Meral Akşener'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşüne ilişkin açıklama

Meral Akşener , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet Yürüyüşü' başlatmasına ilişkin, "Bugünün güçlüleri bir zamanlar,o günün güçlülerine karşı "güçlünün hukuku değil,haklının hukuku.Adalet herkese bir gün lazım olur" derlerdi. Ülkemizde ana muhalefet lideri "adalet" pankartı ile yürümek zorunda kalıyorsa, herkesin durup düşünmesi gerekir. Huzur ve adalet tesis edilmelidir" dedi.

Meral Akşener'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşüne ilişkin açıklama

Eski MHP Milletvekili Meral Akşener resmi Twitter hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara Güvenpark'tan İstanbul'a 'Adalet Yürüyüşü' başlatmasına yönelik açıklama yaptı.

"AYARINI BOZDUĞUNUZ KANTAR..."

Meral Akşener, Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşne ilişkin art arda attığı tweetlerde şu ifadeleri kullandı:

"Ayarını bozduğunuz kantar, gün gelir sizi tartar. Bugünün güçlüleri bir zamanlar,o günün güçlülerine karşı "güçlünün hukuku değil,haklının hukuku.Adalet herkese bir gün lazım olur" derlerdi.

Ülkemizde hiç değişmeyen tavır,"adalet,hukuk ve demokrasi "diyerek iktidara gelenlerin gücü sürdürmek için bu taleplerini unutmalarıdır.

'HERKESİN DURUP DÜŞÜNMESİ GEREKİR"

Ülkemizde ana muhalefet lideri "adalet"pankartı ile yürümek zorunda kalıyorsa,herkesin durup düşünmesi gerekir. Huzur ve adalet tesis edilmelidir."

İşte Akşener'in o tweetleri:

28 GÜN YÜRÜYECEK

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından bugün saat 11.00’de Ankara’dan İstanbul’a ‘Adalet Yürüyüşü’ başlattı.

Kılıçdaroğlu'nun günde 18 km katedeceği, yürüyüşün 28 gün sürmesi bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
kimin söyledıgıne degıl ne söyledıgıne bakılsa uretımle buyuyen milli geliri 50 bin dolar olan bır ulke olsak.Etin ne oldugunu unutan yada etin ne oldugunu bılmeyen kişilerın yerıne mutlu huzurlu ınsanların yasadıgı ulke olsak.Ne varmış bu koltukta oturmakta geldik gidiyoruz ahiret için ne yapmamız gerekır bunu dusunmek yerıne kavga dövüş iyiye gıtmıyor ülke.......
Meral Hanım Akp sizden tırsıyor.Bunu Akp li olan herkes biliyor.Akp devrini tamamlamış.Sizin Cumhurbaşkanı olmamanız için size iftira atıp seçime girmenizi engelleyecekler.
@muratfitil YAHU SİZ NE KULLANIYORSUNUZ MERAL AKŞENER KİM KOMPLE OYLAR TOPLANSA %35 GEÇEMEZ AKP NİN KARŞISINDA TOPYEKÜNGELSELERDE TEK BAŞINA GELSE %2 BELKİ
@muratfitil meral i kim takar gardaş bırakın bu hayal alemini :)))
Allah ömür verirse görürsün AKP'nin devrinin tamamlayıp tamamlamadığını. Şuan AKP'nin yerine geçecek ne bir parti var ne de Erdoğan'ı devirebilecek güçlü bir siyasetçi. Bunu da bütün dünya biliyor kardeşim. O yüzden Erdoğan'ı indirmek için defalarca suikast girişiminde bulunuldu. Meyve veren ağacı taşlarlar birader.
1 TEMBUZDA SONRA GÖRÜŞÜRÜZ DEMESİDE BOŞA OZAMAN FETODAN İCAZET ALIP PARTİNİN BAŞINA GEÇME DERDİNDEYDİ MHP YAŞASIN DEVLET BAHÇELİ
SENDEDE VAR KUYRUK ACISI TABİ DESDEKLERSİN CHP Yİİİİİ
Ülkede adalet olsaydı seçimde vaad edilenler yerine gelirdi buzamana kadar mal mülk mevki hepsi geçici önemli olan öbür tarafa ne hazırladığın ..Cahil mal arar, akıllı ise kemâl
meral akşenere şunu sorarım geçen gün kılıçdaroğlu hdp yle konuştuktan sonra bu karar alındı bunun hakkında ne düşünüyor.
adalet demişken aklıma geldi meral hanım kurultay için mahkeme acmıştınız da bu mahkeme hemen şipşak sizin lehinize nasıl karar verebildi ki defalarca biran evvel sizi mhp nin başına getirmek için o zaman yine bu hükümet vardı o adalete nasıl güvendiniz veya size bu adaleti sağlayan kimdi ki şimdiki adaleti beğnmiyorsunuz
helal olsun çoğu erkeğim diyenlerden daha onurlu duruyorsun
syn mynet yorum yayınlayıcısı sen ne içiyon da bu yorumları seçerek yayınlıyon?
BİRLEŞTİRİCİ BİR SİYASETCİ,40 YILLIK BİR SOLCU OLARAK MİTİNGİNE GİTTİM KONUŞMASINI SEVDİM YARIN PARTİ LİDERİ OLURSA ÖN YARGILARIMI YIKARIM OY VERİRİM..
Way be hala Kemalden medet umanlar var yazık!!!
Diğer Haberler