Evi kurşunlanan İrfan Değirmenci'den ilk açıklama

Gazeteci İrfan Değirmenci’nin evi kurşunlandı. Değirmenci olayı sosyal medyadan duyurdu. ​​Sosyal medya üzerinden referandumda 'Hayır' diyeceğini açıklamasının ardından Kanal D'deki görevine son verilen Değirmenci, olayın gece 02.30'da meydana geldiğini, olayın polislerce sabaha karşı incelendiğini ifade etti. Değirmenci saldırıya ilişkin değerlendirmesinde "İnşallah serseri kurşundur" diye konuştu.

Evi kurşunlanan İrfan Değirmenci'den ilk açıklama

Değirmenci Twitter hesabından, "Sabaha karşı evim kurşunlandı.

Polis inceledi sağolsun, zabıt tutuldu.

'İYİYİM, TELAŞLANMAYIN'

Değirmenci, ‘Serseri kurşun' ihtimali üzerinde duruyorlar. İyiyim. Telaşlanmayın" mesajını paylaştı.

İRFAN DEĞİRMENCİ KONUŞTU: İNŞALLAH SERSERİ KURŞUNDUR

Sözcü'ye açıklama yapan İrfan Değirmenci İstanbul’daki evine yapılan silahlı saldırıyla ilgili şöyle konuştu:

“Saldırı gece 02.30 civarı gerçekleşti. O sırada uyuyordum. Silah sesi üzerine kalktım ve penceredeki kurşun izini görmemin ardından polisi aradım. Yaptıkları incelemeler sonrasında serseri kurşun olabileceğini söylediler, ki ‘İnşallah serseri kurşundur’, bu saldırıdan dolayı programlarımı iptal etmedim. ‘Bir uyuyup uyanalım’ adlı kitabın imza günü için Adana’ya gidiyorum.”

KANAL D'DEKİ GÖREVİNE SON VERİLMİŞTİ

​​Sosyal medya üzerinden referandumda 'Hayır' diyeceğini açıklamasının ardından İrfan Değirmenci'nin Kanal D'deki görevine son verilmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. AMA MADEM SERSERİ KURŞUN DU BUNU GÜNDEME GETİRMEMENİZ GEREKİRDİ.
@kozmonot_2014 Sen haberi nerenle okudun?
bunlar kendi içinde oynanan seneryo.yersen bu filmi daha önce seyrettık beyler
Adam açıklama yapmış polis geldi zabıt tuttu serseri kurşun olduğunu düşünüyolar diye buna rağmen evi kurşunlandı diye haber yapmak habercilik anlayışınıza nasıl uyuyo anlatırmısın ortalığı germek insanları düşmanlığa sevketmek değilmi yaptığını yazık satmayın bu kadar ucuza kaleminizi ne varsa onu yazın
Kurşun mu serseri yoksa ateş eden mi?
can dündar dan alışığız bu durumlara kedidir kedi
merak etmedik de şüphe ettik, acaba tekrar gündeme gelme peşindemisin diye.
gündeme gelmek ıçın kendı planladıysa sasırmam,
Neden telaşlanalım ?
fılmın adı yersen soyadı yemedık bunlara karnımız tok ayrıca merakta etmedık senı ha varsın ha yoksun
tesadüfe bak sen! yüz binlerce ev arasından irfan değirmencinin evine düşmüş serseri kurşun
kendin çek kendin oyna
İrfan John abinin yolundan gitme sen kendi yolunu çiz. Portakal mi veriyor sana bu akıllar söyle çabuk.
TEŞKE SERSERİMİDİR ASLIMIDIR O KURŞUN Bİ YERİNE YANNIŞLIKLA GELSEYDİDE BİRAZ DAHA AKILLI OLMANI VE NE KONUŞTUĞUNU DAHA ANLAMLI DÜŞÜNMENİ SAĞLARDI BARİ NEYSE İNSAN OLARAK BAKTIĞIMDA BİR YERİNE GELMEDİĞİ İÇİN SEVİNDİM AMA SÖYLEDİKLERİMİ KAFANA SOK BİZLER İNSANIZ HANGİ GÖRÜŞTEN OLURSAN OL AMA MEDYATİK OLARAK GÖRÜŞ BİLDİRME SAĞCIDA OLABİLİRSİN SOLCUDA OLABİLİRSİN TÜRKİYE DÜŞMANIDA OLA BİLİRSİN HÜRDE OLABİLİRSİN AMA MEDYATİK OLARAK HEDEF SECİLİRSİN BAZI LARI SEVMEZ HER GÖRÜŞ VAR TÜRKİYEMİZDE ONA GÖRE HARAKAT EDİLMESİ GEREKİR
biz de safız ya hemen yedik..kendini gündeme taşıma çabaları. sen iyisi mi halk tv ye, diken gazetesine, sözcü' ye, radikal'e, aydınlık gibi medya kulüplerine başvur oralar tam sana göre. yanına portakal ve ismail küçükkaya yı da al..orada grup yaparsınız.. başvur..
@erdalkaza katılıyorum yorumunun başında evinin kuşunlandığını yazıyor aynı yorummun sonundada serseri kurşun olabilir diyor onun yerine Sabaha karşı evime bir kurşun isabet etti umarım serseri bir kurşundur. yazabilirdin nede olsa edebiyatınız bizden iyi okumuş tahsilli ekran adamısınız
@erdalkaza Nihatı erkan tanı a haberi siz kaptınız bize de portakal küçükkaya sözcü kaldı, yunan da 19 ege adayı, barzanide kürdistanı kaptı, Rahatına bak uyumaya devam et balık mevsimi değil
@erdalkaza nasıl da anlarmis. ..nasıl da bilirmis..
ne demek serseri kurşunu yahu, şimdi kurşunu atan silahın tetiğini çeken serseri maganda diye bu olayı mazur mu göreceğiz, nice serseri kurşunla nice kişiler can verdi, bu nasıl mantık, serseri kurşunuymuş... olay abartılıymış.. bırakın bunları öyle veya böyle adamın evi kurşunlanmış serseri veya değil bunun mazur görülecek bir tarafı yok...
@yorumcu001 yok la öyle değil , şimdi bu serseri kurşun sokakta büyümüş , okumamış , çalışıp bi baltaya sap olamamış , günü birlik yaşayan bi kurşun işte adı üstünde "serseri"
BUNU KİMLER YAPAR BU VATANI SEVENLER DERSENİZ ŞAŞARIM
Umurumda değilsin
BİZLER VİJDANI ELDEN BIRAKMIŞIZ ZOR ADAM OLURUZ OLAMAYIZDA BU GİDİŞLE YAZIKLAR OLSUN
çok sivri dilli bu herif
başlık farklı içerik farklı.ev kurşunlandı diyor ancak serseri kurşun diyor.
lions5334 herkes iktidarı övecek değil ya bu adamlar yanlış yapıyorsa eleştiriye açık olacaksınız,herkes eleştirilebilir,kimse Allah değil hepimiz faniyiz,hepimiz hata yaparız ama iktidar eleştirilemez diye birşey yok adam düşüncesiniz söylemi,ş saygı duyacaksın,eğer demokrasiye inanıyorsan tabii ki.. ama inanmıyorsan şu eleştiriyi bile sana Atatürk'ün bu ülkeye armağan ettiği cumhuriyet ve Demokrasiyşe yapabiliyorsun,bunu da unutma.
siyasi tercihten dolayı yapılan bi,r saldırı ise kınıyorum. yanlış. umarım başka bir şeydir serseri kurşundur. irfan da sonuçta bir insandır her ne kadar başka insanlara saygısı olmasa da yine de insandır.
SÖZDE ÖZGÜRLÜK BAŞLADI(!)
inan çok endişelendik
MAYNET HABERE TEŞEKKÜRLER BİZİ BİLGİLENDİRDİĞİ İÇİN
Yüzde 51 aldık diye sevinenler yüzde 49û yok sayamazsınız herkez kanun önünde eşit olmalı millete küfr edip bastıramazsınız bırakın bu siyonist oyunlarına gelmeyin adamlar dibimizde kürdistanı kurmak istiyor siz birbirinizi yiyorsunuz efendiler oyuna gelmeyin bu işler yanlış bizler birleşmeliyiz ama önce birbirimizi dinlemesini öğrenmeliyiz bu hakaretlerle çözüm bulunmaz
Kendi eviniz kursunlansa bu kadar kolay konuşabilir mıydınız acaba? Hayır verenlerin terörist muamelesi gördüğü bu ülkede üstüne birde adamı işten atmaları demokratik bir ülkenin son bulduğunu gösteriyor. Gün geçtikçe yaşaması zor olan bir ülke hâline geliyor..
@burak_kaya_2017 --ulqn embesil moron sülük..bunun gizli ellerin provakasyonu olduğunu sokaktaki çocuk bile biliyor da sen bunu biilemeyecek kadar zır cahilsin davar oğlu davar
Aziz Türk Milletim lütfen aramızdaki kendini bilmezleri tespit edelim. ve Hukuka teslim edelim. Şu saldırının ne anlamı var böyle.. Ya birde Sonuç HAYIR çıksaydı. Bunun değerlendirmesini kamuoyuna bırakıyorum. Sağduyu Sağduyu Sağduyu diyorum. Ülke bizim sahibi biziz burayı Lübnana ,Irak'a ,Suriyeye kim çevirmek istiyorsa hevesini kursağında bırakma vakti geldi. Hadi bir olalım . Hükümete diyelim ki bu 18 maddeyi geri çek Ülkenin en az %70 ve üzerinin onay vereceği yeni bir Anayasa oluşturalım tabiiki konusunda uzman kişileri çalıştırarak bunu yapalım Sen öyle istiyorsun diye değil.
@ferit_kurtuldu_1974 tamam notunu aldık biz size döneriz
Deveni diken insanı s*ken yararmış beyler böyle bi ADAMı harcamaya çalışıyolar
yanlışlıkla olmuştur inşallah
aynı zamanlarda farklı tarihlerde farklı kişiler, hep aynı senaryo. kendiniz inanıyormusunuz
ÇOK geçmiş olsun ortalığı karıştırma gayretinde olan karanlık güçlerin maşası olan örgütler (pkk, dhkpc, daiş vb.) in işi olduğu çok kesin. çünkü biz bu filimleri çooook izledik.
@muzaf1959 sen filmi izledin diye olay normalmi yani..
nedense pek inanamıyorum irfan bey bir düzen gibi geliyor bana hayırlısı bakalım polis ne bulacak
REFERANDUMDA EVET OYLARI %70 İN ALTINDA ÇIKTIĞI İÇİN TOPLUMUN GENELİNİ KAPSAMADIĞINDAN GELECEK İÇİN UMUT VAAD ETMEMEKTEDİR.
Basın Özgürlüğünün törpülendiği sırf doğruları konuştukları ve yazdıkları için geçmişten Şehit edilen Gazetecilerimizi unutmayın,,unutturmayın..Vay serseri kurşun vaayy geldi bu adamcağızın evini buldu değil mi? Güldürmeyin insanı ;)
yoo hiç telaşlanmadım
Diğer Haberler