1 kına gecesi, 1 düğün, 14 yaralı

Bursa ve Kahramanmaraş'ta 14 kişi maganda kurşunlarının hedefi oldu.

1 kına gecesi, 1 düğün, 14 yaralı

Bursa ve Kahramanmaraş'ta 14 kişi maganda kurşunlarının hedefi oldu.

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Eskikızılelma köyünde yeğeni İlyas Şahin'in kına gecesinde Mehmet Ali Şahin (62), kınanın önünde yapıldığı binanın ikinci katından havaya av tüfeğiyle ateş etti. Çatı saçağına ve duvara çarpan saçmaların kına eğlencesi için avluda bulunan vatandaşların üzerine gelmesi sonucu ikisi çocuk 10 kişi yaralandı.

3 YAŞINDAKİ ECRİN'İN DURUMU CİDDİ

Yaralanan Fatma Başhan (44), Ayşe Kılınç (22) ile Ferhat Kılınç (47), Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesinde tedavi edildi. Diğer yaralılar Ayşe Dalkılıç (30), Hacer Yakut (22), Meryem Kılınç (40), Fatma Uzgur (55), Ecrin Kılınç (3), Hüsniye Kevser Turgut (6) ile Azime Akbulut (66) Bursa'daki çeşitli hastanelere sevk edildi.

Şakağından yaralanan 3 yaşındaki Ecrin'in sağlık durumunun ağır olduğu bildirildi.

AKRABALARININ DÜĞÜNÜNE GİTMİŞLERDİ

Göksun ilçesine bağlı Büyükkızılcık beldesinde ise akrabalarının düğünü için bulunan Hatice, Esme ve Hürü Gün ile ismi henüz öğrenilemeyen bir kişi, düğüne katılanlardan birinin açtığı ateş sonucu vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar, olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince Göksun ve Elbistan devlet hastanelerine kaldırıldı. (AA)

günün haberleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
milletimizden bazıları hayvandan bile cahil olduğu için bu tür olaylar olur .sizlerde benim gibi silah kullanılan düğüne gitmeyin.silah bir savaş aletidir,sevinçli isen Türkiye de her yörenin oyunları var.
Bu magandaları toplayıp bir kafese kapatmak lazım.Herkes silah alıyorsa olacağı budur
hADİ CEHALETTE BİR YANA BUNU ZENGİNLERDE YAPIYOR BAZEN.aRKADAŞ BUNLARDA MANTIKTA VİCDANDA YOK.oNCA İNSANI VURABİLECEK KADARMI ŞEYTANA TESLİM OLUYORSUNUZ.bUNUN GÜNAHINI NASIL ÖDERSİNİZ.HADİSTE NE DİYOR.KİM BİR İNSANI KURTARMIŞSA TÜM İNSANLARI KURTARMIŞ GİBİ OLUR.KİM BİR İNSANI VURMUŞSA TÜM İNSANLARI VURMUŞ GİBİ OLUR DİYOR.....YAZIK SİZE!
TÜRKİYENİN HERYERİNİ CEHALET VAHŞİLİK KARA BULUTLAR SARMIŞ
Diğer Haberler