Kıbrıs'ta korkunç cinayet! Bıçakladı, yakmaya çalıştı

KKTC Lefkoşa'da 37 yaşındaki Gamze Pehlivan üniversite kampüsü içinde öldürüldü. Zanlı Suat A.'nın, Pehlivan ile birlikte 3 gün önce KKTC'ye geldiği öğrenilirken, görgü tanıkları cinayeti, "Önce kadını göğsünden ve sırtından bıçakladı, sonra üzerine yanıcı madde dökerek yakmaya çalıştı" diye anlattı. Olay sonrası kaçan zanlı polis tarafından kısa sürede yakalandı.

20 Nisan 2017 20:12
PAYLAŞ
TWITTER

37 yaşındaki ile Suat A. arasında yaşanan tartışma sonrası Aşır'ın çıkardığı bıçağı Gamze Pehlivan'a sapladığı, kadının hastane yolunda hayatını kaybettiği öğrenildi. Polisten alınan bilgiye göre zanlısı Suat A. ve maktul Gamze Pehlivan'ın Türkiye'den 'ye 3 gün önce geldikleri bildirildi.

Görgü tanıkları Suat Aşır'ın konuşmak amacıyla Gamze Pehlivan'ı yanına çağırdığı, ardından da aralarında yaşanan tartışma sonrası Gamze Pehlivan'ı önce göğsünden ardından da sırtından 4 bıçak darbesiyle bıçakladığını söyledi. Bıçaklama olayının ardından zanlının, üzerine yanıcı madde dökerek Gamze Pehlivan'ı yakmaya çalıştığı iddia edildi. Zanlı Suat A. daha sonra olay yerinden kaçtı. KKTC polisinin soruşturmasında Suat A. yakalanarak tutuklandı.

DHA

Anahtar Kelimeler:

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir