24 Haziran seçimleri öncesi İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Hasan Saka istifa etti

İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Hasan Saka, görevinden istifa etti. Saka, açıklamasında, "Davam, ülkem ve tüm inandığım değerler adına. 5,5 aydır büyük bir şeref ve onurla yürütmekte olduğum İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum" ifadelerini kullandı.

24 Haziran seçimleri öncesi İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Hasan Saka istifa etti

İYİ Parti Trabzon Kurucu İl Başkanı Saka, yazılı açıklama yaparak, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

İSTİFASINI BÖYLE DUYURDU

İYİ Parti Trabzon Kurucu İl Başkanı Saka, yazılı açıklama yaparak, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Saka, açıklamasında, "Davam, ülkem ve tüm inandığım değerler adına. 5,5 aydır büyük bir şeref ve onurla yürütmekte olduğum İYİ Parti Trabzon İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum" dedi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
helal olsun gerçek vatan severler bu partinin peşinden koşmaz!!!!
Helal olsun, adam gördü neyin me olduğunu vicdanı tahammül etmedi. Bence yakında Meral’da istifa eder. Tabi birazcık gurur varsa onda.
şok istifa deyince bende syn akşener istifa etti sandım yahu ne var alttarafı bri il başkanı koca trabzonda adam gibi adammı kalmadı biri gider birir gelir
onu bunu bilmem eski patronum iyi partiye geçti ..o iş veren batmış ne maaş verebiliyordu nede hakkımız olanı tek derdi vardı kendini iyi partiye geçip kurtarmaktır..bu partinin durumunu anlayın artık
Diğer Haberler