KADIN

15-21 Haziran 2015 haftalık burç yorumları

15-21 Haziran 2015 haftalık burç yorumları

Bu hafta sizi neler bekliyor?

[Nasıl TV - Koç burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Koc-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihinde Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ilişkilerimizde fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade ederken, farklı düşüncede olan kişilerle anlaşmak adına dinlemeyi de bilmenin önemini vurguluyor. Özellikle eşimiz, sevgilimiz, ortaklaşa iş yaptığımız insanlarla aramızdaki problemleri bu şekilde giderebiliriz. Gelişim yolumuz da bu noktalara dikkat etmekten geçiyor. Bu görünüm sayesinde ikili ilişkilerde doğru bir analizde bulunmamız kolaylaşıyor.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda oluşacak Yeniay, zihin faaliyetlerinizi aktif bir şekilde hızlandırıcı, çevreniz üzerinde hareketlerinizle, sözel ve yazı yoluyla ifadenizi yükseltici ve etkili olmanızı sağlayıcıdır. Ben bu Yeniayın kurnazlık işaretlerini taşıdığını söylemeliyim. Öyle ki, aklınıza bir şeyi koymaya görün, ne yapar eder onu elde edebilirsiniz. Eğitimde çabuk öğrenme, iş hayatında her türlü bilgi, veri veya belgeye ulaşabilme, girişimlerde öne çıkma, ticarette uyanık olma şeklinde yansımaları bulunmaktadır. Bu Yeniayın Mars ile kavuşumu, her türlü koşullar altında amaca ulaşmak adına harekete geçmenin işaretçisidir. Uranüs ile olumlu görünümü, sürpriz yeniliklerin simgesidir. Jüpiter ile olumlu görünümü, hayatın keyifli yanlarını hissetmenizde, yeni biriyle tanışmanızda destekçinizdir. Bu Yeniay, yeni bir çevreye taşınmanızın, bir yolculuğa çıkmanın, işlerinizi çabucak sonuçlandırmanın da göstergesidir. Ancak bu kadar olumlu yanlarına rağmen, trafik kurallarınıza mutlaka uyunuz. Konuşurken, yazışırken, birileriyle bağlantı kurarken, söylediklerinize dikkat ediniz. Attığınız adımın farkında, enine boyuna düşünmeyi de ihmal etmeden bu olumlu Yeniayı değerlendiriniz.

PARA

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Satürn, Akrep burcuna geriliyor. Bu geri hareket süresince, ortaklıklarınız, başkalarıyla olan her türlü maddi-manevi alışverişlerinizi gözden geçirmenizde yarar var. Ödemekte zorlanabileceğiniz borçlar, yükümlülükler, bağımlılıklar altına girmeden önce iyice düşününüz. Deyim yerindeyse atınızı sağlam kazığa bağlamakta yarar var. Birilerine güvenip, aşırı fedakarlıkta bulunup sonra zor duruma düşmeyiniz. Koşullar gereği birilerine uymak zorunda kalabilirsiniz. Çıkarlarınızı iyi kontrol ediniz. Siz de başkalarını yanıltıcı, yanlış yöne sevk edici kararlardan kaçınınız. Gerçekçi olunuz, hedeflerinizi çok iyi tayin ediniz.


[Nasıl TV - Boğa burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Boga-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

BOĞA

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcunda gerileyecek Satürn öncelikle ilişkiniz, iş ortaklığınız, evliliğiniz ve genel anlamda başkalarıyla olan her türlü münasebetin, geleceğe dönük bir şekilde düşünülerek gözden geçirilmesi anlamına geliyor. Hiçbir şeyi göz ardı etmeden akıllıca bakmakta yarar var. Birlikte olduğunuz kişi veya iş ortağınız gerçekten doğru bir kişi mi, amaç bütünlüğü içinde hareket ediyor musunuz, bir hedefiniz var mı ve bu hedefle aynı doğrultuda ilerleyebilecek misiniz bunları lütfen gözden geçiriniz.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kazançlı çıkmak, sorunlarımızı gidermek amaçlı düşüneceğimizin göstergesidir. Gelişmek adına, başkalarıyla olan iletişimi güçlü tutmamız gerekiyor. Bu bizim için kazandırıcı olabilir.

21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş süresince Kendi çevreniz, alanınız içinde, güven duyduğunuz insanlarla temasta kalmayı, bazen sadece kendi başınıza olmayı da tercih edebilirsiniz. Mahalleniz, eski dostlarınız, geçmiş anılar, aile sıcaklığı, çocuklar, huzur duygusu ve sevdiğiniz her şeyin üzerine titrediğiniz bir süreçtir. Değer verdiğiniz her ne varsa onu korumak, kollamak istersiniz. Yarar-Zarar hesabı yaparsınız. Yarınlarınızı garanti altına almanın önemi üzerinde daha fazla durursunuz. Aileniz, yuvanız, kardeşleriniz ve yakın çevrenizle alakalı konular da gündeminizde yer alır.

PARA

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda oluşacak Yeniay, kazanç elde etme anlamında oldukça hızlandırıcıdır. Yeni alanlar, yeni yöntemler, yeni bilgiler edinerek tüm becerilerinizi ortaya koyabilecek aktif bir enerjiye sahip olduğunuzu söylemeliyim. Sizin için maddi açıdan rahat bir yaşam sürmek, kazanmak ve kazandığınızla arzu ettiğiniz paraya kavuşmak bu Yeniayın yansımaları altında mümkündür. Boğalar için maddi ve manevi anlamda güvence her zaman kıymetli olmuştur. Bu Yeniayın Mars ile kavuşumu, size para kazanmak yönünde hareketlilik, hedef ve bu hedefin üzerine giderek elde etmek yönünde fırsatlar sunar. Merkürün de İkizler burcunda oluşuyla, akıl ve bağlantılar kurmak, görüşmelerde bulunmak mümkündür. Yeniayın Uranüs ile görünümü, yeni bir şeyler yapma arzunuzu körükleyecektir. Jüpiter ile görünümü, ev satın alımı, kiralanması, satışı gibi konuların, başka bir yere taşınmanın, yolculukların da göstergesidir. Karşınıza çıkan bir iş, bir fırsat veya yolculuklar nedeniyle pek evde oturmazsınız. Olumlu buluyorum. Ancak tabii ki gelen parayı tutmak, uygun şekilde değerlendirmek, harcamalara dikkat etmek, israftan uzak durmakta fayda var.


[Nasıl TV - İkizler burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Ikizler-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

İKİZLER

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde burcunuz üzerinde oluşacak Yeniay, sizler açısından oldukça heyecan verici, aktif yansımaları işaret etmektedir. Merak ettiğiniz konularda bilgilenmeniz, girişimde bulunmanız, öğrenmek istediğiniz alanlarda en kısa yoldan sonuca ulaşmanız, her yeniliğin peşinden aktif bir şekilde gitmeniz, her türlü ortamda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz yönünde hızlılık kazandırıcıdır. Bir şeyi öğrenmek, öğrendiğinizi çabucak başkalarına aktarmak, hemen düşünüp hemen uygulamak bu Yeniayın özünde yer alıyor. Kararlarını en kısa sürede verebildiğiniz böyle bir etki altında hakikaten sizi durdurmak mümkün değil diyebilirim. Yeniayın Jüpiter ile olumlu görünümü, yolculukları, eğitim veya ticari konulardaki başarıyı simgeliyor. Uranüs ile görünümü ise, karşınıza çıkabilecek yeni fırsatların işaretçisi olacaktır. Sözleriniz, hareketleriniz, inandıklarınız tümüyle bu Yeniayda dışarıya yansıyor. Girişim anlamında sizi cesaret kazandıran bu güçlü oluşumun tabii ki dikkat edilmesi gereken gölge yanlarını da belirtmek isterim. Lütfen enerjinizi doğru amaç, hedef üzerinde dikkatlice, acele etmeden, bilinçli bir şekilde odaklamaya çalışınız. Öyle bir Yeniay ki, her şeye meraklı bir şekilde atlayıp, kararlar alıp sonra sabırsız davranıp dağılabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi bilin ki, bu Yeniayda doğru bir adım atmış, başarılı bir sonuç almanız mümkün olsun.

18 Haziran Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişim anlamında sizi bir hayli güçlendiricidir. Düşünceleriniz, bakış açınız ve karşı cinsle olan her türlü paylaşımınızda etkili olan kişisiniz. Her sözünüzle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcuna gerileyecek Satürn çalışma hayatınız, sağlık, iş verimliliği, ustalık, günlük hayatınızı değerlendirme biçiminizle ilgili konularda, dağılmadan, amacınıza uygun şekilde çalışmayı, gözden geçirmelerde bulunmayı ihmal etmeyiniz. İş problemlerinizi kulak arkası yapmayınız ancak düşünmeden etmeden kararlar vermeyiniz. Garantisi olmayan işlere kalkışmayınız. İş bulmadan işten ayrılmayınız. Sorumluluklarınızın mutlaka farkında olunuz.

PARA

15-21 Haziran arası: 21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında güven içinde yaşamak, paramızı geleceğimizi düşünerek değerlendirmek, (tutumluluk), gereksiz alışverişlerden kaçınmak ve bütçeniz çerçevesinde hareket etmek dönemin önemli etkileri arasında yer alır. Amacınız güvence olduğundan bunu iki alanda daha fazla gösterebilirsiniz. Birincisi işinizde güçlenmek ve gelirinizi yükseltmek ikincisi ise, kazanımlarınızı doğru yer ve doğru alanlardan değerlendirmektir. Böylece kimseye muhtaç olmadan ilerlemek istersiniz. Mutluluk ve huzur bulabilmenin finansal açıdan güçlü olmakla eş değer olduğu düşünülen bu süreçte yakınlarınızla ilgili mali ve manevi anlamdaki konular üzerinde de durabilirsiniz.


[Nasıl TV - Yengeç burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yengec-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

YENGEÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında tekrar Akrep burcuna geri dönecek Satürn, bu süreçte aşk hayatınız, çocuklarınız, çocuk sahibi olma konularında ve genel olarak hayatın güzelliklerini hissetme yönünde ılımlılık, iyimser yaklaşımlar, görmek istediğimiz şekilde olayları değerlendirme isteğimiz yoğundur. Benim tavsiyem, gerçekçi düşünmeyi, kendinizden çok fazla ödün vermeden çıkarlarınızı korumayı bilmenizdir.
18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, yüreğinizde bir yerlerde sizi rahatsız ve huzursuz eden meseleler olduğunu gösteriyor. Siz de bu meseleleri bir daha sakinlikle gözden geçiriniz. Sizin gelişim yolunuz, ailevi ve özel hayatınızla ilgili konularda olgun yaklaşımlarınıza bağlıdır. Evet, işiniz zor ancak yapılması gereken bu. Anlayışlı olmak yine sizin yüce gönlünüze kalıyor.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda oluşacak Yeniayı, sizler açısından biraz temkinli karşılıyorum. Çünkü oluştuğu yaşam evinde kişinin kendini, hedeflerini, durumunu, dağılmadan, gerçekçi bir şekilde belirlemesi gerekiyor. Ben kendimi şu alanda, şu konuda, şu hedefe odaklıyorum ve bunu başarmak için bilinçli bir şekilde ilerleyeceğim kendimi hazırlayacağım demelisiniz. Çünkü Yeniayın Uranüs ile görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda trendleri takip etmek, farklı bir şeyler tasarlamak, eskimiş olanları atıp, yeniye yer açmak anlamında size hız kazandırıcıdır. Ancak ne istediğimizi bilmek de önemlidir. Ben bir de, iş ilişkilerinize dikkat etmenizden yanayım. Kimin dost kimin düşman olduğunu bilmiyoruz. Sırrımızı veririz, kötü niyetli kişiler bunu kullanmaya çalışırlar. Fiziksel ve bedensel sağlığımız da önemli. Bu Yeniayın Mars ile olan görünümü de, bir yanıyla aktif olmaya çalışırken, diğer taraftan bir durumu tam anlamadan, dinlemeden tepki göstermenize neden olabilir. Benim sizlere tavsiyem, bu Yeniayda, sakin, aklı başında, yeni hedefler belirleyerek, bilgilenmeye, araştırmaya dönük çalışarak bu aktif enerjinizi doğru manada kullanmanız ve yeteneklerinizi ortaya koyarak kazancınızı arttırmanızdır.

PARA

15-21 Haziran arası: 21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Güneş, ailevi konular, mevcut işler, problemler üzerine odaklanmak, karar veremediğiniz konuları tekrar gözden geçirmek yararlı olur. Pek kimseye belli etmeseniz de çoğu zaman duyarlı, hassassınızdır. Bir yıl sonra aynı noktaya gelen Güneş size hem aradığınız huzur ve mutluluğu hem de arzuladığınız adımları atmanızda sıcaklık, ışık ve destektir. Saygınlığınızın arttığı bu dönemde öncelikle yaşamınız adına en önemli olgunun ne olduğunu saptamaya ve onun peşinden gitmeye hazır olunuz. Her birinizin yeni yaşını kalben sevgilerimle kutluyorum.


[Nasıl TV - Aslan burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Aslan-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

ASLAN

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda Yeniay oluşacak. Bu oldukça aktif bir Yeniaydır ve görünümleri de bir hayli yüksek enerjinin göstergesidir. İnsanları kolaylıkla ikna edebilmenizde yardımcı olduğu için, önümüzdeki iki haftalık süreçte hedefinize ulaşacak şekilde bilgilenmenizde, araştırmanızda, aktif bir şekilde ilerlemenizde size hız kazandırır. İdeallerinizi gerçekleştirmeniz, toplumsal hayatta kendinizi tanıtarak insanların dikkatini çekmeniz kolaylaşır. Bu dikkat çekicilik, iletişimin her alanında göze çarpar. Projelerinizi sunmak için, görüşmeler yaparsınız, yolculuklara çıkarsınız, gruplar içinde yer alabilirsiniz, sizinle aynı görüşte olan kişilerle yan yana gelerek ekip halinde çalışabilirsiniz. Yeniayın görünümleri hedefe ulaşmak, bilgilenmek, araştırmak, veri toplamak, bunları değerlendirmek yönünde de olumludur. Yeni arkadaşlıklar, sürprizlerle karşılaşmak yönünde de faydalıdır. Ancak bir konuda size tavsiyem, yaptığınız işin, gittiğiniz yolun bilinçli şekilde takipçisi olmanız, sorumluluklarınızın farkında olarak, kararlılık göstermenizdir.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihindeki, Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sosyal hayatta karşılaştığımız insanlar arkadaşlarımız ve yakınlarımızla olan güçlü iletişimin, birbirimizi dinlemenin, paylaşımcı düşünmenin gayet faydalı olacağını işaret ediyor. Gelişim yolumuz, konuşmayı bilmek kadar başkalarının da fikirlerine gereken saygıyı göstermekten geçiyor.

21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. Sizler de iç dünyanıza şöyle bir çekilme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hatta elinizden geldiğince sakinlik, iç huzuru ve iç sesinizle temasta kalabilirsiniz. Güneşin çocukları olarak şimdi kendinizi yeni umutlarla ve yeni hedeflerle dünyaya gösterebilmek adına içsel arınmaya, bilinçli istekleriniz için hedef belirlemeye çalışacaksınız. Bu süreç toparlanmak adına son derece önemli, son derece verimli geçebilir. Sadece tek farkı çevrenizdeki kişilerin sizin içinize kapandığınızı düşünmeleridir. Oysaki yaşamınızı gözden geçirmek kendiniz için neyin gerekli olduğunu tespit edebilmeniz açısından gayet faydalıdır.

PARA

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcuna gerileyecek Satürn ailevi ve mesleki konular üzerinde mutlaka gerçekçi bir şekilde düşünmekte yarar var. Maddi ve manevi anlamda çıkarlarınızı gözetiniz. Ev alım satımlarında, başkalarıyla olan her türlü paylaşımda dikkatli olmayı unutmayınız. Acele etmeyiniz, üzerinde düşünmeden kararlar vermeyiniz. Ailenizin ve geleceğinizin garanti altına alınması yönünde titiz ve akıllıca hareket etmekte yarar var.


[Nasıl TV - Başak burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Basak-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

BAŞAK

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcuna gerileyecek Satürn ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde, iş ortaklığı ve çevrenizdeki insanlarla olan temasınızda her durumu mutlaka gerçekçi bir şekilde ele alınız. Yakın akrabalarınız evliliğinize, işinize, ilişkinize karışabilirler. Derinlikli düşünmelisiniz. Bir öyle bir böyle davranmak yerine, ciddiyetle amacınıza uygun şekilde kendinizi, ilişkinizi ele almalısınız.
18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatımız ve ailevi konularda iletişimi güçlü tutmanın ve paylaşımcı düşünmenin gelişim anlamında faydalı olacağını işaret ediyor. Farklı düşünebilirler, sizi zorlayabilirler. Ancak bu enerji altında, iki yönlü düşünerek durumları ele almakta yarar görüyorum.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda oluşacak aktif Yeniay, iş hayatında yeni bilgiler edinme, kendinizi geliştirme anlamında olumludur. Eğer amacınız hızlıca yükselmek, iyi bir iş bulmak, aktif olmak, bulunduğunuz yerde adınızdan söz ettirmek, başkalarının dikkati çekmek, atağa geçmek ise, bu Yeniay biçilmiş İş ortamına çabucak alışırsınız. Genelde serbest işler için bu Yeniayın daha etkili olduğunu söylemeliyim. Emir altında olmak pek işimize gelmeyebilir. Veri toplama, haber alma, haberi dışa iletme, sözgelimi medya, yayıncılık, iletişim, haberleşme, reklamcılık gibi meslek sahipleri için bu Yeniay, başarılı işler çıkarmanızı sağlar. Bir ürünün insanlara tanıtılması ve onun hemen kısa sürede beğenilmesi mümkündür. Tabii ki Başaklar için, kalıcı olan işler önemlidir. Bu yüzden de mükemmel olana ulaşmak için sabırla çalışırlar. Ancak vakit kaybettikleri ve fırsatları kaçırdıkları da olur. İşte bu Yeniayın pek sabırlı yanı yok. Hemen harekete geç, işi bitir, yenilikçi düşün diyen bir ışığı var. Başkalarıyla mali ortaklıklarda ben yine de dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bir anda hoşa giden bir şey, sonrasında problem oluşturabilir. Yeni bir karar vereceklerin dağılmadan, iyice odaklanmayı, enine boyuna düşünmeleri iyi olur. Çünkü Yeniayın Mars ile kavuşumu, arkanızdan biri kovalıyormuş gibi sizi hızlandırır. Bazıları bu Yeniayda, işi bırakıp arzu ettikleri bir başka yere geçiş yapabilirler. Kimileri terfi veya tayin edilebilirler. Bu türden yenilikler şaşırtıcı olmayacaktır. Bunlara da hazırlıklı olalım. Yeniay iş yoğunluğunu yükseltebilir. Yolculuklar, bağlantılar, görüşmeler, toplantılar, yazışmalar, tanıtımlar, pazarlama türündeki işler bu Yeniayın bir hayli etkili olacağını gösteriyor.

PARA

15-21 Haziran arası: 21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda seyredecek. Bu zaman dilimi, sosyal yaşantınızda, yaptığınız işlerde, girişimlerde tek bir olgu kıymetlidir. Güvence. Bunu sağlamaya, garanti altında yaşamaya daha fazla önem verirsiniz. Güneş yengeç burcunda ilerlediği süre içinde sizler, ihtiyaçlarınızın neler olduğunu tespit etme gereği duyarsınız. Huzur istersiniz. Geçmişi anarsınız ve bugünle karşılaştırırsınız. Eski dostları, aşina ortamlar, eskiden beri tanıdığınız insanlar kısaca kendinizi güvende hissettiğiniz alanlara çekilirsiniz. Sevdiklerinizin üzerine titrersiniz. Yaşadığınız toplumu, ülkeyi, hayatı, kıymetlerinizi tekrar bugünkü bakış açınızla ele alırsınız.


[Nasıl TV - Terazi burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Terazi-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

TERAZİ

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, uzak yolculuklara çıkmak, farklı fikirleri dinlemek, yeni insanlarla tanışmak, bilgilenmek anlamında gayet faydalı olacağını, düşüncelerimizi başkalarıyla paylaşmanın da bir çok alanda kazandırıcı olacağını işaret ediyor.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde Yeniay, İkizler burcunda oluşacak. Bu Yeniay öylesine aktif ve öylesine sürpriz gelişmelerin işaretçisi ki, insanın yerinde duramamasına şaşırmamak lazım. Öyle uzun uzun düşünmelere pek zaman yok gibi. Her bir yeniliğin peşinden bir çocuk misali koşup, o yeniliği hayatımıza uygulamaktan yanayız. Yolculuklar bir hayli yoğun. Yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler görmek, keşfetmek ve tadını çıkarmak. İşte bütün bunlar Yeniayın özünde yer alıyor. Öğrenmek ancak öyle ağır ağır değil, bilakis en hızlı şekilde gerçekleşiyor. Yaşamın ağır, aksak, zorlu yolları, derslerinden ziyade, en kısa yoldan ulaşılan zirve bizim için önemli olan. Bu Yeniay, hevesli kılacak sizleri, bu Yeniay en çocuk yanlarımızı öne çıkartacak, bu Yeniay her ne olursa olsun beklemeye tahammülümüz olmadığını hissettirecek. Hele bir de amacımız varsa, bir arzumuz, elde etmek istediğimiz bir şeyler varsa, gidecek, onu elde edecek, tadını çıkartacak sonra geri dönüp, iyi ki yaşamışım, iyi ki görmüşüm dememizi sağlayacak. Yüksek eğitim için başarılı bir sonuç, ticarette çabuk kazanç, aşkta hızlı yol almak, uzaklara açılmak, hiçbir şeyin bizi oyalamasına izin vermemek bu Yeniayın özünde yer alacak.

PARA

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcuna gerilecek Satürn mali konularda iyice odaklanmakta ve işinizle ilgili meseleleri akıllıca gözden geçirmekte, eksiklerinizi tamamlamakta, çıkarlarınızı gözetmekte yarar var. Sağlık harcamaları özellikle bu dönemde yüksek olabilir. İşinizle ilgili tatminsizlik, kazanç anlamında yetersizlik sizi rahatsız edebilir. Ancak önünüzü görmeden başka bir iş tercihinde bulunmak yanlış olur. Paranızı genelde kişisel bakımınız veya tedaviniz için kullanabilirsiniz. Bütçenizi aşmayınız.


[Nasıl TV - Akrep burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Akrep-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

AKREP

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında burcunuza gerileyecek Satürn, kişisel anlamda sorumluluk bilinci içinde aşk hayatınızı gözden geçirmenizde yarar var. Yaşadığınız ilişki, sizin hayata bakış açınızla, ilkelerinizle ve geleceğinizi göz önüne aldığınızda ne kadar ciddi duruyor. Buna bakmak lazım. Ayrıca hayatın gerçeklerinden uzaklaşmadan, Satürn geri hareketinin bir yüzleşme süreci olduğunu unutmadan hareket etmeli, gerçekçi olmalısınız. Yeteneklerinize göre bir iş tercih etmeli, uzun vadeli düşünmelisiniz.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, aklımızı zorlayan, çoğu zaman bilincimizi bulandıran meseleler üzerinde, sakin ve bilinçli şekilde düşünmemiz gerektiğini söylüyor. Çünkü bazen, bizim istediğimiz yönde gelişmeyen şartlar ve durumlara gerginlikle tepkide bulunursak, maddi-manevi anlamda zorlanabiliriz. Kazançlı çıkmak için, zor da olsa bu olgunluk şart gözüküyor.

21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, süresince güven olgusu ön planda olacak. Geçmişten bu yana yaşanılanları, size kattığı değerleri, tecrübelerinizi, inandıklarınızı, sahip olduklarınızı tümüyle kıymetli bulursunuz. Acı tecrübeler, ailevi veya özel anlamda yaşanmış olabilir. Bunların size kattığı değerlerin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha fark edebilirsiniz. Yaşadığınız ülke, hedefleriniz, amacınız, yarınlarınızın garanti altına alınması bu bir aylık süreçte ön plandadır. Mesleki konular üzerinde durulacak bu dönemde, kimileri farklı bir yere taşınabilir, bir müddetliğine gidebilir, ekmeğini kazanabilir. Mastır yapmak, yüksek okul tercihinde bulunmak gibi konular gündeme gelebilir. Uzaklarda bulunan akrabalar ziyaret edilir, eski dostlarla bağlantıya geçilir. Tatile çıkılabilir.

