İstanbul'da akıl almaz 'mastürbasyon' olayı!

İstanbul’da elektrik sayaçlarını kontrol etme bahanesiyle girdiği evde E.T.’ye cinsel saldırıda bulunan, genç kadının karşı koyması üzerine evin ortasında mastürbasyon yaptıktan sonra kaçan elektrik teknisyeni kurbanının peşini bırakmıyor. E.T., “Korkuyorum ve onun tutuklanmasını istiyorum” dedi

İstanbul’un göbeğindeki akıl almaz bir olay iddialara göre şöyle yaşandı; 22 Nisan 2017 günü bir enerji dağıtım firmasının saha çalışanı olan 24 yaşındaki O.Ü., Kaçak elektrik tespiti için Ataşehir’de yaşayan E.T.’nin evine gitti. Evde yalnız olan kadın, O.Ü.’yü içeri almak istemedi. Ancak O.Ü. doldurulması gereken evraklar olduğunu bahane ederek eve girdi ve genç kadına saldırarak tacize başladı. Kadının kendisine karşı koymasının ardından E.T.’nin karşısında mastürbasyon yaptı ve evi terk etti.

BIÇAKLA KENDİMİ KORUDUM

Polisi arayan E.T. saldırganın, “Sakin ol bir şey olmayacak. Gel seninle cinsel birliktelik yaşayalım. Ne olur sana yalvarıyorum. Yapalım sonra çıkıp gideceğim” dediğini söyledi. O.Ü.’nün karşısında mastürbasyon yaptığını anlatan Ebru T. ifadesinde, “Halının üzerine mastürbasyon yaptı. Sonrasında fermuarını kapatıp evden çıkıp gitti” ifadelerini kullandı.

Genç kadının şikayeti sonrasında gözaltına alınan O.Ü. , ‘cinsel saldırı, konut dokunulmazlığını ihlal ve kasten yaralama suçlarından mahkemeye sevk edildi. Enerji firmasında çalıştığını ve sayaçları kontrol etmek için binaya girdiğini kabul eden O.Ü., “Görüşmemiz tamamen kapı ağzında oldu. Suçlamayı kabul etmiyorum” dedi. Halıda yapılan inceleme sonucu savcılığa geldi. Raporda, “Paspas üzerinde incelenen meni lekeleri şüphelinin” denildi.

