Meral Akşener'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşüne ilişkin açıklama

Meral Akşener , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Adalet Yürüyüşü' başlatmasına ilişkin, "Bugünün güçlüleri bir zamanlar,o günün güçlülerine karşı "güçlünün hukuku değil,haklının hukuku.Adalet herkese bir gün lazım olur" derlerdi. Ülkemizde ana muhalefet lideri "adalet" pankartı ile yürümek zorunda kalıyorsa, herkesin durup düşünmesi gerekir. Huzur ve adalet tesis edilmelidir" dedi.

15 Haziran 2017 16:31
PAYLAŞ
TWITTER
Meral Akşener'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşüne ilişkin açıklama

Eski MHP Milletvekili Meral Akşener resmi Twitter hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara Güvenpark'tan İstanbul'a 'Adalet Yürüyüşü' başlatmasına yönelik açıklama yaptı.

"AYARINI BOZDUĞUNUZ KANTAR..."

Meral Akşener, Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşne ilişkin art arda attığı tweetlerde şu ifadeleri kullandı:

"Ayarını bozduğunuz kantar, gün gelir sizi tartar. Bugünün güçlüleri bir zamanlar,o günün güçlülerine karşı "güçlünün hukuku değil,haklının hukuku.Adalet herkese bir gün lazım olur" derlerdi.

Ülkemizde hiç değişmeyen tavır,"adalet,hukuk ve demokrasi "diyerek iktidara gelenlerin gücü sürdürmek için bu taleplerini unutmalarıdır.

'HERKESİN DURUP DÜŞÜNMESİ GEREKİR"

Ülkemizde ana muhalefet lideri "adalet"pankartı ile yürümek zorunda kalıyorsa,herkesin durup düşünmesi gerekir. Huzur ve adalet tesis edilmelidir."

İşte Akşener'in o tweetleri:

28 GÜN YÜRÜYECEK

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından bugün saat 11.00’de Ankara’dan İstanbul’a ‘Adalet Yürüyüşü’ başlattı.

Kılıçdaroğlu'nun günde 18 km katedeceği, yürüyüşün 28 gün sürmesi bekleniyor.