin gibiler var olduğu şürece zaten sana sağlığına sen anlamadan zaten istediğini alıyo sen ve senin gibileri yolunacak bir kaz yadaaltın yumurtlayan tavuk olarak gördüğü için sana bişey yapmıyo halen anlamadıysan etrafın birkerede at gözlüğü takmadan bak gerçekleri daha iyi görebilirsin ozaman ey cahil
DÜNYADA HERŞEY GÜZEL OLSAYDI NE CENNET ARZUSU NE DE CEHENNEM KORKUSU OLURDU RIZKI VEREN ALLAH MÜSLÜMANI GAYRİ MÜSLÜMÜ İMTİHANA TABİ TUTAN ALLAH DERDİ DERMANI ALLAH VERİR ALLAH ALIR
israil seni adam yerine koymuyorki sana zarar versin..israil düşmanlarına zarar verir dostlarına değil..israil senin şu yorumunu okumuş olsa sana kabinede bile bakanlık verir şerefsiz vatan haini çapulcu..
akp nin iktidarı seni acıtmış anlaşılan acıdan boş boş ifira atıon
israile git ne duruyorsunki
eğer müslümansan israilin yani yahudilerin lanetli bir toplum olduğunu ve her zaman fitne çıkardığını vede kıyamete kadar çıkaracaklarını bilmen lazım.
Bunun hesabını nasıl verecekler. Türkiye hükümeti katar ABD AB bunun hesabını nasıl verecekler. "Esed yaptı" yalanını bugün söylerler. Utanmadan sıkılmadan.
Yalan olduğunu nereden biliyorsun, istihbarattanmısın? El muhaberat falanmısın?
kacbenden, yalan olmadığnı nerden biliyorsun, biliyoruz? istihbarattan mısın? El muhaberat mısın yoksa?
Devletine kurşun sıkan cezasız kalamaz.
adamların devleti işgal edilmiş kimin devletinden bahsediyorsun.?
halkına zulüm eden cezasız kalırmı beyinsiz
bebekler kurşun sıkamaz..
cezalarını mı buldular yani
türkiyede 15 tane çocuk göz altındayken parça parça edilip öldürülse sen ne yapardın????
KİM OLURSA OLSUN ,BU MÜSLÜMANLARTI KATLEDENLERİ ALLAH KATLETSİN...
öso yapmıştır.. amaçları esadı dünyaya kötülemek..
esed çok temiz dünya ya geldiği gün omo ile yıkamışlar.
kimyasal kimin elinde?
Esad ve babası çok iyi insanlar da o yüzden kötüleyeceklermiş:) Sırf süzme insanlar var burada. Tarihten kültürden dinden uzak bir sürü insan yavrusu doluşmuş buraya. Biraz bilgi sahibi olduktan sonra yorum yapın.
Çok masum gözünüzde adeta bir melek esad. Acaba yazdıklarınıza kendiniz inanabiluyor musunuz. Çok komiksiniz cok
kesinlikle Esat'ın işi değil
kendileri gaz kulanıyor gazıda recep beyden alıyor defalarca el nusra bu idayi dile getirdi esad recep bey değilki miletine gaz sıksın masum insanları polisleri ile öldür sün esad kimsenin ciğrlerini diri diri söküp yemedi recep beyin desteklediği terörüstler insan ciğeri yiyor yalanmı adamlar kendileri bir zat yedik bir daha yeriz arkamızda recep bey ve hükmeti var dediler yalanmı
allah belanızı versinn !kim bu ateşe çanak tutuyorsa prim yapıyorsaaaa..
ALLAH[CC.] LAFZI BÜYÜK HARFLE YAZILIR.
ESADI DOST BELLEYEN VEKİLLERİNİ ESAD İLE GÖRÜŞSÜN DİYE GÖNDEREN KE-MAL İZLESİN BU GÖRÜNTÜLERİ BELKİ İNSANLIĞINDAN UTANIRDA ONURLU DAVRANMAYA BAŞLAR! KOMŞULARIMIZLA ARAMIZ BOZUK DİYEN HER SEFERİNDE BU YOLLA İKTİDARI ELEŞTİREN HAYSİYETSİZLER İZLESİN BU VİDEOYUDA ESADLA SİSİ İLE ARAMIZ NEDEN BOZUK BELKİ İDRAK EDERLER!
Ölenlere Allah rahmet eylesin. Zalimler için yaşasın Cehennem!( Kim bu olayı yaptıysa )
Allah Belanı versin senin Esad
elbetteki yazık..hep bunlar yoBazlıktan..son tyoBaz tükeninceye kadar vuRsun esad.
el kaide ve öso nun yaptıklarından farklı bir eylem değil...savaş her zaman halka kaybettirir...
kayanğa bakarsan ösocu teröristler bunu idda etmiş. belki de kendileri yapmıştır. adamların ellerinde türk yapımı kimyasallar dolu. kendi bacaklarına sıkıp esat'ı suçlayıp durur bu teröristler.
EL KAİDE İLE ESADI NASIL BİR TUTUYORSUN?MÜSLÜMANLAR KATLİAM YAPMAZ.
bunu yapan sakın muhalifler olmasın...
seni ve senin gibiberi eğer inanıyorsa ALLAH'A HAVALE EDİYRUM
Ben Suriye devletinin bunu yaptığına inanmıyorum youtuptan bir çok video izledim bunu yapabilecek caniler El-Nusra cephesi gibi alçaklardır.Ayrıca Mynetinde bu canilerin tarafında olduğunu düşünüyorum Az yukarıda bir resimde Esad'ın Kullandığı Sarin gazı Nedir? diye bir resim var ne alaka nerden biliyorsunuz sarin gazını asıl kimlerin kullandığını ve malzemsini nerden aldıklarını herkes biliyor adamlar tavşanlar üzerinde denedikten sonra tüm Lazikiyeyi buna bulayacağız gibi sözler ediyorlardı.
allahım şu an nerede bir mazlum varsa ona yardım et .imtihanda ediyorsan kolay geçir.yardım alahım zalimin zulmünden kurtar yarab sen büyüksün günahı olmayan masun yavruları
amin allahım günahı olmayanların sabin sübyen çocukların ölmesini nasip eyleme yardım et allahım sen bilen sen bağışlayan sen yaradan sen affedensin zülme karşı kullarını koru yarabbim
amin
ESED VE ONA DESTEK VEREN HERKES KENDI KANLARINDA BOGULACAKTIR!!
Bugün ortadoğuyu karıştıran, İsviçredeki sahipsiz hesapları soran, Grönlandda petrol arayan Obamayı nasıl koruyor bu insanımız pes diyorum ABD Yİ KORUYANLARA!
hatırlıyorsan birileri Irakta ölen müslümanlar için değil de oraya demokrasi getireceğini iddia eden abd' li sırtlanların evlerine sağ salim dönmeleri için Dua etmişti..Fazla söze gerek yok
ne zamana kadar bu olu haberlerıne seyırcı kalacagız cok merak edıyorum.
recep e sor bakalım suriyeyi neden karıştırttı,bu müslüman kardeşlerimizin ölümünün izahını Allah a nasıl yapacak,
kaç tane şehit için ağladın senn
icimizdeki esadcilar pekde sevinmislerdir usumusler bile avukatliga soyunmaya ama unutuyrosunuz mynet de sizden biri aallah nasil biliyorsa öyle yaspinnn
ölen müslüma öldüren abd. müdahaleye zemin hazırlamak için. sarin gazları muhaliflrde yakalanmıştı. balık hafızalı olanlar hatırlamaz. sen kime hizmet ediyorsun?
BU VAHŞETİ VE CANİLİĞİ YAPAN ALÇAKLARLA BU GEZEGENDE OLMAK ZOR.AMA RABBİMİN İNAYETİYLE BU ALÇAK VE ZALİMLERİN SONU HÜSRANDIR.ESED in BABASI KİM Kİ OĞLU FARKLI OLSUN.SADDAMDA,KADDAFİDE,MÜBAREKTE,ESEDDE İKTİDAR HIRSYLA ÜLKE VE İNSANLARINI MAHVETMİŞLERDİR.ŞU AN SIRÇA KÖŞKLERİNDE KEYİF ÇATIP ZALİM VE KATİLLERE DESTEK OLAN SAHTEKAR KRALLARINDA SONU YAKIIIN. YAŞASIN ZALİMLER İÇİN CEHENNEM YAŞASIN İNSANLIK İÇİN CUMHURİ VE DEMOKRETİK REJİİİİM.
AMERİKA İSRAİL HERYERE SALÇA OLUYORSUNUZ NEDEN SURİYEDE SESSİZ KALDINIZ ÇIKARLAR YİNE SÖZ KONUSU.
allahım bu nedir yarabbim bu kadar basitolmamalı
Dünyada arap ülkelerinden başka yerde savaş varmı böyle iyice düşünmek lazım
Amerika müslümanları birbirine kırdırıyor. hiç bir hristiyan sen. katoliksin ben ortodoksum senden üstünüm demiyor. Obama amerikada halkını katolik totolik alkolik diye ayırmıyor. onların dininde ayrım yokta bizde neden var? Allah bütün canlıları yarattı ama müslümanları daha üstün yarattı. üstünlük bize yaramadı. biz birbirimize düştük. mısırda da suriyede de amerika müslümanları horoz döğüşü yaptırıyor.
yanlış dünyada dini islam olan ülkerlerde kan ve göz yaşı var, demekki hala asırlardır devam eden tek şey Din savaşları ...uyuyan müslümanlar hala n zaman uyanacak bilinmiyor ..
bosanda,türkistanda,arakanda ölenler arapmı?? savaş kime karşı sen bunu bi düşün
israil
Savaş değil, demokrasi mücadelesi.
AMA BUNU DÜŞÜNEBİLMEK İÇİN İNSANDA KAFA OLMASI GEREKİYOR. 2 OMUZUNUN ARASINDA BİR YUVARLAK TAŞIYAN HERKES BUNU GÖREMİYOR NE YAZIK Kİ
esad yapmamıştır,amerikanın esedi yapmıştır.anlayan anladı ;)
allah belanı versin
İ..MÜSLÜMAN HALKLAR SİZ NE İSTİYORSUNUZ SÖYLEYİN RABBİME.YA ALLAH HER İSTEDİĞİNİZİ VERMİŞ.PETROLÜ DOĞALGAZI ARABA VERMŞİŞ.İSLAMI ÖVMÜŞ.H.Z MUHAMMEDE VERMİŞ ONCA ÖVGÜYÜ…YA MÜSLÜMANLARIN NÜFUSU 1.5 MİLYAR YAHDULER 10 MİLYON SİZ 10 MİLYONLUK İSRAİLLE YİYİŞİPTE ÇEKİŞİRSENİZ ALLAHTAN NE İSTİYCEKSİNİZ.YA ALLAH DAHA NE VERCEK BİZE.RABBİM HER İSTEĞİMİZİ VERMİŞ.ALLAH LİDERLERE TAPINMI DİYOR HAYIR.O TEKTİR İLAHA TAPILIR.AMA NEDENSE CAHİL İSLAM ÜLKELERİNİN HALKLARI SADDAMI KADDAFİYİ MURSİYİ KORUYOR.BÖYLE MÜSLÜMANLIKMI OLUR!?
yazılar olsun bu zulümü yapanlara Allah vezalarını versin
bu suriye itiyle hayvanıyla bizim gezi parkı eylemcileri arasında fark yok biliyormusunuz. . Bu salaklar toplulugu ki leyla mecnun diziside kaldırıldı hak ettiler geziye destek verdiği için. Bu salaklar toplulugu Bu cennet Vatanı suriyeye mısıra benzetmenin peşindeler. Bu vatana Bu Millete ihanet icindeler bu sacma sapan gözteriye destek veren millet vekilide olsa şere . . . dir. alcaktır haindir. ALLAH ım eyyyyyy BÜYÜK ALLAHIM BU VATANA İHANET DE OLANI ZARAR VERENİ KAHRIPERİŞAN EYLE REZİL EYLE PERİŞAN EYLE.
Sayın yalcingungul2. Senin eğitiminden, dünyayı okuyuşundan ve cehaletinden eshef duydum. Sen hangi gezegende yaşıyorsun. Bana göre de sen bu yorumu yaptığın için hainsin, hatta faşistsin. Beynini kimseye ipotek ettirmeden git 3 satır gazete kitap oku, örümcek beynine biraz ışık girsin belki düzelirsin.
YALÇINCIĞIM ÇOK HAKLISIN, BU VATANA İHANET EDENE,HALKI BİRBİRİNE DÜŞÜRENİ, TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ SATANA ŞANLI BAYRAĞIMIZI KERHEN KULLANANA, TÜRKİYEMİZİ BÖLMEK İSTEYEN HER O ÇOCUĞUNUN ALLAH BELASINI VERSİN.YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ
O gezici dediklerin bu cennet vatan suriyeye mısıra benzemesin istiyor vatan millete ihanet edilmesin istiyor ülke yandaşlara peşkeş çekilmesin istiyor a benim akıllım.