PARA

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda bir Yeniay doğacak. Bu Yeniayın tüm görünümleri başkalarıyla alakalı iş veya maddi anlamdaki bölüşümlerde çıkarlarımızı zekice kollamamızı sağlayacak. Şu kişiyle ilişkimizin bana olan katkısı nedir, ne olabilir, neler kazandırır, neler kaybettirir diye düşüneceğiz. Bir yandan derinlikli şekilde ele alınması gereken bu meseleler, bu İkizler Yeniayında çabucak gözden geçirme, işini halletme, isteklerini elde etme tarzında durumlara neden olabilir. Bu tarz yaklaşım siz-eşiniz-iş ortağınız veya başkaları tarafından aynı şekilde ele alınabilir. Çünkü bu yeniayda çalışma hayatınız, kariyerinizle ilgili konular da önem taşıdığı için, kazanacağım bir işim olsun, yükselmemi sağlayacak olanaklara sahip olayım, kafam rahat etsin, problem falan kaldıracak halim yok diye düşüneceğiz. Hani derler ya, kaz gelen yerden tavuğu esirgeme misali. Biraz hoş gibi durmayabilir. Ancak işini bilmek de bazen gerekir. Benim minik tavsiyelerim olacak size bu Yeniay ile ilgili. Menfaate dayalı her ilişkinin bir gün geldiğinde insanı zor duruma sokabileceğini unutmayalım. Bir gün gelir bir şeyler bittiğinde, yollar ayrıldığında sudan çıkmış balık misali çırpınırız. bazen de bilirsiniz, işin içine çıkarlar girdi mi, herkes kendi payına düşeni almaya çalışır. Ne dostluk, ne sevgi ne de başka bir şeyin hatırı kalmaz. Onun içindir ki, her şeyin ne siz ne başkasını ölçüyü kaçırmayın. Kredi kartı harcamalarına, kredi alımlarına, ortaklık ilişkilerine, miras paylaşımlarına, borçlanmalara dikkat edin. Aceleye getirmeyin.


[Nasıl TV - Yay burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yay-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

YAY

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde Yeniay-İkizler burcunda oluşacak. Karşı cinsle olan ilişkimiz merkezimiz haline gelecek. Yeniayın görünümlerine baktığımızda heveslendirici, çok yönlü hareket etmeyi sağlayıcı, hayatı en keyifli yanlarıyla hissetmemizde etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Kolaylıkla ilişki kurmak, sosyalleşmek, yeni biriyle tanışmak, heveslilik, öyle fazla problem falan çekmemek, ne olursa olsun aktif olmak bu Yeniayın özünde var. Devam eden ilişkileri canlandırıcı bu Yeniay, başlayacak yeni ilişkilerin de startını veriyor. Öylesine kolay tanışıyoruz ve çabucak kaynaşıyoruz ki, kimdir, neyin nesidir, doğru mudur, yanlış mıdır, her an gözümüzden kaçabilir. Bir anda jet hızıyla biri hayatımıza girebilir. Bir anda ilişkideki bir problem yolları ayırabilir. Bu Yeniayın, bir çocuğun çok istediği bir oyuncağa sahip olduğunda duyduğu sevinç gibidir. Ancak daha sonra bıkıp bir kenara koyabilir. Onun içindir ki, bastığımız yeri bilmek, yaptığımızın sorumluluğunu da almak gerekir. Bu dönemde ilişkilerde üzerinde duracağımız en önemli husus, yüzeysel davranışlardan kaçınmak, hayatın bir oyun olmadığını, saygı, sevgi, güven üçlüsünün ilişkilerde her zaman önemsemek gerektiğini bilmektir.
18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, partnerimizle iletişimimizde veya bize muhalif kişilerle olan irtibatımızda, nezaketli davranmanın, paylaşımcı düşünmenin, uzlaşıdan yana olmanın önemini işaret ediyor. İyi bir diyalog, bir çok problemin üstesinden gelinmesinde faydalı olabilir. Görüşlere saygı duymak, dinlemeyi bilmek gerekiyor.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcuna gerileyecek Satürn ailenizi, evinizi ilgilendiren konularda sırlarınızı kimseye vermeyiniz. Eğer bir amacınız, hedefiniz varsa bunu öncelikli olarak gerçekçi anlamda ele alınız. Gizli saklı işler çevirebilecek, size oyun oynayabilecek, yuvanızı, ailenizi veya kişisel anlamdaki güvenliğinizi tehlikeye alabilecek kişilerden uzak durunuz, bu kişilere karşı dikkatli olunuz. Eğer bir ev yatırımı veya bir değişim düşünüyorsanız öncelikle bunun yarar ve zarar hesabını iyice gözden geçiriniz. Siz de güven unsurunu mutlaka her konuda gözetiniz. Bir takım kötü niyetli insanlar arkanızdan işler çevirebilir. Dikkatli olunuz. Yuvanızın emniyetini, çıkarlarınızı iyi koruyunuz. Dağılmayınız.

PARA

15-21 Haziran arası: 21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. İlişkilerde en fazla önemsenen olgu, güvencedir. Eşiniz, iş ortağınız veya ailenizle olan maddi ve manevi anlamdaki paylaşımlarda bu olgunun bilhassa ön planda olduğu süreçtir. Yatırımlar geleceğe dönük düşünülerek yapılır. Ev sahibi olmak, bir yuva kurmak veya aileye destek olmak gibi meseleler gündeme gelir. Eğer sıkıntılı bir süreçten geçiyorsanız, bunu aşabilmenin yolları üzerinde durulur. Borçlarınız varsa, bunlardan bir an önce kurtulmak arzusu çok daha fazla etkilidir. Bu amaçla çalışılır, çabalanır. Yurtdışına veya başka bir şehre bir müddetliğine gidilip çalışabilir, lisan öğrenebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Master programı, seminerler, tecrübenizi geliştirmek gibi girişimlerin özünde yatan en önemli olgu, güven içinde yaşamak amaçlı olabilir. Aynı şekilde eşiniz veya partnerinizin de hayatında böyle gelişmeler yaşanabilir.


[Nasıl TV - Oğlak burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Oglak-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

OĞLAK

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcuna gerileyecek amacınızı iyi belirlemek, sosyal ilişkilerinizi gözden geçirmek, hedefinize uygun ilişkilerde bulunmakta yarar var. Hiç kimsenin sizin çıkarlarınızı göz ardı etmesine izin vermeyiniz. Siz de çıkarlarınızı iyi koruyunuz. Üstünde düşünmeden, analizde bulunmadan, sağlam ve güvenilir olmayan işlere kalkışmayınız. Bilmediğiniz konularda kendinizi geliştiriniz, eksiklerinizi tamamlayınız.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde İkizler burcunda oluşacak Yeniay ve tüm görünümleri, çalışma hayatımız, ailemiz, evimiz, başkalarıyla olan bölüşümlerimiz yönünde önem taşıyor. İhtiyaçlarımızın ne olduğunun farkında olmak, onları elde etmek amaçlı çalışmak, çaba sarf etmek demekse, bizim de bu Yeniayda, aklımızı başımıza toplayıp, dağılmadan, yüzeysel düşünmeden anlamlı işlere, uğraşılara, gelişmeye, bilgilenmeye yönelmemiz lazım. Bu Yeniay, bir hayli aktif, hızlandırıcı, çabuk öğrenmeyi sağlayıcı ancak bir yanıyla da, çabuk sıkılmanın işaretçisidir. Bir anda verilen kararla işe girmek, şartları göz ardı etmek yine bir anda işten ayrılmak, bir projeye başlamak, ancak sistemli çalışılmadığında pes etmek. Bunlara dikkat etmek gerekiyor. Ancak şu var ki, oğlakların ne kadar dayanıklı, sabırlı, disiplinli burç mensupları olduğunu biliyoruz. O nedenle de bu Yeniayın gölge yanlarının farkında olacaklardır. Bir başka önemli yanı, bu süredeki yoğunluğun artışıyla, sizlerin birden fazla işle uğraşmak zorunda kalmanız da mümkündür. Hadi şunu da yapayım, hadi bunu da başarayım derken, bir bakmışız ki, sağlığımız risk altına girmiş. O zaman bu Yeniayda, gücümüzü aşabilecek işlerden de kaçınmak gerekiyor. Hem faydalı hem de dikkatli olunması gereken yanlarıyla bu Yeniayın, kendinizi geliştirme, menfaatlerinizi düşünme, ailevi konularla ilgilenme, stresten uzak durma, kolayca iletişim kurma, projelerinizi bitirme, iş sorunlarınızı, sağlığınızla ilgilenme yönündeki tüm işlerinizi kolayca bitirmenizde ışık olmasını dilerim.

PARA

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü etrafımızda gelişen olaylar hakkında bilinçli bir analiz yapmanın önemini işaret ediyor. Bazen, sırf birileriyle uyumlu olmak adına görüşlerimizden vazgeçmek ne kadar yanlış ise, ilişkilerimizde karşıt görüşte olan insanlarla çatışmanın gereksiz olacağını vurguluyor. Gelişim için, dinlemeyi bilmek, iyi bir analizde bulunmak için duruları bir daha gözden geçirmek yararlı olacaktır.


[Nasıl TV - Kova burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Kova-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOVA

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde Yeniay, İkizler burcunda oluşacak ve sizlerin gerek aşkta, gerek ciddi ilişkilerde ve gerekse hayatın eğlenceli yanlarında aktif kılacaktır. Bu öyle bir Yeniay ki tüm görünümleri heveslendirici, iletişimin kolay bir şekilde akışını sağlayıcı, yenilikleri de çabucak hayatınıza dahil edici. Kovalar zaten sıra dışı düşünebilin, sosyal ilişkileri güçlü, aktif olmaktan hoşlanan yapıda kişiler. Onun içindir ki, bu Yeniayın tüm enerjisini olumlu şekilde değerlendirecek burçlardan biri olarak, öyle durup beklemek, olur mu olmaz mı diye düşünmek size göre değil. Birini beğendiniz mi, iletişime geçip yan yana gelmeniz uzun sürmez. Diyelim ilişkiniz var, birlikte hoşça vakit geçirmek için gerekli ne varsa onu değerlendirirsiniz. Tatile çıkmak gibi. Can sıkıntısı diye bir şey bu Yeniayda pek yok. Çünkü öyle hareketlisiniz ki, her an bir başka karar alıp hoşunuza gidecek bir şeyler yapabilirsiniz. Yıldırım aşkı derler ya, işte bu Yeniay böyle bir etki yaratabilir. Hemen aşık olmak, hatta evlenmeye kalkışmak gibi. Yeniay için minik uyarılarım da olacak tabii ki. Aceleyle verilen kararların, düşünülenlerin daha sonra kalıcı olmayışı. Böyle bir gölge yanı olduğunu bilirsek, hangi konuda olursa olsun daha dikkatli davranırız. Ben yine de genel olarak bu Yeniayın önümüzdeki bir aylık süreçte size getirdiği hareketlilik moralinizi yükseltmede, eğlenceli bir dönem geçirmenizde destekleyici olacağını söyleyebilirim.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında Akrep burcuna gerileyecek Satürn, iş hayatınız, kariyerinizle alakalı konularda maddi ve manevi çıkarlarınızı gözetmenizde, harcamalarınıza dikkat etmenizde ve durumunuzu gözden geçirmekte yarar var. Amacınıza uygun iş tercihlerinde bulunun. Ancak aceleci ve dağınık şekilde kararlar vermeyiniz. Eğer yeni adım attığınız bir işte veya şu andaki mevcut işinizde bilginiz, tecrübeniz yeterli değilse, kendinizi geliştiriniz. Eksiklerinizi tamamlayınız. İş tercihlerinde bulunurken, ilerisini düşünün. İşinizi sağlama almadan veya mali konularda önünüzü görmeden aceleci kararlar vermeyiniz. Hesabınızı iyi bilin.

21 Haziran-23 Temmuz tarihleri Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek ve biraz yavaşlayacağız. Özellikle iş hayatımız, ailemiz, hassasiyet gerektiren konular olduğunda durup bakacağız. Ne kadar güvende olup olmadığımız üzerinde duracağız. Ailemiz, yuvamız, çocuklarımız, sağlığımız önemli hale gelecek. Bazen şüpheleneceğiz etrafımızdaki olaylardan. Bazen inanmak isteyeceğiz birilerine. İlişkilerde de güven, sadakat, sevgi, saygı olguları üzerinde bilhassa duracağız. Bu dönemde sağlık kontrolleri yaptırmak, bağımlılıklarınızı gözden geçirmek, çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız tıbbı kontrollerden geçmek, rutin şikayetlerinizi önemsemek yararlıdır. İşinizde hassasiyet öne çıkabilir.

PARA

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, güven duygumuzun kelimelere yansıması, bilinçli hareket etmemiz, aklımızı kullanmamız ve dostluk ilişkilerimizde uzlaşıdan yana hareket etmemizi sağlıyor. Bu durum, bizim takdir edilmemizi, saygı görmemizi, sevilmemizi sağlıyor.


[Nasıl TV - Balık burcu 2015 Haziran ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Balik-burcu-2015-Haziran-ayi-yorumlari-nelerdir)

BALIK

AŞK VE İLİŞKİLER

15-21 Haziran arası: 16 Haziran tarihinde Yeniay İkizler burcunda oluşacak. Bir çok Balık için yeni bir yere taşınma, ailenizle alakalı konular, haberleşme, yolculuk, iletişim yönünde hareketlenmeyi sağlayacak. Kimileri için tayin, bazıları için kiralama, ofis açma, evinizi kiraya verme, satın almak için girişimde bulunma gibi yansımaları da mevcuttur. Evdeki değişim bir kısmınız için bir hayli yorucu olabilir. Uygun şartlarda olmasına, daha sonra sorun çıkarmamasına dikkat etmek gerekir. Kimileri evlilik veya boşanma nedeniyle evden ayrılabilip, yeni bir dünya kurabilir. Evin içinde sözel iletişim bir hayli yoğundur. Yazlığa gitmek, tatile çıkmak, iş değişikliği nedeniyle ev bulmak, aileye yeni bir üyenin katılması, miras taksimi yoluyla bir evin bölüşümü gibi konular da yine bu Yeniay ile öne çıkabilir. Bilgilenmek, araştırmak, üzerinde düşünmek çok önemli. Öyle her aklımıza geleni de yapmayalım. Bir planlama, düzenleme, bütçemize göre ayarlama, iş durumumuza göre göden geçirmede bulunalım. Bir hayli hızlandırıcı görünümlere sahip olduğu için, bu Yeniayın pek bir sabrı yok dostlarım. Öyle bir sürpriz yaşanır ki, elimiz ayağımız birbirine dolaşır. Bunu bilerek, hazırlıklı olmayı da ihmal etmeyelim.

İŞ VE KARİYER

15-21 Haziran arası: 15 Haziran-2 Ağustos tarihleri arasında, Akrep burcuna gerileyecek Satürn, gelişim ve yenilik anlamındaki yolculuk, eğitim, ticari ve yerleşim yerinizle ilgili meseleleri ileriye dönük ve gerçekçi bir şekilde gözden geçirelim. Bu geri hareket dönemi boyunca bilginizi, deneyimlerinizi, tecrübelerinizi tespit ediniz. Eksikleriniz var mı, yeterli misiniz değil misiniz bunları ele alınız. Aceleye getirmeyelim. Her gözden geçirme ve kendinize kattığınız her bilgi, gördüğünüz her şey, karşınıza çıkan insanlar sizin hem dönüşümde bulunmanız hem yenilenmeniz yönünde önem taşıyor. Bunu unutmayalım. Bunlar çok işinize yarayacak.

PARA

15-21 Haziran arası: 18 Haziran tarihindeki Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişimin ev sınırlarımız içinde etkin olduğunu gösteriyor. Hem fikirlerimizi açıklamaktan yanayız hem de koruduğumuz değerlerimizi kimsenin hafife almasını istemiyoruz. Ancak toplumsal anlamda paylaşımcı, uyumlu ve nazik olmanın da önemi gayet büyük. Bunlara dikkat edersek, iş hayatında ve ailemizle olan paylaşımımızda başarılı olabiliriz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön