HABER

15 yaşındaki kızı darp edip zorla kıyafetlerini çıkarttırmışlardı! 2 şüpheli tutuklandı

Ankara'da H.A (15) adlı kızı kıyafetlerini çıkarttırıp darbeden T.Y. (17) ile bu sırada cep telefonu ile görüntü çeken erkek arkadaşı Ramazan D. (30) jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

15 yaşındaki kızı darp edip zorla kıyafetlerini çıkarttırmışlardı! 2 şüpheli tutuklandı

Olay, cuma akşamı Mamak ilçesinde meydana geldi. T.Y, daha önce birlikte kaldıkları yurttan tanıştığı ve husumetli olduğu H.A.'ya barışma mesajı göndererek buluşma teklif etti. Akşam buluşma noktasına erkek arkadaşı Ramazan D. ile gelen T.Y., birlikte H.A.'yı otomobile bindirip, ıssız bir yere götürdü. Burada T.Y., H.A.'yı darbetti. Bu sırada Ramazan D.'de cep telefonu kamerasıyla görüntü çekti.

80d70388de0b8b7cba8b93078aca47b9

Videoda zorla kıyafetleri çıkarttırılan H.A.'nın, T.Y. tarafından saçından tutulup yumruklandığı görüldü. H.A.'nın videoyu çeken Ramazan D.'ye, "Ağabey yapma; çoluğun çocuğun var ağabey, ben öksüzüm" diyerek yalvarması da duyuldu.

c4de49a93319ab8f5abce2d3b556bff1

Görüntünün sosyal medyada paylaşılmasının ardından jandarma olayla ilgili inceleme başlattı. T.Y. ile Ramazan D. jandarma tarafından yakalanarak gözaltına alındı. İki şüpheli jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİLER

R.D. ve T.Y., çıkarıldıkları mahkemece; çocuğun cinsel istismarı, kişi hürriyetinden yoksun kılma ve özel hayatın gizliliği suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Konuyla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada, “Suça sürüklenen çocuk T.Y. ile yaşı büyük şüpheli R.D.’nin; çocuk mağdure H.A.’yı, ‘darp edip elbiselerini zorla çıkartarak çıplak vaziyette videosunu çektikleri ve yayınladıkları’ iddialarına yönelik olarak Cumhuriyet Başsavcılığımızca başlatılan soruşturma kapsamında; şüpheli R.D. ile suça sürüklenen çocuk T.Y. ‘çocuğun cinsel istismarı, kişi hürriyetinden yoksun kılma ve özel hayatın gizliliği’ suçlarından tutuklama istemiyle sevk edildikleri sulh ceza hakimliğince 22.08.2021 günü tutuklanmışlardır. Soruşturma tüm yönleriyle devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi. (İHA-DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön