Yassıada projesinde sona yaklaşılıyor!

Yassıada'nın 'Demokrasi ve Özgürlük Adası' olarak yeniden düzenlemesi projesinde sona gelindi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 27 Mayıs'ta Yassıada'yı ziyaret etmesi bekleniyor.

Adada 125 odalı otel, 600 kişilik konferans salonu, cami, müze sergileme alanları kafeterya ve restoranlar bulunuyor. Yassıada’nın son durumu görüntülendi. İnşaatın büyük ölçüde tamamlandığı, sahil kesiminde bazı bölümlerde işçilerin yoğun olarak çalıştığı görüldü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 74 yorum
arkadaş adada 1200 kişi yok 1200 kişilik cami ne alaka? ayda yılda bir tören olacak diye bu kadar müsriflik olmaz küçücük ada her tarafı beton bu nedir ya. yeter artık nedir bu her yeri betona boğdunuz bırakın milletin parasını çarçur etmeyi . adam gibi düzgün bir yatırım yapın ya bir tane fabrikanız yok olanı da satıp savdınız haram zıkkım olsun ya..
Özgürlük adası yaptık derken, ülkeyi açık bir cezaevine çevirdiklerini fark etmiyorlar mi ?
sölicek kelime bulamıyorum türkiye o kadar kırizdeyken bu ısraf nedir fabrika yap üretim yap tarıma yönelt insanları bunlar yapılır görmüyomusun başkanım. dış ülkeler parmagında oynatıyolar bizi yapmayın ....!
adada yaşayan yok 1200 kişilik cami
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler