KADIN

12 Mayıs günlük burç yorumları | Ani kararlar vermeyin!

Günlük burç yorumları kişilere birçok konuda yol gösterici yorumlarda bulunur. Salı günü Boğa burcuna geçen Ay, bugün Boğa burcundan ayrılarak İkizler burcuna geçiyor. Başak burcunun gündeminde yurt dışı konuları yer alırken, Aslan burcu kariyer arayışına devam ediyor. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunun günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

12 Mayıs günlük burç yorumları | Ani kararlar vermeyin!

Ay bugün saat 15:43’te Boğa burcundan ayrılarak İkizler burcuna geçiyor. Bugün Mars ile Uranüs arasındaki sekstil açı, özgürlükçü düşüncelerimiz üzerinde etkili olabilir. 12 Mayıs günü, gün boyunca yoğun enerjiler hakim olacak. Ay Jüpiter kare açısının etkisiyle bugün kadınlarla olan ilişkilerimizde zorlanmalar yaşayabiliriz. Uyumlu açı akşam saatleri, düşündüklerimizi eyleme dökme adına daha uygun olabilir. Peki Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunun günlük burç yorumları nasıl? İşte Astrolog Merve Rençber’in burç yorumları…

KOÇ BURCU YORUMU
Bugün yaşamınızın bir alanında, bir konuda kapanışa ve sona doğru gidebilirsiniz. Gün batımından sonra daha özgür ve rahatlamış hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU
Bugün bir koşturmaca, yoğunluk ve işleri yetiştirme gibi telaşlar içerisinde olabilirsiniz. Son dakikaya bıraktığınız işler büyüyebilir. Akşam saatlerinde dinlenip rahatlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU
Bugün uyku kaliteniz gün içindeki ruh halinizi ve enerjinizi belirleyebilir. Son dakika durumlarıyla karşılaşabilir, gün içinde planlarınızda ani değişiklikler yapabilirsiniz. Aksiliklere dikkat.

YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün sosyal ilişkilerinizi düzenleyebilir, bazı insanlarda gerçek samimiyet ve iyi niyet arayabilirsiniz. Bazı ilişkilerde çıkarlar ters düşebilir. Finansal güç artabilir.

ASLAN BURCU YORUMU
Bugün ilişkilerinizde daha yoğun duygular, daha ciddi bir hava hakim olabilir. Gündüz saatleri boyunca olaylara daha ciddi ve katı yaklaşabilirsiniz. Akşam saatleriyle esneklik rahatlatacak.

BAŞAK BURCU YORUMU
Bugün eğitim ve akademik kariyer gündemlerinizle ilgili planlama ve yatırım, çalışma gündeminizde olabilir. Yurtdışı seyahatleri ve tatillerle ilgili arzular ve tasarılar ön planda olabilir.

TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün abartılı ve uçlarda duygularda olmamalı, dengede kalmaya özen göstermelisiniz. Aşırılığa gittiğiniz her konunun karşıt noktası da size aşırılıkla dönebilir.

AKREP BURCU YORUMU
Bugün ilişkilerde manipülasyonlara dikkat etme zamanı. Kendinizi açmak ile duruma göre hareket etmek arasında kalabilirsiniz. Stresli ortamlar sizi daha fazla gerebilir.

YAY BURCU YORUMU
Bugün seyahat, yolculuk ve iş görüşmeleriyle ilgili gündemlerinizde bir tamamlanma veya kapanma söz konusu olabilir. Abartılı düşünceler ve abartılı sözlerden kaçının.

OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün maddi yardımlar, borç ödemeleri, burs ve kredilerle ilgili gündemler öne çıkabilir. Paranızı bereketlenecek işler yapabilir, yardımlar yapabilirsiniz. Gereksiz ve abartılı harcamalar ise maddi dengenizi zora sokabilir.

KOVA BURCU YORUMU
Bugün kibir ve bencillik gibi karanlık duygulara dikkat etmeli ve pozitif/negatif her türlü duygu durumunda aşırıya gitmekten kaçınmalısınız. Ya hep ya hiç eğiliminiz artabilir.

BALIK BURCU YORUMU
Bugün son dakika durumlarıyla karşılaşabilir, güne dair planlarınızda ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Kaza ve dalgınlıklara dikkat.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön