HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

TOKİ Burdur, Siirt, Kastamonu kura sonuçları nasıl sorgulanır? İşte TOKİ Burdur, Siirt, Kastamonu kura sonuçları sorgulama ekranı!

TOKİ Burdur, Siirt, Kastamonu arsa kura çekimi için beklenen gün geldi. TOKİ Burdur, Siirt, Kastamonu arsa kura çekimleri 2 Şubat'ta tamamlandı. Kura çekimi süreci, sosyal konut projelerinde de olduğu gibi YouTube üzerinden canlı olarak yayınlandı. Arsalar piyasa fiyatının altında yüzde 30 indirimle satılıyor. İşte Burdur, Siirt, Kastamonu kura canlı izleme ve sonuç sorgulama ekranı!

TOKİ Burdur, Siirt, Kastamonu kura sonuçları nasıl sorgulanır? İşte TOKİ Burdur, Siirt, Kastamonu kura sonuçları sorgulama ekranı!

TOKİ arsa kura çekimleri, sosyal konut projelerinde yavaş yavaş sonlara gelinmesiyle başladı. İlk etap takvimi yayınlandı. 1 Şubat itibarıyla başlayan TOKİ arsa kura çekimlerini 2 Şubat'ta Burdur, Siirt, Kastamonu arsa kura çekimi takip ediyor. TOKİ Burdur, Siirt, Kastamonu arsa kura çekimini YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. İşte Burdur, Siirt, Kastamonu kura canlı izleme ve sonuç sorgulama ekranı!

TOKİ BURDUR, SİİRT, KASTAMONU ARSA KURA ÇEKİMİ İZLE

Burdur, Siirt ve Kastamonu arsa kurası sona erdi. Tüm yayınlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz...

TOKİ 2 ŞUBAT BURDUR ARSA KURA ÇEKİMİ YAYINI İÇİN TIKLAYIN

TOKİ 2 ŞUBAT SİİRT ARSA KURA ÇEKİMİ YAYINI İÇİN TIKLAYIN

TOKİ 2 ŞUBAT KASTAMONU ARSA KURA ÇEKİMİ YAYINI İÇİN TIKLAYIN

TOKİ arsa sonuçlarını sorgulamak için e-Devlet'in, 'https://www.turkiye.gov.tr/toki-kura-sonucu-sorgulama' adresine tıklayınız.

TOKİ ARSA GERİ ÖDEMELERİ NE KADAR?

Proje kapsamında müstakil ve müşterik arsa olmak üzere iki çeşit arsa yer alıyor. Müstakil konutların yapılacağı arsalar, yüzölçümü planlama durumuna göre yaklaşık 350 ile 500 metrekare büyüklükte olacak. Bu konutların büyüklüğü ise 105 ile 150 metrekare arasında olacak.

Müstakil arsaların fiyatları 192 bin 500, taksitleri ise 1.604 TL'den başlayacak.

Müşterek arsada konut büyüklüğü 150 metrekare olacak. Müşterek arsaların (hisseli arsalar) fiyatı 112 bin 500 TL'den başlayan ve 937 TL'den başlayan taksit ödemeleri olacak.


Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler