Suriyeli hamile kadına tecavüz eden caninin eşi konuştu

Sakarya'da öldürülen Suriyeli hamile kadını ve 10 aylık bebeğini öldüren Birol K.’nın eşi R.K. "Ben böyle bir caninin ortadan kaçıp kaybolmasını beklerdim. Evdeyken telefon geldi. Polis arıyordu. Komşu olduğumuz için beni ve eşimi ifadeye çağırdılar. Ayrı yerlerde ifade verdik. Olay ortaya çıktıktan sonra şok geçirdim. Böyle bir caniden ilk işim boşanmak. Çocuğum için babası öldü. Hayatımda böyle biri olmayacak" dedi.

Suriyeli hamile kadına tecavüz eden caninin eşi konuştu

Sakarya'da öldürülen Suriyeli hamile kadını ve 10 aylık bebeğini öldüren Birol K.’nın eşi R.K. "İlk işim o caniden boşanmak olacak" dedi.

Gazete Habertürk'ten Hüseyin Şentürk’e konuşan 1 çocuk annesi genç kadın, olay sabahı Suriyeli kocanın bağrışlarıyla uyandığını belirterek şunları söyledi:

"Eşi hamileydi, o bayılmış olabilir diye kapıya açıp dışarıya çıktım. Karşı daireydi. Karısının kayıp olduğunu söyledi. Hemen eşimi aradım. İşe gelmediğini söylediler. Onların arasındaki kavgadan da haberim yok. Karısını arayan Halid evden ayrıldıktan sonra eşim Birol geldi. Ona ‘Halid’in eşi kayıp, haberin var mı?’ diye sordum. Yemin edip haberi olmadığını söyledi.”

Eşinin olaydan sonra kaçmadığını hatırlatan R.K., şöyle devam etti: “Ben böyle bir caninin ortadan kaçıp kaybolmasını beklerdim. Evdeyken telefon geldi. Polis arıyordu. Komşu olduğumuz için beni ve eşimi ifadeye çağırdılar. Ayrı yerlerde ifade verdik. Olay ortaya çıktıktan sonra şok geçirdim. Böyle bir caniden ilk işim boşanmak. Çocuğum için babası öldü. Hayatımda böyle biri olmayacak. Zaten başka bir cinsel saldırı olayından cezaevinde yattığını bilsem evlenmezdim. Artık çocuğumla kendi başıma ayakta durmaya çalışacağım. En büyük isteğim, o caninin soyisminden kurtulmak.”

