Bakırköy'de vahşet!

Genç kadını taciz etti, 2 Pitbull'u defalarca bıçakladı!

Bakırköy'de vahşet!

Bakırköy sahilinde akşam iki pitbull cinsi köpeğiyle gezen Ö.E., 17 yaşındaki G.A.’nın hem kendisini taciz ettiğini, hem de köpeklerinden birini öldürüp diğerini de bıçakla yaraladığını öne sürüp savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Habertürk'te yer alan habere göre, İstanbul Bakırköy Sahili’nde Çakra ve Tora isimli pitbull cinsi köpekleriyle gezmeye çıkan Ö.E., iddiaya göre 17 yaşındaki G.A.’nın taciz ve saldırısına uğradı. G.A., Çakra’yı 8 bıçak darbesiyle öldürürken, Tora’yı ağır yaraladı. Olay geçtiğimiz pazar günü Bakırköy sahilinde meydana geldi. Sahilde bir bankta köpekleriyle oturan genç kadının yanına mahalleden tanıdıkları G.A. köpeğiyle beraber geldi. Önce sözle tacizde bulunan G.A., daha sonra genç kadına arkasından sarılarak tacizde bulundu. Çığlık atıp “Sen napıyorsun” diye bağıran Ö.E. ile G.A. tartışmaya başladı.

Çakra ve Tora sahibini korumak için G.A.’nın üzerine havlayarak gelince, G.A. cebindeki bıçağı çıkartarak köpeklere sallamaya başladı. G.A., Çakra’yı 8 bıçak darbesiyle olay yerinde öldürdü. Ö.E., diğer köpeği Tora’nın üstüne kapaklanmasına rağmen, G. A., onu da defalarca bıçaklayarak ağır yaraladı. G.A., kendi köpeğini de alarak olay yerinden uzaklaştı.

Ö.E. olaydan sonra savcılığa suç duyurusunda bulundu. G.A. ifadesinde köpekleri bıçakladığını kabul etmeyerek şunları söyledi: “Komşumuz olan arkadaşımla köpeğimizi gezdirmeye çıktık. Bakırköy sahile yaklaştığımızda annemin arkadaşı olan Ö.E.’nin yanında bulunan iki köpek benim köpeğime saldırıp, ısırdılar. Sonra etrafta toplanan şahıslarla birlikte boğuşan köpekleri ayırmaya çalıştık. Köpekler birbirlerine zarar verdiler. Kendisi annem yaşındadır, sarılıp öpmedim.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
o çocuk az bile yapmış eline sağlık pitbuldan başka köpekmi yok besleyecek. manyaklık bunlarınki
pitbul lara ve besleyenlere acımıyorum , daha iki gün önce 3 yaşındaki bir cocuğu parçalayıp öldürdüğü haberini okuduk ,başka hayvanmıyok bu katil köpekleri yetiştiriyorlar,bence buköpeklerin bekçilik haricinde dışarıda dolaştırılması dahi yasak olmalı.
iyi yapmış pitbul zaten yasak allah bilir ne yaptı köpeğine güvenerek ne yapacaktı adam kendinimi parçalattıracaktı köpeklere kaç tane koyunu varda 2 tane yasak pitbulla sahilde gezer insanların bulunduğu ortamda katil köpek ne alaka demezlermi adama
iki tane pitbul köpeği yanında olan bir bayana hangi babayiğit tacizde bulunacakmış?haberde bi gariplik var sanki...
BU HABER DÜZMECE, 2 ADET PİTBULL VARKEN KİMSENİN GIKI ÇIKMAZ. AMA BENDE 2 PİTBULL VAR SEN DE KİMSİSN HESABI OLDUYSA BRŞEY DEMEM. SEN O 2 KÖPEKLE PAŞA PAŞA GEZİYORSUN, TIKIN, GIKIN ÇIKMADI 17 YAŞINDAKİ GENÇ PAAAAT DİYE SANA SALDIRDI ÖYLE Mİ. AT AT KALEDE VOLKAN VA5R.
1- bu köpekler pitbul mu? 2- pitbullar hiç sevimli değil niye beslerlerki? 3 Bu olayı tasvip etmiyorum fakat o bayan 2 pitbul var diye hangi ruh alemi içindeydi acaba ?
1.hangi koşulda olursa olsun iyi terbiye almış anası babası adaplı bir aileden yetişmiş bir erkek bayanı elle taciz etmez. 2. Aranızdan kaç kişi cüzdan, anahtar gibi yanında bıçak taşır. Ne oldu bize yorumları okuyunca üzülüyor insan.
Ne kadar geri kalmış bir ülkede yaşadığımız ortada. Hani yasaktı bu itleri beslemek. Dünkü çocuk besliyor bu nasıl ülke ya
yalan, şu beslediği yaratıklara bak ya. Adama saldırtmıştır o da sen misin bana saldıran demiş gebertmiiştir itleri
ADI PİTPULL DİYE SALDIRGAN MI OLDU KOPEKK..NASIL YATISTIRILDIGI ONEMLI..SIZ BU YUZDEN ISSIRILMAYI HAKEDİYORSUNUZZ.....
Diğer Haberler