KAPISINA GELİP TEHDİT ETTİ

Mahkemeden serbest kalan O.Ü. genç kadının kâbusu olmaya devam etti. İddiaya göre 8 Eylül günü saat 10.30 sıralarında E.T.’nin kapı zili çaldı. Sesli diyafondan kim olduğunu sordu. Bir erkek sesi “Hayatının hatasını yaptın canını seviyorsan bir daha dışarı çıkma. Seni gözetliyorum canını seviyorsan apartmandan dışarı adımını atma ya da davadan vazgeç. Biz aşiretiz başına gelecekleri sen düşün” dedi. E.T. söz konusu kişinin şüpheli O.Ü. olduğunu sesinden anladığını söyleyerek polise giderek şikayetçi oldu. Bunun üzerine tekrar gözaltına alınan O.Ü. tehdit suçundan çıkarıldığı mahkeme tarafından yeniden serbest bırakıldı. (Vatan)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 68 yorum
öldürene kadar tutuklamayın hay böyle adelete
Senin etrafında hiçmi erkek yok kemiklerini kırıp suratını o halıya sürecek
işte gelde böyle mahkeme hakkında düzgün düşün
böylelerini hadım edeceksin bak ondan sonra yapabiliyormu
Sapık savcının bi yakınına saldırana kadar ne yapsa tutuklanmayacak görünüyor
serbest bırakıldı derken? yarın kadın öldürüldüğünde mi önlem alınacak?
öldürmeden içeri almıyorlar :)
ensar vakfında erkek çocuklara tecavüz rezaleti için dönemin kadın bakanı sema Ramazanoğlu bir defa olmuş olmakla bir şey olmaz dedi soruşturma önergesi red edildi iki ay önce ensar vakfının genel kurulu yapıldı komple bakanlar katıldı bu ve benzeri siyasi arka çıkmalar kamu görevlilerini ürkütüyor adalet mekanizması zincirleme bozuluyor .
Teknisyenin ufaklığına yüksek voltaj elektrik verilsin konu kapansın.Büyük bir ihtimale (%80) oranında aynı naneyi yiyemez bir daha ....
Tabi ki serbest kalır olur mu öyle önce kadın ölsün ki sonra hapse girsin ! Yok böyle bir adalet sistemi...
BU ÜLKEDE HIRSIZLIĞIN,TACİZİN,VE TECAVÜZCÜLÜĞÜN CEZASI YOK.
Al sana Adalet.. Neymiş, Polis suç üçüstü yakalayana kadar Suçlu serbest.!!!!! ....... Mahkemeden serbest kalan O.Ü. genç kadının kâbusu olmaya devam etti. ....... tehdit üzerine E.T.’polise giderek tekrar şikayetçi oldu ........O.Ü. tehdit suçundan çıkarıldığı mahkeme tarafından yeniden serbest bırakıldı. Yani illaki bir bacımızın başına bir şey gelecek, illa ki özgecanlar ibret olacak, sonra bu sapıkmış hmmm içeri alalım denecek. Bu kararı veren Hakimin ya da Hakimenin ailesinden birinin başına gelse böyle bir durum, acaba ne yaparlar nasıl bir sonuç çıkarırlar çok merak ediyorum..
Şimdi bu manyak kadını öldürsün diye mi tekrar salıverdiler acaba? Çok iyi işleyen bir adalet sistemimiz var canım.
Serbest mi bırakıldı yuh yani bu nasıl iş nasıl adalet
adalet vatandaşını korumayacaksa bu kadar hakim savcı avukata ne gerek var bırakın herkez birbirini öldürsün
illa kadını öldürmesi mi gerekiyor tutuklanması için ? ya da tecavüz etmesi mi ?
Türkiyede Adalet var diyenler, buyurun bakalım burdan yakın
insan doğuştan sapık olmaz. sürekli cinsel içerikli görsellere tabi olursa sapıklaşır. esas suçlu da bu görselleri sürekli gösterendir.
Kızı öldürürse mi tutuklu yargılayacaksınız???!!!
Yuhh onca suç işlemiş tutuklanmamış vay adalet vayy. Millet artık girip başkasının evinde masturbasyon falan yapabileceğini düşünecek kararı veren kişinin evine gitmez umarım
Yani mahkeme diyor ki illaki bir ölüm olsun. ya kadın adamı öldürsün ya da adam kadına tecavüz edip öldürsün.
suç kadında !!! halbuki hayatta kalarak adamı tahrik edeceğine o an intihar etseydin bu sapkınlıklar yaşanmayacaktı.
Belkide şuan ortalığın bu denli pislik olması, bazılarınin uzun vadeli planıdır. Yine koyunları güdüp bak böyle olmuyor şeriat gelmeli diyecek, yada 80 anayasası ile olmuyor başkanlık lazımmış diyecek. İleride kendini haklı çıkartmaya çalışacak. Millette yürü be diyecek. Çünkü beyinin hiç bir lobu çalışmıyor. Demeyecekler 80 anayasasi üstüne 500 tane madde koydunuz istediğinizi yaptınızda bunlara neden engel olacak bir şey yapmadınız.
sonuna kadar dışarı. tecavüzcüler hırsızlar in nbamuslular out artık.
bırakın kadını öldürsün ondan sonra tutuklarsınız
Adalet ne güzel işliyor . Kadın canından olana kadar sapık serbest . Ben böyle Adaletin . ...
ALLAH BÖYLE SAPIKLARIN BELASINI VERSİN KADINI ÖLDÜRENE KADAR SERBEST BIRAKIYORLAR PİSLİKLERİ
laf a bak biz aşiretiz hem ağalık düzeninden şikayet ederler hemde başları sıkıştığında biz aşiretiz diye lak lak ederler sen gerçekten bir aşiret mensubu olsan acaba seni bu şekilde konuştururmu o aşiret büyükleri
Demek'ki Adalet arayan CHP haklıymış
hayret kimse bu saatte evde ne işi varmış demedi...!!?
afferim adalete kadının öldürülmesi için sapığı ısrarla serbest bırakıyorlar, Adalet yok diyenler çok haklılar.
Türkiye'de Adalet sistemi çökmüş.ahlak, sadakat, güven,hak-hukuk, saygı, Sevgi örf ve adetlerimiz vs
Kadını öldürene kadar serbest bırakmaya devam. Sisteme bak yaaa.
yeniden serbestmi birakildi :D şimdi kilicdarogluna hak verdim yemin ederim.
Bu ne boktan adalet. Meclis neyin kanununu yapıyor.İşi gücü din.Bırakın şu dini,Memleket hukuk ile düzlüğe çıkar.Suç işleyenin canını yakacaksın ya da yer altında çalışmaya mağruz bırakacaksın.
Ebru öl be kızım. Öl öyle tutuklanacak adam. İçerde yer yok. Sonra senin doğru söylediğin nerden belli. Halıda bişey var diye adamı içeri mi alsınlar. Sonra sen niye yaşıyon ki? Öl be kızım öl ya.
devlete bak bunu yapan sapıgı ikinci kez serbest bırakıyor pes vallahi billahi pes şimdi bu sapıgı bu kadının bir yakını devlet bu işin cezasını vermiyor ben verecegim namus diyip gebertse o kişiyi suclar içeri atıp ceza da verir bunlar soruyorum böyle bir olay olsa devletmi suclu yoksa kadının yakınımı ?
Adalet için yürüyene laf söyleyenler, sözde adalet diye kulp takanlar. TV karşısına geçip karalama yapanlar, buraya gelip yorum yazanlar. Buyrun sizide görelim neredesiniz. Allah görüyor sizde bu oyunun bir parçasısınız bunların olmasına zemin hazırlıyorsunuz. Bu kadına yapılanlar, tamamen sizinde verdiğiniz imkanlarla oldu. Şimdi elinizi vicdanınıza koyun, ve tövbe etmeye başlayın.Hesabı zor olacak.
Kaçak ekibe bakan adi yaratıklar bana 4 bin tl ceza kestiler %10 komisyon alacaklar analarına bacılarına karılarına küfür ettiriyorlar.Özellikle Dicle dedaş başrolde.Elektrik şiretleri insanları acımasızca ve %70-80 ni nin hiç bir suçu yokken ceza kestiriyor.Ama Devletimizde olup bitenleri sadece seyrediyor.
Adaleti sağlamazsa hakimler insanlar kendi adaletini sağlar Allahım nereye gidiyoruz
Diğer Haberler