Öldürülen kadının 1.5 ay önce karşı dairelerine taşındığını söyleyen genç kadın, “Komşu olduğumuz için görüşürdük onunla. Hamileydi. Bayram sonrası işlerimiz yoğun olduğundan bir daha görüşmedik. Halid eşini çok fazla dışarı çıkarmazdı” diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
Çocuğun için babası ölmedi. Çocuğun için babası hamile bir kadına tecavüz edip katletmekten içerde yatıyor.
AHLAK BİTTİ HAYA BİTTİ EDEB BİTTİ İNSANA İMANA DİNE GÜVEN KALMADI BEN BİR TEK ATATÜRK DERLERSE GÜVENİYORUM NEDENMİ DÜNYA ADam insaN KANDIRAN ALLAH DİYENLERLE DOLU ATATÜRK DEYİP KANDIRANI BULAMAZSIN ASLA BUNLARIDA BAŞIMIZA MUSALLAT ETTİLER BİR ÇOK OCAKLARDA YANDI YANMAYADA DEVAM EDECEK HER İKİ TARAFTAN.
@vural1946 Senin şu yorumunu, acaba sen kendin bir okusan anlarmısın.? Eğer ben bir şey anladım ise Arap olayım. Bir şeyler yazmışın ne yazdığını sende bilmiyorsun .!!!
@kevin66 şu deyimi bi bırakın artık. Peygamberimiz de Araptı. en azından saygınız olsun. ha üsttekide yazmış bişeyler zannınca. lan zaten Allah'ın hükümleri kaldırıldığı için bu hale geldi toplum. adam öldürürsün, tecavüz edersin, hırsızlık yaparsın ulan ne yaparsan yap seni bi odada beslerler korurlar muhabbet kuşu gibi. Halbu ki ALLAH'ın hükümleri kaldırılmamış olsaydı o suçları işlemekte bi caydırıcılık olurdu. suçu işlerse de cezasını hakkıyla çekerdi. bi zahmet araştırıverin kimin kaldırdığınıda.
@tolga_yildirim_1981 önce şunu anlayalım peygamberimiz arap değil soyunu inceleyin olsa farkeder mi hayır.Atatürkte hani o söylendiği gibi yunan tohumu değil türkmen bilmiyor ve araştırmıyoruz kulaktan dolma devam ediyoruz
boyle suclara insan vicdani dayanmiyor idam bunlara hak. ama siyasi suclarda idam olmasin. amacsiz insafsiz insan katledene idam lutfen idam
bu haber suriyeli oysaki ne ocaklar yanmakta milleti islama zorladıkca şeytan çoşuyor oysaki islamiyet zorlama dini değil sevgi dini bir çocuk aklibali olunçaya kadar sorumluluğu yok kız 9 erkek 12 yaşına kadar bunun ir anlamıda aklı birşeylere erdiğinde doğruyu yanlışı kendi öz benliğiyle kavradığında din ve öğrenme keni tercihi olduğunda değerli ve anlamlıdır çocukları 4, 5yaşlarında hatta bebkken dini işlersen büyüüğünde takma akıl olduğundan kendi aklının erdiğine yürüyecektir yani riyakarlaşacaktır Allak akilbali olduğunda günahtan sorumlu olduğu din alimi sanan 6 yaş nikäh kıÿılır diyor
@zebey işte çağdaş laik modern atatürkçü kafa. hayatını çağdaşlık maskesi altında islam ile savaşmaya adamış insanlar. sorarsan benim dinimden sanane der, ama camur atmaya gelince kafirliğin bayraktarlığını yapar. kim güçlüyse onun yanındadırlar her daim. yükselen güç kapitalizm ise hepsi kapitalist, komünizm ise hepsi devrimci. haçlı ruhuysa hepsi iliklerine kadar haçlı olur.
@zebey Çocuğu büyüyene kadar dinsiz mi yetiştirsinler yani diyorsun. :) İsrailde küçücük çocukalrı nasıl yetiştiryorlar bir bakmak lazım. İş islama gelince, gericilik. 6 yaşında nikah kıyılır diyen alim(!) kimmiş söyleyin de biz de bilelim.
tanrılar insan tarafindan korkudan yaratılmıştır
@asi_gobel_1995 Madem Tanrıları insanlar korkudan yaratıyor, peki İnsanları kim yaratmıştır? Etrafında gördüğün herşeyi kim yarattı? Onları da korkudan insan mı yarattı? Neden Kuranı Kerim de ilk kelime "oku" dur? Neden Kraunı Kerim ilimi araştırmayı bilime yönelmeyi emrediyor? Peki Kuranı Kerim Dünya nın en derin noktasını 1300 yıl önce yazabiliyor? Nereden biliyor? İki denizin karışmamasını 1300 yıl önce nasıl biliyor? daha sana onşarca soru sorabilirim. sen bu soruların cevabını bulabilsen zaten yukarıdaki yorumu yapmazdın..
