IŞİD 1 yaşındaki bebeği pişirip annesine yedirdi!

IŞİD vahşeti her geçen gün kendini aşarak büyüyor! Ezidi kadınları seks kölesi olarak esaret altına alan eli kanlı örgütün yeni bir skandalı daha ortaya çıktı. IŞİD'in elinden kurtulan Ezidilerin anlattığına göre, seks kölesi Ezidi kadınlardan biri günlerce aç bırakıldı, ardından 1 yaşındaki bebeğini pişirilip pilavla karıştırılarak yedirildi ve ardından kadına 'çocuğunun etini yedin' diyerek işkence edildi.

IŞİD'in Irak'taki Ezidilere yönelik işkencelerine ilişkin her geçen gün yeni kanıtlar ortaya çıkıyor. Iraklı milletvekili Vian Dakhill'in iddiası ise kan dondurdu.

BODRUMDA AÇ SUSUZ BIRAKILDI

Daily Mail'de yer alan habere göre, bir televizyon programına katılan Dakhill, IŞİD'den kurtulan Ezidilerin kendisine anlattığı korkunç olayı paylaştı. Dakhill, terör örgütü tarafından seks kölesi yapılan Ezidi bir kadının günlerce bir bodrumda aç ve susuz olarak bırakıldığını söylüyor.

Ancak dehşete düşüren detaylar bundan sonra başlıyor.

SEKS KÖLESİ KADININ 1 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU, HABERİ OLMADAN KATLEDİLİYOR!

Tutsak kadının 1 yaşındaki bebeği, IŞİD militanları tarafından kadının haberi olmadan öldürülüyor.

IŞİD ÖLDÜRDÜĞÜ BEBEĞİ PİŞİRİP AÇ KADINA YEDİRDİ!

Dakhill, öldürülen bebeğin militanlar tarafından pişirilerek aç bırakılan kadına yedirildiğini söylüyor.

Teröristler daha sonra ise kadına kendi çocuğunu yediğini söylerek işkence ediyor.

Iraklı milletvekili Vian Dakhill

10 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA AİLESİNİN GÖZÜ ÖNÜNDE TECAVÜZ

Dakhill, 10 yaşındaki bir kız çocuğunun da ailesinin gözleri önünde tecavüz edildikten sonra katledildiğini anlatıyor.

Programın sunucusu ise anlatılanlar karşısında gözyaşlarını tutamadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
ve güzel ülkemin yetkilileride bu işit canilerine kök söktüren ve ezidileri bu vahşetten kurtarmak için canını hiçe sayan PYD ve YPG yi terör örgütü ilan edip her fırsatta saldırıyor,bu ne yaman çelişki ey vatandaş...
@i.demir1975 sanki senin canını hiçe sayanlarının onlardan farkı var.Atın yalanları sonrada kendinizi insancıl ilan edin.
BUhain köpekler islamı kirletiyor bunlar ABD nin köpekleri tepki çekmemek için ve islamı karalamak adına bunlar hazırlanmış insan dışı varlıklar düzmece örgüt bunlara katılan saf müslümanlar da her kötülüklerine alet oluyor.Eyy KAHPE ABD sonun yakındır inşallah.
Allah büyüktür sizinde sonunuz gelecek şerefsiz evlatları
bunların gerçeklikle alakası yoktur..daha neler ya
Bu ve buna benzer videoların hatta Esad ile ilgili videoların yalan olduğu ortaya çıktı ve Ümran bebeğin babası bile konuştu o video yalandır diye. Burada gelmiş bir de Terörist YPG ve PYD'yi neden terör örgütü ilan ediyoruz diye soruyorlar. Pkk pyd ypg ışid ne farkı var bunların ?? Hepsi birbirinden beter be
@the_caliph ters köşe bakmayı bilmeyen danalar ımm işid kötü o zman abd silah vererek iyi bişey yapıyor mesajı ulan dangalak hepsi abd nin köpeği senin algın düşük istedikerli gibi yemece yapıyorlar sende ışıda sövüyorsun hepsi cia nın orta dogu projesi the cliph olaya senin gibi bakan çok az kişi var
Allah kahretsin sizi daha okurken içim yandı ciğerim sızladı ALLAHIM kahhar isminle kahretsin sizi ALLAH cezanızı versin vicdansız mahlükatlar sizi :(
islamiyet hiç bir zaman bu kadar kötüye kullanılmadı ama bu coğrafyanın cahil insanları müslümanım diye geçinen cahil ve barbar insanlar hiç bir zaman Allah'ın seveceği kullar olamazsınız
İNSANLIK AYIBI ; HANGİ ÜLKELER HANGİ SİYASİLER BU VAHŞİLERE HER TÜR YARDIMDA BULUNMUŞ LOJİSTİK DESTEK VEREREK VEYA ÖVEREK ADINDAN SÖZ ETMİŞSE " ALLAHA İNANÇLARI VARSA " OLDUĞUNU ZANNETMEM" ÇÜNKÜ ALLAH ZULMÜ SEVMEZ " ZULMÜ ALT AKLI HAYVAN ZEKASI ÇALIŞAN MAHLUKLAR SEVER " BİN TÜRLÜ BELALARINI VERSİN BİZİM HAYVAN ZEKALILARDAN 'DA ÇOK VAR !
her yalana inanmaya gerek yok asıl terorist ,buyuk terorist abd ve onun dostlarıdır
DÜŞÜNÜN Başkadinden olan insanlar HİÇ 1 BİLERİYLE çatışmayı kawga dahi Etmiyorlar,o dinden inaçtan olanlar( KAFİRLER)Oralardaki güya MÜSLÜMAN olan itleri 1 birlerine ÖLDÜRTTÜROYOR LAR uyanırlarmı bu ahmaklar ACABAA ,ORB Çocuğu bouus başlattı trump deam ettiriyor sizene LAN libyadan,ıraktan,suriyeden GİDİNDE AFRİKAda ACINDAN ölen insanlara Yardım ETSENİZE ...
İşid Kim Abd'de İngiliz,İsrail Yaparlar mı Yaparlar La İlahe İllallah Muhammeden Resullullah Özü Yürekten Diyen Biri Bunu Yapmaz Yapamaz İşid Taşeron,Paralı Kefere Askeridir.Müslümanlıkla Yan Yana Getirmeyin.
Yalan haberlerle bir terör örgütünü kötüleyin.Sonrada öbür terör örgütünü kurtarıcı ilan edin.Sizi şeytanın yavruları
bukadar cani olduklarına inanmak zor
@vural1946 Sırıtarak kafa kesenlerin bunları yaptığına inanmak neden zor !!
hayal edilemeyecek kadar cok cok acı..bunun benzerini birde sırpların bir boşnak anneye yaptığını duymuştum..cocuğunu kıymadan geçirdiklerini vee...nasıl bu kadar aşağılık olabildiklerini anlamak imkansız...hayvan bile denemez bunlara..
köpekler islamla uzaktan yakından ilgisi yok bunların.abd nin satılık uşakları
Allah bu şerefsiz sürüsünü çıkartan besleyen vesile olan çanak tutan koruyan kollayan kim varsa Kahhar ismi hürmetine perişan eylesin inşallah.
allah sizi bildigi gibi yapsin! acaba sizin cocugunuza yapilsa aglarmisiniz ki?göz yasi dökermisiniz ki? iclerinde vicdan olmuyan mahluklar! allahim mezarlikda kiyamet gününü beklediniz hergünü size dar etsin o insanlara cektirdiniz aciyi cektirsin. cehennem size dar gelsin insallah o bir yasindaki melege kiydiginiz icin acimasizlar!
Diğer Haberler