Sayısal Loto'dan 5 milyon kazandı, polise yakalandı hikayesi çok şaşırttı

Uyuşturucuyla mücadele operasyonlarında Yalova'da yakalanan 17 kişiden 14'ü tutuklanırken, zanlılardan ikisiyle ilgili ortaya çıkan ayrıntı çok şaşırttı. Tutuklananlar arasında bulunan Ahmet Yılmaz Görsoy'un 2005 yılında sayısal lotodan 5 milyon liralık büyük ikramiyeyi kazandığı, zamanla uyuşturucu kullanmaya başladığı ve parası bittikten sonra uyuşturucu satışına yöneldiği ortaya çıktı. Diğer tutuklu İlker Duman'ın da 2014'te at yarışlarından ikramiyeler kazandığı ortaya çıktı

Sayısal Loto'dan 5 milyon kazandı, polise yakalandı hikayesi çok şaşırttı

Yalova'da gerçekleştirilen uyuşturucuyla mücadele operasyonlarında yakalanan 17 kişiden 14'ü tutuklanırken, zanlılardan ikisinin, sayısal loto ve at yarışından ikramiyeler kazandığı ortaya çıktı.

İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, il genelinde, uyuşturucu madde ticareti suçlamasıyla son bir haftada 17 kişi gözaltına alındı.

Bu kişilerin üzerlerinde ve evlerinde yapılan aramalarda, 3 bin 466 uyuşturucu hap, 40 gram esrar, 65 gram kokain, 10 gram eroin, 515 gram skunk ve 405 gram sentetik kannabinoid ile 50 adet tabanca fişeği ve 3 adet tabanca ele geçirildi.

İfadelerinin alınmasının ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan 14'ü tutuklandı, 3'ü tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Tutuklananlar arasında bulunan Ahmet Yılmaz Görsoy'un 2005 yılında sayısal lotodan 5 milyon liralık büyük ikramiyeyi kazandığı, zamanla uyuşturucu kullanmaya başladığı ve parası bittikten sonra uyuşturucu satışına yöneldiği ortaya çıktı.

Diğer tutuklu İlker Duman'ın da 2014'te at yarışlarından 675 bin lira kazandığı ve bu parayla İstanbul'da açtığı akaryakıt istasyonunu bir süre sonra kapattığı belirlendi. Duman'ın parası bitince uyuşturucu ticaretine başladığı belirlendi. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
sayısaldan para çıkıpta iflah olan duymadım.
@divani1975 @divani1975 sevgili dostum bu çok yanlış kullanılan bir sözdür bizim dilimizde. Hay ve Hu ALLAH ın isimleridir ve manası ALLAH tan geldik ALLAH A gideceğiz anlamı taşır. bizde bu sözü kötü yoldan kazanılmış para için kullanıyoruz ki yanlış yapıyoruz. bende yapıyordum artık yapmıyorum sevgiler :)
@mcapoglu Hayy'dan gelen Hu'ya gider..
Demek ki gerçekten ; ' haydan gelen huya gidiyor.'
parayı bulan arkayı dövdürmeye başlamış öyle anlaşılıyor
BOŞA DEMEMİŞLER HER HAYIRDA BİR ŞER VARDIR.
Parayı aklamış olmasın
parası bittikten sonra ne la 5 milyon liraya ne almış
demekki neymiş alın teri ile kazanılmayan paradan hayır gelmiyormuş
parayı farklı yolardan da kazansaydı gene aynısı olurdu. para sadece gerçekte ne olduğunu ortaya çıkarır.
way be hikayeye bak Allah hayırlısını veriyor demek oynuyoruz da tutmuyor
Allah'tan para değil hayır isteyin demişler , boşa dememişler....
Üç tane çocuk okutsalardı, borç batağında olup zor durumda kalan birkaç kişinin derdine derman olsalardı, bir tane bile olsa okul yaptırsalardı kötü mü olurdu ...
Tutuksuz yargıla serbest bırak(Turkish Adalet System)
BEŞ MİLYON ÇIKSA ŞUNU YAPARIMBUNU YAPARIM DİYENLERE ,beş milyon uyuşturucuda duman oldu gitti satıucılığa başladı,ey akılsız insanlar doğru dürüst bir hayat varken neden bu pis hayata koşarsınız,ya akılsızlık yada imansızlık,acıyorum
Bazı aklı evveller haydan gelen huya gider demişler... Sanki siyasilerin çaldıkları çok vuyda kalıyor... Onlara neden bir şey olmuyor ya?
Diğer Haberler