Kıbrıs'ta korkunç cinayet! Bıçakladı, yakmaya çalıştı

KKTC Lefkoşa'da 37 yaşındaki Gamze Pehlivan üniversite kampüsü içinde öldürüldü. Zanlı Suat A.'nın, Pehlivan ile birlikte 3 gün önce KKTC'ye geldiği öğrenilirken, görgü tanıkları cinayeti, "Önce kadını göğsünden ve sırtından bıçakladı, sonra üzerine yanıcı madde dökerek yakmaya çalıştı" diye anlattı. Olay sonrası kaçan zanlı polis tarafından kısa sürede yakalandı.

37 yaşındaki Gamze Pehlivan ile Suat A. arasında yaşanan tartışma sonrası Aşır'ın çıkardığı bıçağı Gamze Pehlivan'a sapladığı, kadının hastane yolunda hayatını kaybettiği öğrenildi. Polisten alınan bilgiye göre cinayet zanlısı Suat A. ve maktul Gamze Pehlivan'ın Türkiye'den KKTC'ye 3 gün önce geldikleri bildirildi.

Görgü tanıkları Suat Aşır'ın konuşmak amacıyla Gamze Pehlivan'ı yanına çağırdığı, ardından da aralarında yaşanan tartışma sonrası Gamze Pehlivan'ı önce göğsünden ardından da sırtından 4 bıçak darbesiyle bıçakladığını söyledi. Bıçaklama olayının ardından zanlının, üzerine yanıcı madde dökerek Gamze Pehlivan'ı yakmaya çalıştığı iddia edildi. Zanlı Suat A. daha sonra olay yerinden kaçtı. KKTC polisinin soruşturmasında Suat A. yakalanarak tutuklandı.

DHA
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Arkadaşlar kimse kusura bakmasın herkes görüştük tanıştık çıktığı yedi işte eğlendiği herkese dikkat etsin bu kadın olsun erkek olsun arkadaşlar yani en yakınınızdan en büyük darbe yiyeceğinizi bilin yani bu işiniz olur dostun olur akrabamız olur yakınınızı olur hiç farketmez
Diğer Haberler