İşte Reyhanlı'daki patlama anı

Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ndeki belediye binasının da bulunduğu Atatürk Caddesi'nde art arda gelen patlamalar kameralar tarafından kaydedildi.

İşte Reyhanlı'daki patlama anı
42 kişinin öldüğü, 29'u ağır 100 kişinin de yaralandığı olayda, belediye binası yakınındaki ahşap bir ev patlamanın etkisiyle çöktü. Patlamanın etkisiyle ilçede elektrikler de kesildi.
[ ****](http://aktuel.mynet.com/galeri/haber/reyhanlida-patlama-cehennem-gibi/11865/1589486/)
[ ****](http://haber.mynet.com/patlamada-dehset-veren-ayrinti-695307-guncel/)
Polis çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Patlamalar kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.
[ ****](http://haber.mynet.com/)
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Bu saldırının arkasında Amerika, Suriye muhalifleri, Mit’in olduğunu düşünüyorum. Suçlu hazır Esad.Esada yapılacakları meşru hale getireceklerya. Hükümet amerikanın çıkarları için daha ne yapacak bilemiyorum kendi vatandaşlarını öldürtüyor. Ne olduğu belirsiz insanları getirip yerleştiriyorsunuz. 90’lı yıllarda teröristleri getirdikleri gibi. Reyhanlı halkını canı gönülden destekliyorum. Geçmiş olsun Allah sabır versin.
beşar esad 5 ay ömrün kaldı bunların hesabını çok çetin vereceksin
o anda öso kameralarının ne iş vardı o meydanlarda.düşünecek beyin lazım...saman dolu olmıyack o beyin.
yani nasıl hala daha kör olabiliyorsun ben anlamiyorum...
Amerika-İsrail'e ne dersin?
26 aydır suriyede hemen hergün bu patlamalar oluyor akp sayesinde türkiyede. bu olay esad yada yandaşlarının işi değil bu iş mossad ve mitin işine benziyor.
ve patlamadan hemen sonra çekimler vardı acaba ÖSO nun orada ne işi vardı ve bu çekimleri ne için ve kim için çekiliyor.saman dolu beyinliler zaten düşünme yetileri yok.
Türkiye nin ivedilikle suriye sorununa tamamen el atması gerekiyor.Öncelikle suriye tarafından türkiye ye gecen insanları geri göndermelidir.Sınır kapısından geçişlerde önlem alınmalı her elini kolunu sallayan geçmemelidir.Hiç bir suriyeliyi bu ülkeye sokmamalılar.Rusya esadı desteklediği sürece esad kolay kolay yıkılmaz İşler çok daha fazla karışacak gibi.
Diğer Haberler