Bence senin gibi devekuşları kafasını kuma gömünce hiçbir şey yok zannediyor...
sanki suriyelilerden önce memleket güllük gülistanlıktı kimse kimsenin hakkını yemez ırza namusa dokunulmazdı!! kıçınıza bakmadan ülkende mülteci istemiyosun ulan senin ne faydan varki memlekete başkası ağır geliyor.. önce içinizdeki ayıları uyarın. dökülen her kandan zulüm gören her muslumandan sorumluyuz. yazık
elbet yakalanıyorlar ama yakalanmayız sanıyor cahiller , idam şart
Oturdum hungur hungur agladim hic tanimadigim bu insanlar icin. Allah belanizi versjn kelimelr anlamsz ne diyeyim nasil kiydnz allahsiz kopekler !!
benim kac gundur psikolojim bozuldu boyle bir vahseti aklim almiyor
ayrıca suriyelilere laf etmeyin hangimiz günlük 20/30 liraya çalışırız
Suriye de bizim dir. Biz Din kardeşiyiz herşeyden önce ayrıca Suriye de Türkte yaşıyor.. Ayrıca onların ataları Çanakkale savaşında şehir olurken, bundan 100 yıl sonra benim soyumdan gelen torunlarım Türkiye ye gelsin de tecavüze uğrasın durumu akıllarına bile gelmemiştir. Siz birşey bilmek istiyorsanız önce tarihi okuyun...
kimse Kimseye böle Bişi yapsın demiyor, Yapan inşallah En ağır cezayi alır Allah belasını versin. Suriye'de kaç tane Türkmen'in Mallarına el konulduğunu biliyormusun, Çanakkale savaşı diyorsun Çanakkale de Halep yazanlar Osmanlı'nın askeriydi yani Suriyeli Araplar değildi. biraz tarih oku ondan sonra Tarih dersi ver. Yaralı Osmanli Askerlerini arkadan hançerle vuran Kadinlara tecavüz eden Suriyeli Arapları anlat. Şartlar Duzelince herkes Ulkesine dönsün diyor olay Bu BU İNSANLARİ ÖLDÜRELİM DEMİYOR KİMSE!!
insan dıye şimdi içerde bziim verdiğimiz vergıyle yeyıp içecek 10 15 yıl sonra cıkacak hayatına devem edecek var mı böylr bir şey böylr it leri asıl ması lazım idam bunlara şart böylr lerine şart
suriyelilerin kalması taraftarıydım ama istiyorumki artık gitsinler, gitsinlerki bizim gibi pislik bir milletten kurtulsunlar. utanıyorum hemde çok utanıyorum. sen ülkende misafir ettiğin insanlara bebelere bunu nasıl yaparsın.
Insanlık düşmanı şeytani varlıklar lanetliler durun hele ölmek için yalvaracaksiniz vay halinize vay.
pisliğe birde çelik yelek giydirmişler donla birakacaksin
Evlenıcegınız ınsanın sabıkalı olup olmadıgına bakmadan evlenmek saten baslıca bı aptallıkdır
inanın bu caniler din ezan bayrak namus kitap konularında mangalda kül bırakmazlardıoysayüreklerinde azıcık insan sevgisi olsa yeterdiiiiii
korkunç bir olay hamile kadın lan ! nasıl şehvet duyarsın nasıl bir hayvanlık bu hamile hamile
kılıçtaroğlu buşuna ADALET Yürüyüşüne çıkmamış işte :D
MYNET KİMSEYE NE KÜFÜR NEDE HAKARET EDİYORUZ , NİYE YORUMU YAYİNLARMİYORSUNUZ
millet tutturmuş dinde din. arkadaşım dinsizsen dinsizsindir. bunun izahı için kimsenin haddine değil dini kötülemek. dinde zorlama yok gerekliliklerini yerine getirirsin geirmezsin o kişinin bileceği şey. ama şuda varki cehennem azabını tattığınız zaman bir seçeneğiniz olmayacak..
ya vural kardeş nasıl bi çeşitsin anlamadık nasıl olduysa dini karıştırıp atatürk ü araya sokup model yaptın. senin gibiler yüzünden bu memleket bu halde.bu bi insanlık dışı bi durum sen neden provake ediyosun
inanın bu caniler bayrak ezan dın kitap namus konularında mangalda kül bırakmazlardı oysa yüreklerinde azcık insan sevgisi olsa yeterdiiiii
Diğer Haberler