HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Teleferik kazası sonrası tutuklanmıştı! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tahliye edildi

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde meydana gelen, 1 kişinin yaşamını yitirdiği, 7 kişinin yaralandığı teleferik kazasıyla ilgili ilk duruşma bugün görüldü. Mahkeme, tutuklu bulunan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün tahliyesine karar verdi.

Teleferik kazası sonrası tutuklanmıştı! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tahliye edildi

Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde 12 Nisan'da meydana gelen, 1 kişinin yaşamını yitirdiği, 7 kişinin yaralandığı ve mahsur kalan 174 kişinin 23 saatte kurtarıldığı teleferik kazasıyla ilgili, teleferik işletmecisi ANET'in önceki Yönetim Kurulu Başkanı, mevcut Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün de aralarında olduğu 5 kişi tutuklanmıştı.

AW225010_04

İLK DURUŞMA BGUÜN GÖRÜLDÜ

Kepez Belediye Başkanı CHP'li Mesut Kocagöz'ün de aralarında olduğu 5'i tutuklu 12 sanığın yargılanmasına, 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde başladı.

AW225010_02

Mesut Kocagöz

TAHLİYE EDİLDİ

Bugün görülen duruşmada ANET eski genel müdürü ve Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, yurt dışı çıkış yasağı ile tahliye edildi.

"ÖZGÜRLÜK HAVADAN, SUDAN BİLE GÜZEL"

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, hakkında tahliye kararı verilmesinden 2 saat sonra, saat 19.00 sıralarında tutuklu bulunduğu Döşemealtı L Tipi Kapalı Cezaevinden çıktı. Cezaevi önünde toplanan kalabalık, Kocagöz'ün içerisinde bulunduğu aracın önünü keserek kendisiyle görüşmek istedi.

_66821

Araçtan inen Kocagöz, geçmiş olsun dileklerini kabul etti, vatandaşla tokalaştı, sarıldı. Takım elbiseli olduğu ve zayıfladığı dikkat çeken Kocagöz, "Özgürlük çok güzel bir şey. Havadan da sudan da güzel. Özgürlüğüme kavuştuğum için çok mutluyum" dedi.

_66821 (1)

Başkan Kocagöz, ardından beraberindekilerle birlikte Kepez Belediyesi'ne doğru yola çıktı. Başkan Kocagöz'ün belediye binasında balkon konuşması yapacağı öğrenildi.

Kaynak: İHA-DHA

Express


En Çok Aranan Haberler