Katar Emiri Al Thani Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Twitter'dan teşekkür etti

Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Thani, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a videolu bir mesajla teşekkür etti. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek de bu mesajı retweet ederek takipçileriyle paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüntülerine yer verilen videoda fonda Diriliş Ertuğrul dizisinin müziği yer alıyor.

10 Haziran 2017 03:06
PAYLAŞ
TWITTER
Katar Emiri Al Thani Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Twitter'dan teşekkür etti

Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Thani, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, yayınladığı video ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek de bu mesajı retweet ederek takipçileriyle paylaştı.

FONDA DİRİLİŞ ERTUĞRUL VAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın görüntülerine yer verilen videoda fonda Diriliş Ertuğrul dizisinin müziği yer alıyor.

Okuyucu Yorumları4 yorum
 • 145 Oy
  Asil cesur yürekli ve imanlı Türk milleti yanınızda. İslamın bayraktarı olarak müslümana sahip çıkacağız
 • 46 Oy
  katarı koruyamazsak, dostunu müttefikini korumaktan aciz bir türkiye imajı doğacak. türkiyenin kıbrıs'tan sonraki en büyük sınırötesi sınavı olacak katar. amerikası suudu mısırı orayı yutmadan kurtarabilirsek, işte ozaman gercekten bölgesel güc olduk demektir.
 • 2 Oy
  Trampet sen pyd PKK IŞİD gibi itlerin yanında saf tutarken iyide Filistin'e yardım edenlermi kötüyü ülkemiz de terör eylemi yapanların baş aktörü sen ve yandaslarin ABD yeryüzünden silinse terör diye birşey kalmaz dunyada
 • 2 Oy
  Yanındaki suriye gavur toprağımızı ey bol eş başkanı neden oranında karıştırdım bu gün karara destek olursun ama yarın satmayacaginin teminatı varmi bol eş baskani

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.