13 yıl sonra gelen korkunç itiraf

Balıkesir - Balıkesir'in Manyas ilçesinde, 13 yıl önce işledikleri cinayeti vicdan azabına dayanamadıklarını söyleyerek itiraf eden iki kişi tutuklandı.

13 yıl sonra gelen korkunç itiraf

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Çataltepe Köyü'nde yaşayan Hayati Parlak, 2000 yılının haziran ayında ortadan kayboldu. Uzun süre devam eden arama çalışmalarına rağmen bulunamayan Parlak'ın ailesi de oğullarının öldüğüne inandı. Bunun üzerine Hayati Parlak'ın eşi Filiz Parlak da başka bir kişiyle evlenerek Kesin soyadını aldı.

Aradan geçen 13 yılın ardından polise giderek suçunu itiraf eden Filiz Keskin, eşi Hayati Parlak'ı eşinin uzaktan akrabası olan çoban Fedai Öz ile birlikte başına taş ile vurarak öldürüp Darıca Köyü yakınlarındaki Kurudere'ye attıklarını söyledi. Zanlıların ifadesinin ardından bölgede yapılan incelemede, kemik parçaları tespit edildi.Hayati Parlak'a ait olduğu tahmin edilen kemikler incelemek üzere Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken Filiz Keskin ve Fedai Öz (44), çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Bandırma Cezaevine gönderildi. (A.A)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Motorluğun bu kadarı da pes
vicdan azabı böyle bişi işte,13 yıl sonra kuzu kuzu öttürür adamı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler