CHP'li Hüsnü Bozkurt'un Twitter hesabı hack'lendi

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un Twitter hesabı hacklendi. Hesap 'Ayyıldız Tim' tarafından hacklenirken, hesap üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafı ile birlikte '"Yapmış olduğum saçma sapan, salak açıklamalardan ötürü başta yüce Türk Milleti ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan özür dilerim' paylaşımı yapıldı. CHP'li vekilin, 31 Mart Cuma günü katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamalar AK Partililer tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

CHP'li Hüsnü Bozkurt'un Twitter hesabı hack'lendi

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, 31 Mart Cuma günü katıldığı bir televizyon programında referandum ile ilgili yaptığı konuşmada, "Diyelim ki 'evet' çıktı, kimse heveslenmesin. Biz yine Samsun'dan başlarız, Amasya'ya gideriz, Sivas'a gideriz, Ankara'ya geliriz. Buradan İnönü'ye Sakarya'ya Dumlupınar'a... Ulan sizi İzmir'e kadar kovalamazsak anamızdan emdiğimiz süt helal olmasın. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de bütün emperyalistleri de yine İzmir'den denize dökeriz" demişti. Bozkurt’un bu açıklamaları, özellikle Ak Partililer tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı da bu sözlerinin ardından Bozkurt hakkında 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik' suçundan soruşturma başlattı.

Bugün de CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un Twitter hesabı, 'Ayyıldız Tim' olarak bilinen Türk hacker grubu tarafından hacklendi.

Bozkurt'un hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafı ile birlikte 'Yapmış olduğum saçma sapan, salak açıklamalardan ötürü başta yüce Türk Milleti ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan özür dilerim', 'Sayın Erdoğan dün hakkımda geri zekalı demiştiniz. Evet haklısınız benden olsa olsa geri zekalı olur. Bu arada kararım evet' ve 'Reis, Ayyıldız Tim beni İzmir'de denize döktü' tweetleri atıldı.

KURTULMUŞ: HADDİNİ BİL, EDEPSİZLİK YAPMA

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un "Diyelim ki ‘evet' çıktı, kimse heveslenmesin. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de bütün emperyalistleri de yine İzmir'den denize dökeriz" sözlerine sert tepki göstererek, "Tarihi tersinden okuma, haddini, edebini bil, otur oturduğun yerde” dedi.

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un "Diyelim ki ‘evet' çıktı, kimse heveslenmesin. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de bütün emperyalistleri de yine İzmir'den denize dökeriz" sözlerine sert tepki gösterirken, CHP Milletvekili Bozkurt'a "Tarihi tersinden okumayın, haddini bil, edebini bil, otur oturduğun yerde” diye tepki gösteren Kurtulmuş, "Bu millet bir kere gavurları İzmir'den denize döktü. Emperyalistleri ve uşaklarını hep beraber bir araya gelerek aynı bayrağın altında aynı vatanın evlatları olarak denize döktü. Bir daha Allah bu millete öyle bir gün göstermesin. Ama gerekirse bu millet emperyalistleri ve uşaklarını nasıl defedeceğini 15 Temmuz akşamı göstermiştir. Gerekirse her partiden, AK Parti'den, CHP'den, MHP'den bütün vatan evlatları bir araya gelir, emperyalistlere ve uşaklarına haddini bildirir. Ama maalesef ki, sadece bir referandum kampanyasında ucuz ve pespaye bir malzeme yapmak için bu milletin o şerefli tarihini, milli İzmir zaferini hiç böylesine kötü bir şekilde kullanmayın” diye konuştu.

AK PARTİLİ VEKİLDEN SERT TEPKİ

AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un ‘Evet çıksa bile yine Samsun'dan çıkarız ve sizi İzmir'den denize dökeriz' cümlesine tepki gösterdi.

Ağralı, "CHP Konya Milletvekili Sayın Hüsnü Bozkurt, katıldığı bir televizyon programında bir milletvekiline, bir Türk vatandaşına asla yakışmayacak ifadeler kullandı. Ben bu ifadeleri dolayısıyla kendisini şiddetle kınıyorum. ‘7 sülalenizi denize dökeriz' diyen ve tehditler savuran, milletimizi Kurtuluş Savaşı'nda ülkemizi işgal eden Yunanlılara benzeten CHP'li vekili milletimizin vicdanına bırakıyorum. İnşallah 16 Nisan sabahı millete kem gözle bakanların bir daha başlarını doğrultamayacakları ve milletin karşısına çıkamayacakları bir gün olacaktır" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
bu hayırcılara ınanın acıyorum, yazık ya hem bunlara hem de bu vatana yazık, vatana yük olup duruyorlar
paralar sıfırlanmış.sıtkı rüşvet için kucağa oturtulmuş.bacanak liman ihalesinde köşeyi dönmüş.deniz feneri hırsızları metreslerine yat kat almış.rüşvet ayakkabı kutularına doldurulmuş.meclis kürsüsünde tarafsızlık üzerine yemin eden,meclis kapısında namuusz olmuş.hırsız rüşvetle kendi medyasını kurmuş.muhalif televizyon ve gazeteler kapatılmış.gazeteciler hapsedilmiş.hırsıza göre anayasa yazılmış.BUNLAR İÇİN BU VEKİLİN SÖYLEDİKLERİ AZ BİLE.
m.kemalin getirdiği demokrasi ve milli iradeye saygıları yok sonrada çıkıp atatürkçüyüz diyorlar.Bunlar atatürkün işlerine gelen ilkelerinde atatürkçüler.Gerçi bunlar atatürkçüde değil atatürkten geçinenler..ee senin milli iradeye saygın yok , milletin verdiği oyu beğenmezsen milleti denize döküyorsun , herkes senin istediğin gibi oy vermek zorunda sonrada diktatör Recep Tayyip Erdoğan oluyor öyle mi!!!
Sebep olanın emeğine sağlık
AJAN DESEM. TANIMAM. KİŞİ NİN SÖYLEMLERİ...KENDİNİ BELLİ EDİYOR..
bu insanın adam olmasına az kaldı daha yaşı genç ve çömez imamın salında adam olacak anlaşılan .. bende doktor olunca adam sandım bunu yuh kalıbına. nankör insan.
Ben bu chplileri anlamıyorum milletin yüzde 50 sinden fazlası akpartiyi seçmiş neyin kini bu halk seçmiş evet yada hayırıda halk sececek demokrasiye saygınız olsun yobazlar.
cumhur baskani ve basbakan siz önce sehitlerin hesabini ver sonrada kilictar ogluna hakaret edin garibanin oglu sehit olurken sizlerin cocuklari sarayda kebap keyfi yapiyor sehitlerimiz sizleri rahat uyutmuyacaktir bunun ssizde farkindasin hatta uyuyamiyorsunuz
Eyy Hüsnü bey Sen kimsinde Türk Milletinin bir kısmını denize döküyorsun. Benim oyun Hayır ama, Biz evette çıksa hayırda çıksa yine tek Millet tek vatan kalmayı iyi biliriz densiz adam..
adamın konuşmasının tamamını dinleyin..Kurtuluş savaşındaki emperyalist güçleri nasıl denize döktüysek..başkanlığı isteyen emperyalist güçleri de denize dökmesini biliriz diyor.
Buna Vatanını seven her kişiden (İster HAYIR cı ister EVET ci olsun) HÖST denmesi gerekir.
Ayyıldız Timi'ni tebrik ederim. Bu vekil'i acilen tedaviye sevk etmek lazım. akıl sağlığı yerinde değil. Hastalığı'nın sürekli kaybetmekle alakası da olabilir.
Senin tipini eşekler kovalasın hüsnüüü
her dediğine katılıyorum hüsnü bey
gerekirse emperyalistleri ve onun sığınmacılarını kurtuluş savaşında olduğu gibi yine dökeriz yine dökeriz. Hüsnü Bozkurt'un yanındayız...Atatürk ve vatan millet düşmanlarını yine dökeriz yine dökeriz... ABD UŞAKLARINI...İNGİLİZ TOHUMLARINI
Diğer Haberler