Tom Cruise'un eşinin ciddi bir hastalığı mı var?

Ünlü aktör Tom Cruise için her şey çok iyi gidiyordu. Görünüşte özenilecek bir evliliği, yakışıklı bir eşi, ve dünya güzeli bir kızı vardı. Uzun bir aradan sonra Mad Money adlı filmle yeniden beyazperdeye dönmüş ve kariyerini eskisi gibi başarıyla sürdüreceğinin işaretlerini vermişti.

Ama bir süre önce her şey değişti. Henüz 29 yaşında olan Holmes, ne olduğu belirlenemeyen bir hasalık yüzünden zor bir dönem geçiriyor.

Hayatını zindana çeviren baş ağrıları ve sık sık tekrarlayan başdönmeleri bir yana, güzel yıldızın solgun ve bitkin hali de dikkatlerden kaçmıyor.

Önceki gün Los Angeles'ta bir restorandan çıkarken objektiflere takılan Holmes'un çevresine gülümsemekte bile zorlanması, hayranlarına güçlükle el sallaması büyük endişe yarattı.

Bazılarına göre Holmes'un bu durumu aşırı zayıflıktan kaynaklanıyor. Bazı dedikodulara göre de genç yıldız ikinci bebeğine hamile.

Ama pek çok kişi Tom Cruise ile yaşamanın Holmes'a yaramadığı görüşünde. Çifte yakın kaynaklar Cruise'un bitmeyen enerjisine ayak uydurmakta güçlük çeken Katie Holmes'un uzun süredir geceleri uyuyamadığını söylüyorlar.

Tom Cruise'un üyesi olduğu Scientology tarikatına göre yaşamaya çalışmanın da Holmes'u ayırı şekilde yorduğu ileri sürülen görüşlerden biri.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler