HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

TOKİ Ankara arsa kurası sonuçları nereden ve nasıl öğrenilir? İşte TOKİ Ankara arsa kurası sonuç sorgulama ekranı

TOKİ Ankara arsa kurası 6 Şubat saat 10.00'da başladı. Sosyal konut projelerinde yavaş yavaş sonlara gelinmesiyle arsa kuraları çekiliyor. İlk olarak 1 Şubat'ta başlayan ilk etap kurası, 6 Şubat Ankara arsa kura çekimiyle son buluyor. Peki TOKİ Ankara arsa kurası sonuçları nereden ve nasıl öğrenilir? İşte detaylar...

TOKİ Ankara arsa kurası sonuçları nereden ve nasıl öğrenilir? İşte TOKİ Ankara arsa kurası sonuç sorgulama ekranı

TOKİ Ankara İlk Evim Arsa Kurası, arsa çekilişine Ankara için başvuran adayların gündeminde yer aldı. Çekiliş, 6 Şubat itibarıyla tamamlandı. Peki TOKİ Ankara arsa kurası sonuçları nereden ve nasıl öğrenilir? Ankara arsa kura çekimi, diğer çekilişlerde de olduğu gibi YouTube üzerinden canlı olarak yayınlandı. İşte detaylar...

TOKİ ANKARA ARSA KURASI İZLEME LİNKİ

TOKİ Ankara Merkez İlk Evm kurası saat 10.00'da başladı. Kura, YouTube üzerinden noter huzurunda canlı yayınlandı. Kurada adı çıkan hak sahiplerinin isimleri ekranda yer aldı. Kura çekimi, TOKİ stüdyolarında seyircisiz ve online yapıldı.

TOKİ 6 ŞUBAT ANKARA ARSA KURASI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TOKİ ANKARA KURASI SONUÇ SORGULAMA LİNKİ

TOKİ Ankara kurasının sonuçları, e-Devlet üzerinden T.C. Kimlik Numarası ve e-Devlet şifresini girerek de gerçekleştirilebiliyor. TOKİ arsa kura sonucu sorgulamak için, 'https://www.turkiye.gov.tr/toki-kura-sonucu-sorgulama' adresine tıklayın.

MÜSTAKİL VE MÜŞTEREK ARSA NEDİR?

MÜSTAKİL ARSA : Yüzölçümü planlama durumuna göre yaklaşık 350 m² ile 500 m² arasında değişen, 1 adet en fazla Brüt 150,00 m² konut yapmaya müsait arsa.

MÜŞTEREK ARSA: Yüzölçümü değişiklik gösteren, plan yapılaşma koşullarına göre toplu yapı yapmaya müsait, birden fazla hissedarı olan arsa.

Express


En Çok Aranan Haberler