Son dakika! İhraç edilen 107 öğretmen için gözaltı kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, ihraç edilen 107 öğretmen hakkında gözaltı kararı verildiğini açıkladı.

Son dakika! İhraç edilen 107 öğretmen için gözaltı kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yapılan açıklamada, "Ankara il ve ilçelerinde görevli olup KHK ile FETÖ kapsamında görevden ihraç edilen 107 öğretmen hakkında 20/11/2017 tarihinden itibaren gözaltı kararı verilmiş; FETÖ şüphelisi 51 öğretmen gözaltına alınmış olup, işlemleri devam etmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" dendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Bekir bozdağ,melih gökçeğe de el atın korkusuz savcılar...
@denizmacit_2017 ---yok onlara bişey yok yaa adalte nerde kaldı ey pisliğe batmış akp eğer sen bekirbozdağı normal vatandaşa yapılanı yazıyorum 1 hafta boyunca aç suzuz karakolda bekletim 1 yıl boyuncada cezaevinde tutuyorsan bekir bozdağ neden tutuklanmıyor bekir bozdağın madem suçu yoksa suçu teşkil edecek bişey yoksa içerde olan 100.000 masumda suösuz memurluktana tılan 200.000 kişide masum.
@denizmacit_2017 Onlar AKP'li be kardeşim. AKP'ye karşı oluncaya kadar herkes masumdur, Fetö bile....
ne kadar çok biliyorsunuz her şeyi ya sahibin kim alçak hayasızca şuursuzca çamur edebiyetı yapıyoırsun evladım işinize geliyorsa
@aydin_ozdemir_2017 @aydin_ozdemir_2017 neden hayırdır Nakşibendi tarikatının halidi kolundanım deyip azap meleklerinden kurtulacağını sanan salaklardan mısın?
ismail aga cematini yerleştiriyorlar mühalefeti susturuyorlar bu münafıklar
@galata632 DARBEDEN ÖNCE SORUŞTURMA GEÇİRMİŞ FETÖCÜ ÖĞRETMENLER HALEN GÖREVDEDİR.İHBAR ETMEYE GEREK YOK.ZATEN KAYITLI .BUNLARI GÖZDEN KAÇIRMAYIN KÖKÜNÜ KAZIYIN.SÜLÜK GİBİ YAPIŞMIŞLAR.
Başınızı yesin artık sıkıldık. 15 temmuz hikayelerinden.
@orthakyes seninde kesin bir karın ağrın vardırda ondan sıkılıyorsundur üstad..!!!
15 yıla aşkın süre Fetö ile nikah kıyan siyasetçiler nerede... garibim Asyabankın kaldırımında yürüdü diye içeri atılıp işinden oluyor.. birde Türkiyede adalet var diyorlar..
Bitmedi bu sümüklü meczubun müridleri..Adamaların hayatlarını kaydırdı hala onun peşinde gidiyor beyinsizler.birde sonradan türeyen fetönün yalakalaığını yapan chp li kafalar pekdahlandı..bunlar daha önce feöcüler f tipi çete diyorlardı şimdi fetö ve fetöcülere mağduriyet yalakalığı yapıp fetöcüleri kurtaramaya çalışıyorlar..ama onlarında gücü yetmeyecek hepsi kodeslerde çürüyecek vatansız hainler..
Anlaşıldı..! Yeni TÜRKİYE'de Çoçuklarımızı Okumaları için CEZAEVİne Kayıt yaptırcaz galiba
Önceden f tipi çete deyip sonradan türeyen chpli kripto fetö yalakaları çoğaldı..fetöcülerle bir hareket ediyorlar..
lan bu ülkenin hepsi fetocu ya))))))
alttan vurmaya devam
suçlu suçsuz atın bakalım içeriye.....belanızı bulacaksınız akp ve fetö....ikinizde terör örgütüsünüz
YAZMAKTAN SOYLEMEKTEN YORULDUM, 1985 YILINDAN SONRA TUM POLIS KOLEJLERI, OKULLARI VE POLIS AKADEMISINDEKI OGRETMEN OGRETIM GOREVLISI VE UYELERI FETOCUDUR. O NA CALUSMISTIR
Münafıklar kendi halkına bomba atan silah çeken hainlerdir.Elbette cezalarını çekecekler.Bzaı solaklar da bu hainlere sahip çıkıyor. Yolunuz sapık yolu gidişatınız hayır değil. Güle güle .....
AFFERİN MAŞAALLAH BÜYÜK BAŞLARI...ÜLKE UÇUYOR SİZLER BU OPERASYONLARI YAPTIKÇA...DEVAM EDİN BAKALIM YAPTIĞINIZ HUKUK GARABETLERİ TEZZ ZAMANDA ÜLKEYİ ÇÖKERTECEK
Yahu ben bu işi anlamadım.Adamlar fetöcüyle göz altına al sorgula.Önce işten atıyorsun fetöcü diye sonra göz altına alıyorsun.Bu adamları daha önce göz altına aldıysan fetöcü olduklarına kanaat getirdiysen bu adamlar niye dışarda.Daha önce göz altına almadan görevden attıysan neye göre karar verip attın hiç sorgulamadan soruşturmadan.Çok garip işler dönüyor.Kafalarına göre göre mi daha önce bile isteye kendi atadıkları adamları zaten bildikleri için direk sorgulamadan mı atıyolar anlamış dğeilim.
Bekir bozdağ melih gökçek ne istedilerse vermedik diyenler hala görevinin başında hatta şuan ki milli savunma bakanı canikli fetönün amerikada kalması için texsas senatosunda kefil olan kişiler arasında dır.
Diğer Haberler