17. doğum gününde tecavüz

Doğum gününde cinsel istismar davasında mahkeme kararını verdi...

17. doğum gününde tecavüz

Adana’da 17 yaşındaki S.E.Ö.’ye doğum gününde cinsel istismarda bulundukları iddiasıyla 25 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan 21 yaşındaki K.C.A. ile 27 yaşındaki M.A. beraat etti. Genç kızın babası S.A.Ö. ise karara tepki göstererek temyiz edeceklerini söyledi.

Olay, 12 Eylül 2015’te meydana geldi. İddiaya göre, K.C.A., kız arkadaşı S.E.Ö.’yü doğum gününü kutlamak için arkadaşı M.A.’nın evine götürdü. Burada ısrar üzerine alkol alan S.E.Ö.’ye K.C.A. ve M.A. cinsel istismarda bulundu. Genç kızın eve gitmemesi üzerine babası S.A.Ö., K.C.A.’nın telefonunu bularak arayıp kızını eve getirmesini istedi.

KAZADA AĞIR YARALANDI

K.C.A., S.E.Ö.’yü eve bıraktığı sırada kullandığı araçla kaza yaptı. Ağır yaralanan genç kız tedavisinin ardından taburcu edildi. Genç kızın şikayeti sonrası başlatılan soruşturma kapsamında K.C.A. ve M.A. hakkında cinsel istismar ve hürriyetten yoksun kılma suçlarından 25’er yıla kadar hapis cezası istemiyle 9’uncu Ağır CezaMahkemesi’ne dava açıldı.

SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİLER

Tutuksuz sanıklardan K.C.A., S.E.Ö.’nün normal arkadaşı olduğunu belirterek, "S.E.Ö.’nün doğum günüydü. Param da kalmadığı için arkadaşım M.A.’nın evine gittik. Birkaç arkadaşımız daha geldi. Burada pasta keserek doğum gününü kutladık. Daha sonra S.E.Ö. alkol almak için ısrar etti. Bizde küçük bir şişe aldık. Daha sonra S.E.Ö.’nün babası aradı. O da babasına, ’Ben özgür bir insanım, reşit oluyorum. Eve gelmeyeceğim’ dedi. S.E.Ö.’nün babası bana ulaştı ve kızını eve getirmemi istedi. Bunun üzerine S.E.Ö.yü eve götürmek için yola çıktım. Trafik kazası yapınca gözümü hastanede açtım. Kesinlikle cinsel istismarda bulunmadım. Suçlamayı kabul etmiyorum" dedi. M.A. da suçlamayı kabul etmeyerek gece boyu evine gitmek istemeyen S.E.Ö.’yü ikna etmek istediklerini söyledi.

Mahkeme heyeti, 2 sanığı suçu işledikleri sabit olmadığı gerekçesiyle beraatlerine karar verdi. Genç kızın babası S.A.Ö. ise karara tepki göstererek temyiz edeceklerini söyledi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
kızını dövmeyen dizini döver..
mahkemeye değil kızına itiraz et keko
Hırsızın hiçmi suçu yok arkadaş .
@dre200460 Israr üzerine alkol alan S.E.Ö.’ye K.C.A. ve M.A. cinsel istismarda bulundu. Ne suçlu alkol mü ? Kızın iki erkeğin evine doğum gününü kutlamak için gitmesi mi ? Buna izin veren ailesi mi ? Vermezse çağdışı gerici yobaz olmakla mı suçlanır ?
Bence kız da suçlu 17 yaş ben özgür kısım resmede bakarsak aklı bir karış havada
İslamı yobazlardan koruyun Yoksa dünyayı İslamdan korumak zorunda kalırsınız Tecavüz ve tacizi önlemenin doğru yolu Kızını kapalı giyinmeye zorlamakla değil Oğlunu sapık düşüncelerden arındırmakla Mümkün olabilir Sapık ruhluların abdestliyken yaptığını Gençler sarhoşken yapmıyor AkSakallı azgın Timsahlar dere kenarına Yaralı Ceylan düşerse açlığımı yatıştırırım diye bekliyor Taze gelin Körpe kızın Sırtını sıvazlayıp Şalvardan usulca cin çıkarıp Sakin ol kuzum Ehli yaparsa Yorgan bile kıpırdamaz diyenler Beynindeki fahişeliği bildiğinden Kadınları kapatıp Yamyamlıklarından korumaya çalışıyor...
@merkebus bence hata babanda asıl korunması qereken oymuş hata yapmış:))
allahın emir ve yasaklarına uymassan böyle olur kusura bakma
adam kazayı fırsat bilip kızı yamamaya çalışmış ama başaramamış... adamı arayacak kadar tanıyorsa demek ki o da biliyor malını...
Babayadır lafım kardeş senin kız yollu
Ateşle barut yan yana durmaz
ah babası ahhh
Başlık tecavüz , haberi okuyunca istismar ! Arada çok fark var. Doğrusunu yazın da bilelim
Diğer Haberler