KADIN

20 mayıs çarşamba - Günlük burç yorumları

20 mayıs çarşamba - Günlük burç yorumları

Tüm burçlar güne Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Günlük burç yorumlarınızda bu sürecin yansımalarını görebilirsiniz. İşte 20 mayıs çarşmaba İremSu'nun yorumladığı ''günlük burç yorumları'' haberi...

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç burçları çarşamba gününe Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Bu süreçte, çevrenizle olan her türlü iletişiminizde size söylenenlere ve söylediklerinize dikkat ediniz. Altından kalkamayacağınız vaatlerde bulunmayınız. Her türlü alış-satış işlemlerinizde dikkatli olunuz. Boğa burçları Ay-Boşluk etkisi altında. Bu süre, parasal konularda yargı ve mantık gücünüzün zorlandığını hissetmeniz anlamındadır. Beklediğinizin altında kalan veyahut düşündüğünüz halde elinize geçmeyen, sağlamlaştırmaya çalıştığınız halde bir türlü yerine oturamayan bütçenizle ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz. İkizler burçları boşlukta ilerleyecek Ay, üzerinde düşünmeden herhangi bir yeniliğe evet dememek gerektiğini işarete ediyor. Bencil hisleriniz ve istekleriniz bu etki altında ön plandadır. Ancak bunların doyurulması, rahatlamanız pek mümkün olmayabilir. Yengeç burçları güne Ay-boşluk etkisi altında başlıyor. Partnerinizin vicdanlı, size karşı hassasiyet içinde, duygusal şantajlarda bulunmadan, hiç kimsenin etkisi altında kalmadan hareket etmesinden yanasınız. Çünkü bugün sizin için ilişkinizdeki güven olgusu son derece önemli. Aslan burçları Ay-Boşluk etkisi altında. Kendinizi yönlendirmekte, hedef belirlemekte, stratejik noktalar üzerinde karar vermekte zorlanmanız anlamındadır. Başak burçları güne Ay-boşluk etkisi altında başlıyor. Özellikle mesleki konularda yapmayı düşündüğünüz yenilik veya uygulamaları tekrar gözden geçirmenizde fayda vardır. Eğer iş hayatınızla ilgi bir değişim düşünüyorsanız öncelikle kafanızın içinde ne istediğinizi tam olarak belirlemeniz gerekir. Ayrıca önünüzü tam olarak görmeden ani kararlar vermemelisiniz. Terazi burçları Ay-Boşluk etkisi altında. Alışkanlıklarınızı aynen sürdürmek, büyümek, gelişmek ve bıkkınlık veren her türlü mevzudan uzak durmak arzunuzu yükseltir. Doğru ile yanlış arasındaki fark umrunuzda değildir. Boşluk etkisi altında, gördüğünüz haksızlıkları eleştirebilirsiniz. Akrep burçları
Ay-boşluk etkisi altında. Bu süre, ilişkiniz ve parasal konulardaki kafa karışıklığının işareti gibidir. 16:56 itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, yuva kurma ve kendi yaşamınızı yönlendirme konularında daha istekli olmanız anlamındadır. Güven dolu yaşama hayalleri kurabilirsiniz. Yay burçları Çarşamba gününe, Ay-boşluk etkisi altında başlıyor. Partnerinizle alakalı meseleler üzerinde sakin olmanız gerekebilir. Çünkü bugün birbirinize ulaşmakta veya birbirinizi anlamakta güçlükler yaşayabilirsiniz. Hiçbir anlaşılır nedene dayanmadan telefonlarınıza cevap vermemesi sizi oldukça merakta bırakabilir. Sonra hiç beklenmediğiniz bir anda sizi arayarak neden bu kadar panik olduğunuzu söyleyebilir. Oğlak burçları Ay-Boşluk etkisi altında ev, aile, güvenlik, iş ve parasal konular üzerinde iyice düşünmelisiniz. Ancak bu düşünce şekli bir yanıyla oldukça yorucudur. Çözüm arayan ruhunuz, kimi zaman dağılabilir bazen de sisteme boyun eğebilir.
Kova burçları Ay-Boşluk etkisi altında güne başlıyor. Bu süre, aşk hayatınızla ilgili konularda dikkatli ve sakin bir şekilde düşünmenin, gözden geçirmede bulunmanın faydalı olduğunu göstermektir.
Bu zaman dilimi içinde yeni bir aşk veya yenilik anlamındaki mevzular üzerinde çok dikkatli durmak gerekir. Çünkü atılacak bir adımın uzun ömürlü olması oldukça zordur. Telaşlı bir şekilde karar verilmemeli, enine boyuna düşünülmelidir. Balık burçları Ay-boşluk etkisi altında. Bunun anlamı aileniz, evinizle alakalı konular üzerinde oldukça aceleci ve gereğinden fazla tepkisel davranmanız anlamındadır. İhtiyaçlarınız sizi fazlasıyla sıkıştırabilir ve mutlaka halledilmesi gerekliliği vardır. Ancak hangi birine yetişeceğinizi bilemezsiniz. Bazılarınızda ise durum tam tersi gelişebilir. Yapılacakların çoğu paraya dayalıdır fakat elinizdeki miktarla tümünü çözebilmek oldukça zordur. Girişimlerde bulunarak bunları karşılamak istediğiniz halde çözüm için beklemeniz gerekmektedir.

İremSu kimdir?

5 Ocak 1962 tarihinde doğdu. 1990 yılında Astrolojiyle ilgilenmeye başladı. O yıllarda ülkemizde astroloji alanında başvurabilecek kaynaklar, danışılacak kişiler sınırlıydı. 1997 yılına kadar kendi çabasıyla ilerledi ve astrolojinin özünü idrak etmeye çalıştı. 1997-2002 tarihleri arasında özel ders aldı. 2002-2005 döneminde çeşitli internet sitelerinde yazılar yazdı ve paylaşımlarda bulundu. Bu dönem hem gelişim hem deneyim sahibi olma hem de bir çok kişiyle tanışma fırsatı bulmasını sağladı. 2005 yılı itibariyle Mynet.com sitesinde Astroloji Danışmanı olarak göreve başladı. O tarihten bu yana hem kişisel danışmanlık hizmeti vermekte hem de köşesinin sorumluluğu gereği olan tüm bilgileri günlük, aylık ve yıllık yorumlar şeklinde takipçileriyle paylaşmaktadır.

Astroloji nedir?

Astroloji, doğum bilgileri ve gök cisimlerinin konumları ile kişilerin karakterleri ve başlarına gelecek olaylar hakkında kestirimlerde bulunulabileceği düşünülen bir inanç sistemidir. Bu sistem içerisinde yıldız haritaları veya başka araçlar kullanarak geçmişteki olayları açıklamaya çalışan ya da gelecekle ilgili iddialarda bulunan kişilere astrolog denir. Astrologlar kimi zaman tüzel kişilerin (örneğin, bir ülkenin) geçmişi hakkında açıklamalar ya da geleceği hakkında tahminlerde de bulunabilirler.Astroloji, bir bilim dalı değildir. Gökcisimlerinin davranışını ve diğer gök olaylarını inceleyen bilim dalları astronomi ve astrofiziktir. Astroloji, gökcisimlerinin konumlarını belirlemek için bilimsel verileri kullanır, ancak bu verilerden yapılan çıkarımlar bilimsel yönteme dayanmaz. Bu çıkarımların yapılmasında, bilim dallarında olduğu gibi kontrollü deneyler sonucunda elde edilmiş kurallar kullanılmaz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön