HABER

Üniversitelilerin 'Acun' planı tutmadı

Üniversitelilerin 'Acun' planı tutmadı

Bursa Uludağ Üniversitesi öğrencileri Acun'un programına girebilmek için bakın ne yaptı...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
bırakın şu artizide programınıda ne işiniz var.adam köşeyi döndü sizin yüzünüzden. kime ne faydası oldu ne vatana ne millete.
kutcebe tebrik ederim, çok haklısın, ama türkiyede cahil çok maalesef. ayrıca o programa para vererek girenin aklını ... insanları bedava çıkartıp orda maskara yapacaksın, kendin orda matah bi b.kmuş gibi yanında iki tane medya şebeğiyle sözde oylama yapacaksın, sonrada gelen saftiriklerden de (sanki insanların sırtından az para kazanmışsın gibi) para toplayacaksın. üstüne üstlük yarışmaları da yabancı tv lerden araklayacaksın, beleşe konacaksın yani. bunu ancak türkiyede yapabilirsin cingöz recai.
DAHA NE OLSUN CANIM HER YARDIM PROGRAMINA KATILIYOR OKUL YAPTIRIYOR PARA YARDIMINDA BULUNUYOR DAHA NE YAPSIN. ALIP KOYNUNDA UYUTACAK HALİ YOK YAA
sibel senin kafana...
ah kıyamam canım benim. okul yaptırıyomuş, üniversite yaptırsa koymaz ona be. ben zaten ona kızmadım ki sen niye onu savunuyosun? ben onu bu hale getiren, destekleyen cahillere kızdım. onu savunan beyinsizlere benim lafım. bu adam 3 kelime ingilizcesiyle televole vari programlarda yabancı ülkelerde abaza muhabbeti yapan bi muhabir bozuntusuydu. şimdi melek olmuş insanların gözünde. benim insanım böyledir maalesef. ülkesini yabancılara şikayet edeni en tepeye getirir, rezil edeni bir numaralı tv showmeni yapar.
Geri Dön