Ağda Haberleri

Sadece 2 malzeme ile istenmeyen tüylere kökten çözüm! Rusların yüzyıllardır uyguladığı bu tarifin etkileri inanılmaz

İstenmeyen tüyler oldukça can sıkıcı olabiliyor. Bu tüyleri geçirmek için çeşitli uygulamalar yapılıyor. Ancak yapılan uygulamalar ya bütçeyi zorluyor ya da can acıtıcı durumlar yaşatıyor. Birçok kadın internet üzerinden istenmeyen tüylerden kurtulmanın doğal yollarını arıyor. Rus kadınlar cilt bakımlarında olduğu gibi tüylerinden de kurtulmak için evde bulunan malzemelerden yararlanıyor. İşte evde istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayacak o etkili tarif...

Kadin 25-09-22 08:58

Yüz tüyleri nasıl alınmalı? Yüz tüylerinden kurtulmanın en etkili 6 yolu!

Geçmiş zamanlardan bu yana vücudun farklı bölgelerindeki tüyleri almak amacı ile çeşitli epilasyon yolları deneniyor. Kadın erkek farketmeksizin pek çok kişi tarafından denenen epilasyon yöntemleri, çoğu zaman başarı ile sonuçlanıyor. Epilasyon işlemi, kişiyi rahatsız eden bölgelerdeki tüyler için rahatlıkla yapılabiliyor. Hiç şüphesiz en rahatsız olunan tüylerden biri de yüz bölgesinde çıkan tüyler. Peki, Yüz tüyleri nasıl alınmalı? Yüz tüylerinden kurtulmanın en etkili 5 yolu haberimizde...

Kadin 24-09-22 13:30

Güzelleşmek için yaptı ama sonuçları çok ağır oldu! Kaşını boyatacakları uyardı

Kaşların renginin saç rengine uyum sağlaması isteniyor. Saçlarla uyumlu olan kaşlar çok daha bakımlı bir görünüm sağlıyor. Ancak kaş boyama yöntemleri kötü sonuçlanabiliyor. Kaşlarını boyayan Jennifer Grajeda yüzünde gelişen alerjik reaksiyonları paylaştı. Kaşını boyamak isteyenlerin ekstra dikkat etmesi gerektiğini belirtti.

Kadin 01-09-22 15:24

Mucizevi maske tarifi! Yüzdeki tüyleri gideriyor, cilt lekelerini düzenliyor

Cilt bakımında yüze verilen oldukça önem taşıyor. Daha sağlıklı ve bakımlı bir görünüm için cilt temizliğini ve bakımını aksatmamak gerekiyor. Yüzde çıkan istenmeyen tüyler ve cilt lekeleri can sıkıcı durumlara yol açabiliyor. Tüm bu sorunlar için doğal maske tarifleri bulunuyor.

Kadin 11-08-22 07:06

Tatil sezonunda istenmeyen kıl ve tüylerinizden kolayca kurtulmanızı sağlayacak ürün önerileri

Tatile gitmeden önce pürüzsüz bir vücuda kavuşmak istiyorsanız tebrikler, doğru yerdesiniz! Kıl tüy derdi yüzünden güzellik merkezlerinde hem para hem vakit harcamak zorunda kalmadan hayal ettiğiniz vücuda kolayca kavuşabilirsiniz. İster günlük hayatınızda ister deniz, kum ve güneşin tadını çıkarırken kullanabileceğiniz en iyi ürünleri sizler için listeledik. Öyleyse gelin, sizi büyük bir dertten kurtaracak ürün önerilerini birlikte inceleyelim.

Kadin 13-07-22 18:04

Genç kadının hastalığı nedeniyle çıkan sakalları hayatını değiştirdi

26 yaşındaki Morgan Coleman kızıl renkte sakallara sahip. Hastalığı nedeniyle çıkan sakalları hem çocukken hem de gençliğinde birçok tepki almasına neden oldu. Morgan, aldığı tepkiler nedeniyle sakallarını alıyordu. Ancak artık sakallarından utanmıyor. Sakallarını almayı bırakan Morgan çeşitli hastalıklara sahip kişilerin bu durumlardan utanmamaları adına tavsiyelerde bulundu.

Kadin 06-07-22 11:27

Talihsiz kadın uyardı: Sakın yapmayın! Ağda yüzünden…

İstenmeyen tüyleri almak için birçok yol bulunuyor. Özellikle yaz aylarında tüylerin daha geç çıkmasını sağlayan ağda sıklıkla kullanılıyor. Ancak evde yapılan ağdalar tehlikeli sonuçlara yol açabiliyor. Bacaklarını evde ağdayla alarak bacaklarında yanmaya neden olan kadın herkesi uyardı.

Haber 28-06-22 10:56

Yaz aylarında kullanmadan edemeyeceğiniz kişisel bakım ürünü önerileri

Yaz aylarının gelmesiyle kişisel bakıma daha fazla özen göstermek gerekiyor. Sıcak havalar, terlemeyi arttırdığı için ve yazlık giysiler sıkça tercih edildiğinden bazı bakım ürünlerine daha fazla ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Hem kadın hem erkekler için yaz aylarında mutlaka kullanılması gereken kişisel bakım ürünlerini derledik. Haydi, listeye detaylı şekilde göz atalım.

Haber 27-06-22 14:10

Ağdaya son! İstenmeyen tüylerden evde yapacağınız tarif ile kurtulabilirsiniz

Yüzde çıkan tüyler kişilerde istenmeyen görüntülere sebep olabiliyor. Yüzlerdeki tüylerden kurtulmak için birçok yöntem yapılıyor. Bu yöntemler ya yüzde cilt problemlerine sebep oluyor ya da çok yüksek fiyatlara sahipler. Evde kolayca yapacağınız bitkisel kürler ile istenmeyen tüylerinizden doğal bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Kadin 21-04-22 12:03

Bu kürler ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz

Herkes istenmeyen tüylerden kurtulmaya çalışıyor. Bu süreçte kullanılan ürünler ya canı oldukça acıtıyor ya da pahalı. Evde yapabileceğiniz kürler ile istenmeyen tüylerin çıkmasını geciktirebilir ve çıkan miktarı azaltabilirsiniz. Düzenli kullandıkça tüyleriniz zayıflayacak ve azalacaktır.

Kadin 31-03-22 12:26

Cildinize istemeden zarar veriyor olabilirsiniz! Tüylerini kendi almayı tercih edenlerin dikkat etmesi gereken noktalar

İstenmeyen tüyler kadınların olduğu kadar erkeklerin de derdi. Epilasyon veya tıraş olma işlemlerine saatlerce zaman harcıyor olabilirsiniz. Bunun yanında eğer yanlış teknikler uyguluyorsanız hem istediğiniz sonucu alamayabilir hem cildinize zarar verebilirsiniz. Epilasyon sırasında, öncesinde ve sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları sizler için listeledik.

Kadin 21-12-21 07:56

Koronavirüs karantinasında koltuk altı kıllarını almayı bıraktı! Görenler şaşkınlık yaşadı

Dünya genelinde istenmeyen tüylerin alınması kadınlar arasında yazılı olmayan kurallardan biri haline dönüştü. Pek çok kadın istenmeyen tüylerinden kurtulmak için lazer, epilasyon, tıraş bıçağı ya da ağda gibi yöntemlere başvuruyor. Mükemmel güzellik kalıplarının getirisi olarak kadınlar istenmeyen tüylerinden kurtuluyor. Ancak modern dünya dinamiklerinde durumlar değişti.

Trend 07-12-21 12:30

İstenmeyen tüylere elveda deyin! Kıl köklerini zayıflatarak zamanla tüyleri azaltan doğal yöntemler

İstenmeyen tüyler, adı üzerinde, istenmiyor! Onlardan tek bir seferde kurtulmak pek mümkün değil ama düzenli uygulanan doğru yöntemlerle azaltmak ve kurtulmak mümkün. Üstelik her evde bulunan ve hep elimizin altında olan malzemelerle... Doğa insan hayatını kolaylaştıracak mucizelerle dolu. Yeter ki onları en doğru yöntemlerle kullanmayı bilin.

Kadin 03-12-21 08:14

Ağda ne zaman yapılmalı? Ağda acısı nasıl azaltılır?

Ağda yapmak, istenmeyen tüylerden kurulmanın en eski yöntemlerinden biridir. Düzenli yapılan ağda, hem tüylerin azalmasını sağlar hem de pürüzsüz görüntüyü kalıcı hale getirir. Ağda yapmak size acı veriyorsa bu önerilerimize uyarak acısız ağda yapabilirsiniz.

Kadin 23-06-21 16:34

Koltuk altı kılları olay olan Ashley Graham bakın ne yaptı

Büyük beden model Ashley Graham kıllarını aldığı anları videoya çekti ve bir reklam filmi hazırladı. Graham paylaşımıyla gündem oldu.

Magazin 19-05-21 13:49

İstenmeyen tüylerden ağrısız ve kalıcı bir şekilde kurtulmanın yolları açıklandı

Kadınların en büyük problemi istenmeyen tüylerdir. Bu tüylerden kurtulmak için geleneksel ve modern pek çok yöntem tercih edilir. Günümüz teknolojisiyle istenmeyen tüylerden ağrısız ve kalıcı bir şekilde kurtulmanın yolları hakkında bilgi veren güzellik uzmanı Eda Bayazıt, parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın mümkün olduğunu söyledi.

Kadin 05-05-21 10:44

Kaşlarını almıyor, bıyıklarını uzatıyor! İşte sebebi

Danimarkalı bir kadın uzun süredir yaşadığı ancak bir türlü ilişkiye dönüşmeyen başarısız randevuları 'ayıklamak' için kaşlarını ve bıyıklarını almayı bıraktı.

Haber 22-02-21 12:24