HABER

14 aylık bebek güneş kremi yüzünden tanınmaz hale geldi

14 aylık bebeğinin yüzüne başka birinden ödünç aldığı güneş kremini süren anne, büyük şok yaşadı. Güneş kremi yüzünden küçük kızı tanınmaz hale geldi. 32 yaşındaki anne, 14 aylık kızının başına gelen korkunç olaydan sonra diğer anne ve babaları güneş kremi kullanımına karşı uyardı. Rebecca Cannon isimli kadın 14 aylık kızı Kyla ile kardeşini ziyarete gittiğinde her zaman kullandığı güneş kremini unuttuğunu fark edince başka birinden aldığı kremi Kyla'nın yüzüne sürdü ve olanlar oldu...

14 aylık bebek güneş kremi yüzünden tanınmaz hale geldi

Today'e konuşan anne, "Hiç güneş kremi sürmemektense herhangi bir güneş kremi sürmenin daha iyi olacağını düşündüm" dedi.

YANAKLARI SU TOPLADI

Kısa süre içerisinde Kyla'nın yüzü kızarmaya ve şişmeye başladı. Ertesi sabah ise her şey daha kötü bir hal aldı. Yüzündeki şişlikten küçük kızın gözleri kapanıyordu. Yanakları su toplamıştı.

İKİNCİ DERECE YANIK!

Rebecca, hemen hastaneye koştu. Doktorlar Kyla'ya ikinci derece yanık teşhisi koydu. Fakat Rebecca anlam veremiyordu. Güneş kremi sürmüştü ve şapkası yüzünü kapatıyordu. Ayrıca güneş o kadar yakıcı değildi.

Doktoru, ilk başta küçük kıza yanık kremi yazdı ancak yüzü kızarmaya ve şişmeye devam etti. Dermatoloğa gönderilen Kyla'nın yüzündeki yanıklara güneş kreminin içindeki bir maddenin sebep olduğu anlaşıldı.

YÜZÜ ŞİŞTİ!

Doktoru, ilk başta küçük kıza yanık kremi yazdı ancak yüzü kızarmaya ve şişmeye devam etti. Dermatoloğa gönderilen Kyla'nın yüzündeki yanıklara güneş kreminin içindeki bir maddenin sebep olduğu anlaşıldı.Üzerinden iki hafta geçmesine rağmen Kyla'nın yüzündeki şişlik ve kızarıklıklar tam olarak geçmedi.


Geri Dön