EEEEEY YALANCI LAR EL KAİDENİN KOLU EL NUSRA YAPTI TÜRK MEDYASI İSE NAMUSUZLUĞA DEVAM EDİYOR KORKAK PISIRIK GAZETECİLİK BUDUR GERÇEKLERDEN NEDEN BU KADAR KORKUYORSUNUZ BEN SINIRDAYIM VE NE OLDUĞUNU BİLİYORUM TAMAMEN YALAN YAPAN ACEMİ ELNUSRA TERÖRİSTLERİNİN İŞİ O KADAR
Ölen müslüman olduğu için küffarın hoşuna gidiyor. hem ekonomik olarak kazanç sağlıyor hemde müslüman soy kırımı yapıyor. bizlerde avrupa amerika birleşik milletler yani kafir kuruluş ve devletlerden medet umarak bekliyoruz. Elbette din cahillerin eline kalınca bu tür olaylşarda olucaktır. Hz Huseyini katledende bu zihniyet değilmiydi.
bazen soruyorum hz mehdı neyı beklıyor : ) . bazende dıyorum hasa hz mehdı dıye bısey yok uydurmamı acep su anda zuhr etmesı lazımdı bence mısır ve bu olaylardan sonra
ne mehdisi Kurana göre son peygamber Muhamed ondan sonra gelecek melecek yok o Yahudilerin beklediği Mesihtir buna inanan zaten İslamdan çıkmıştır Yahudiler İsayı da öldürmüşler Muhamede de inanmamışlar hala Mesihi yani bizdeki saçmalık olan Mehdiyi bekliyorlar
hz mehdi diye bir şey yok muhammet hepimizi kandırdı
senin sormanı bekliodur sordun ya gelir yarına doğru .kardeşim senin dinden uzaktan yakından bi haberin yok mu ?
zulmedenlerin yaptıklarından ALLAHI habersizmi sanıyorsun ey muhammedim....
kardesim mehdi geldi her aksam a9 tv de hurileriyle beraber....
Sayın mynet yöneticileri, bu haberin yazılmasında bir imza, harf hatası yapıldığını fark ettim. Esed güçlerinin .. diye başlayan yazınızda söz konusu isim "esed" olarak değil de "Esad" ve/veya "Esat" şeklinde yazılması gerektiğini düşünüyorum. Gerekli düzenmenin en kısa zamanda yapılacağını ümit eder saygılarımı sunarım.
sarin gazı muhaliflerde yakalanmıştı. hatırlayanınız varmı? oturduğu yerden esad yaptı diyerek kendini akıllı sanan ne kadar cahil var yarabbim. abd ye hizmet etmek isteyen ne çok cahil var.
Yalan haber ÖSO denilen terörist canilerin işi. ABD yi müdahaleye çağırıyorlar. Irak'a müdahalede öne sürülen bahane gibi. Orda ölenlerin hepsi önce insan, sonrada müslüman kardeşlerimiz. Yankiler Süriye'yi işgale hazırlanıyorlar. Sonunu Irak gibi yapacaklar. Sadece geçen ay Irak ta 1027 müslüman öldü, haberiniz varmı!
Esad'ın yaptığına dair deliller nerede? utanın habercilik bu değil. adınız gibi biliyorsunuz Paralı tekfirci teröristlerin yaptığından.
Delil gösterilse inanacan sanki insanlık fukarası
BİZİM TÜRKİYE RESMEN MISIRIN SURİYENİN KARIŞMASINA YARDIM EDİYOR.BU ÜLKE ABD UŞAĞI ÇÜNKÜ.TAYYİBİ SUÇLAMAK İÇİN DEMİYORUM.BU ÜLKENİN BAŞINA KİM GELSE AMERİKAN UŞAĞI OLUR.NATOYA ÜYE HİÇBİR ÜLKE ABDYE KARŞI ÇIKAMAZ. BU ÜLKENİN BAŞINA KİM GELSE ABD UŞAKLIĞINI YAPIYOR DEMİRELDE ERBAKANDA ECEVİTTE TAYYİPTE SİSTEM BÖYLE ÇÜNKÜ.ABDNİN İZNİ OLMADAN BU ÜLKEYE BAŞBAKAN BİLE GELEMEZ..RESMEN ORTADOĞUDAKİ MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİN KATLEDİLMESİNE YARDIM EDİYOR TÜRKİYE YAZIK GÜNAH..
esedin sonu saddam gibi olacak oda böyle yapmıştı.
Diğer Haberler