Ankara'da skandal görüntü! Üç çocuk kurşun yağdırdı

12-13 yaşlarındaki üç çocuktan ikisi defalarca tetiğe bastı, seken merminin kendilerine gelebileceğini düşünmeden yere ateş etti.

Ankara'da 12-13 yaşlarındaki eli silahlı çocukları görenler gözlerine inanamadı. Çocuklar, ellerindeki silahları defalarca ateşledi. Silah seslerini duyan vatandaşlar pencereye koştu.

Show Haber'de yer alan görüntülerde, yanlarında taşıdıkları silahları çıkaran 12-13 yaşlarındaki üç çocuktan ikisi etrafa bakmadan adeta kurşun yağdırdı. Çocuklar, seken merminin kendilerine gelebileceğini düşünmeden ateş ederken, mahalle sakinleri bu anları korku dolu bakışlarla izledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
yeni Türkiye adaleti kendisinin sağlaması gerektiğini düşünen silah alıyor.. caydırıcılık yok adalet yok ön kapıdan giren hırsız, tecavüzcü, yankesici arka kapıdan çıkıyor.. hapsaneler dolup taşıyor yandaş değilsen ya fetö cü ya da terörist gözüyle bakılıyor anında hapse atılıyor yeterki ters düşme padişahım çok yaşa deme.. sonuç bu silah taşıma ve bulma yaşı giderek düşüyor, adalete güven azalıyor.. başka türlüde yorumlanabilir ama ben böyle düşünüyorum.
Ülkenin geldiği hazin durum bu.... Bu çocuklar ne olacak? Hepimizin aklından geçen tabi...
yaşasın akp , yaşasın yeni Türkiye
@ferdagoksel boş beyin. Ak partiden önce silah yokmuydu. aç 2002 öncesi olayları oku. BEYNİNİZ AK PARTİ KARALAMASI İÇİN ÇALIŞaNA KADAR. birazda ülke millet için çalışsın. boş kafa.
avcılık atıcılık dahil silahı tamamen yasaklamayanlara, dizilerde komedi olanda bile silahsız sahne olmamasına sessiz kalan yöneticilere lanet olsun
kuru sıkıdır çocuğun elinde silahın ne işi var ama kurusıkıda olsa bir çocuk silah deyil kalem tutması gerek editimsizlik ve anne baba ilgisizliği.
yazıklar olsun
yaşasın çukur dizisi - silahlara özgürlük
anne babalarina ceza verilmeli bizimde cocugumuz var bizimkiler derslerden basini kaldiramiyor milletin cocugu sokaktan eve gelmiyor bunun tek sorumlusu ailedir....
kuru sıkıdır dayııı
Diğer Haberler