Sussex Düşesi Meghan Markle artık bunları yapamayacak

Elizabeth ve ailesinin hayatı çok sayıda kural, kısıtlama ve görevlerle dolu. Yani Kraliçe Elizabeth de olsanız uymanız gereken bir dizi kural var. Kate Middleton'ın her resmi ziyarete, cenazede giyeceği kıyafeti de götürdüğünü, oğlu George'un belli bir yaşa kadar sadece şort giyeceğini biliyor muydunuz? Peki ya yeni Sussex Düşesi prenses Meghan Markle'ı bekleyen yasakları? İşte dünyanın en çok merak edilen ailelerinden biri olan İngiliz Kraliyet ailesi üyelerinin uymak zorunda olduğu kurallar.

Bu yasakları duyunca Prenses olmak istemezsiniz

Kraliyet Ailesi de olsanız kurallarınız var

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
adamlara helal olsun kraliyet hanedanına halen sahip çıkmışlar biz osmanlı hanedanını yok etmişiz
@onur_mert_1985 aynen katılıyorum, biz hanedanımıza sembolikte olsa kraliyet ailesi gibi kalmalıydı. kaldıki kraliyet ailesi bizim atalarımız gibi bu toprakları savaşarak kazanmamıştır.
@onur_mert_1985 Bizim osmanlı kendi çocuklarını öldürüyordu ve cariyelik vardı. Bunlar mı devam etseydi?
@onur_mert_1985 Kaçmasaydı kalırdı neden kaçtı ki Osmanlı Hanedanı?Acaba kurtuluş savaşında yunanlıları desteklediği anadolu ordusuna karşı cihad ilan ettiği için olabilir mi?Hangi hanedan kendi halkını yok etmek için işgalci düşmanla anlaşmıştır tarihte?
Ne bekliyordunuz ki kraliyet ailesine geliyorsunuz , gayet normal bir kararlar . Farklılıkları ve kuralları olmak zorunda.
DÜNYADAKİ AFRİKALILARIN EZİLEN SÖMÜRÜLMÜŞ AFRİKALILARIN LANETİ İNGİLİZLERE OLSUN NİYE Mİ ???? BELGESEL İZLEMİŞTİM AFRİKALI KADINLARIN DUDAKLARINA TABAK GEÇİRMİŞ YÜZLERİNİ ÇİRKİNLEŞTİRİCİ ŞEKİLLER YAPIYORLAR NEDEN YAPILIYORLARMIŞ AHA BU İNGİLİZLER SÖMÜRÜP UZAK DİYARLARDA KÖLE OLARAK SÖMÜRMESİN DİYE SADECE İNGİLİZLER DEĞİL FRANSIZLAR İSPANYOLLAR PORTEKİZLİLER ABD HALE SÖMÜRÜYORLAR ONLAR SÖMÜRÜYOR TÜRKİYE MAZLUMA YARDIM ELİ UZATIYOR DÜNYADA Kİ İSTİKRARSIZLIĞIN KAYNAĞI BATI TÜM MÜLTECİLERİ BU ÜLKELERE GÖNDERECENN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler