KADIN

28 Ocak'ta doğanların burç özellikleri... 28 Ocak hangi burç? 28 Ocak'ta doğum günü olana ne hediye alınır?

Yıldızlara göre bugün doğanların burcu hava grubundan ve Kova burcudur. 22 Ocak - 19 Şubat tarihleri arasında doğan herkesin burcu Kova burcudur. Fakat Kova burcunun bazı özellikleri; gelişmeye açık, özgür ruhlu ve yapıcıdır. Peki 28 Ocak’ta doğanların kişisel özellikleri neler? 28 Ocak’ta doğanların fiziksel özellikleri? 28 Ocak’ta doğanlara ne hediye alınır? 28 Ocak’ta doğanlar hangi burçlarla anlaşır?

28 Ocak hangi burç? 22 Ocak - 19 Şubat tarihleri arasında kalan herkesin burcu hava grubuna ait Kova burcudur. Sınırsız hayal güçleri olan Kovalar, sezgisel ve akılcı olmalarının yanı sıra oldukça dik kafalılardır. Sezgilerinden dolayı kendilerine ne söyleneceğini önceden anlarlar. Bu yüzden size bir cümleyi bitirmeden konuyu anlayıp çözüm bile sunabilirler. Modern bir görünüme sahip ama fikirlerinde oldukça inatçı olan Kovaların kişisel özellikleri nedir hiç merak ettiniz mi? 28 Ocak’ta doğanlara ne hediye alınır? Peki 28 Ocak’ta doğanların fiziksel özellikleri neler? 28 Ocak’ta doğanların kişisel özellikleri nedir? 28 Ocak’ta doğanlar hangi burçlarla anlaşır?

28 OCAK'TA DOĞAN KİŞİLERİN GRUBU VE ÖZELLİKLERİ

Grup: Hava/erkeksi/sabit, Pozitif

Şanslı gün: Pazar

Karşıt burcu: Aslan

Yönetici gezegen: Satürn, Uranüs

Rengi: Koyu mavi, gece mavisi, yeşil

Metal: Alüminyum

Çiçekler: Kardelen Çiçeği

Uğurlu taşı: Yeşim

Şehirler: Hamburg, Buenos Aires, Salszburg

Ağaçlar: Armut, şeftali, ayva

Şanslı sayı: 4

Kova  burcu özellikleri (3)

KOVA BURCUNUN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

28 Ocak'ta doğan Kova burcunun fiziksel özellikleri; genelde vücutları kilolu olmaz. Saçlarının renkleri açık olur. Orta ve uzun boyları ile koyu renkte olan gözleri en belirgin özelliklerinden birisidir. Kova kadınlarının yüzleri çok güzeldir. Metabolizmaları çok hassastır. Yaşları ilerlese de kendilerine bakmayı bırakmazlar. Kovaların sağlık sorunları oldukça ilginçtir. Kovalarda bir anda ortaya çıkan ve bir anda kaybolan hastalıklar görülebilir. Spor yapmayı ya da hareket etmeyi çok severler, elektriksel enerjilerini sporlar boşaltırlar.

KOVA BURCUNUN KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ

Kova burcunun kişisel özellikleri ile dikkat çeker. Hemen ayırt edilebilen Kovalar, sevecen ve sıcak kanlıdır. Irk, cinsiyet, dil, din gibi konulara girmeden herkesi sevebilen Kovalar, herkesin eşit haklara sahip olabilmeleri için çalışırlar. Dışarıdan modern görünen Kovalar, aslında sabit fikirli ve inatçıdırlar. Kovalara yakın olmak oldukça zordur. Onlarla çok yakın olduğunuzu düşünseniz de aranızda mesafe olduğunu fark etmeniz geç olmaz. Özgürlüğüne çok düşkün olan Kova burçları bu konuda oldukça titizdir. Özür yaşamayı sevdikleri için aile ortamına çok zor uyum sağlarlar. Kendilerini yeni şeyler araştırarak ve keşfederek avuturlar.

KOVA BURCUNUN AŞK HAYATI

Kova burcunun aşk hayatı nasıldır merak ediliyor. Duygularını gizli yaşamayı seven Kovalar karşıdaki kişiyi zorlamaya bayılırlar. Hoşlandıkları kişilerin hemen uzaklaştıklarına çok şahit olan Kovaları elde etmek için biraz sabırlı olmak gerekir. Aşktan korkan ve özgürlüğünün elinden gideceğini düşünen Kovalar, karşısındaki kişinin fikir jimnastiği yapabileceği kadar zeki olmasını ister. Manyetik bir güce sahip olan Kovalar, kalabalık ortamlarda bile dikkatleri üstüne çekmeyi başarır. İlişkileri ciddileşen Kovalar, kendilerini istemsiz bir şekilde geriye çeker. Uzun ilişki ve aileden uzak kalmayı tercih eden Kovaların evlilik kararı almaları çok zor olur.

KOVA BURCU ÜNLÜLERİ

En çok merak edilen konulardan birisi de kova burcu ünlüleri kimlerdir sorusu oluyor. Özellikle cinsiyetlerine göre araştırmalar yapanlar; ünlü kova burcu kadınları kimlerdir çok araştırılırken, ünlü kova burcu erkekleri kimlerdir sorusu da çok sayıda sorulan sorulardan birisi oluyor.

Yabancı kova burcu ünlüleri: Doutzen Kroes,
Shakira, Paris Hilton, Justin Timberlake, Jennifer Aniston, James Dean, Bob Marley, Elijah Wood, Tom Hiddleston, Christian Bale, Robbie Williams, Laura Linney, Minnie Driver, Amy Winehouse, Taylor Lautner, Zhang Ziyi, Chloe Grace Moretz, Ellen DeGeneres, Portia de Rossi, Bonnie Wright, Alicia Keys, Rosamund Pike, Liu Wen

Türk kova burcu ünlüleri:

Ajda Pekkan, Nazan Öncel , Candan Erçetin, Aysel Gürel, İrem Sak, Belçim Bilgin , Cansu Tosun, Aslıhan Gürbüz, Hande Soral, Tuğba Özay, Türkü Turan,Mazhar Alanson, Engin Günaydın, Cihan Ünal, Metin Üstündağ, Mehmet Ali Erbil, Soner Arıca, Tuncel Kurtiz, İbrahim Çelikkol, Eser Yenenler, Emre Aydın

KOVA BURCU HANGİ BURÇLARLA İYİ ANLAŞIR?

Oldukça ciddi ve ulaşılmaz görünen Kova burçları, göründüğünün aksine oldukça duygusal ve tutkulu insanlardır. Her burçla kolay kolay anlaşamayan Kova burçları hangi burçlarla çok iyi anlaşır?

KOVA BURCU KADINININ ANLAŞTIĞI BURÇLAR HANGİSİ?

Kova burcu kadını hangi burcun erkeği ile iyi anlaşır sorusuna yanıt olarak,
öncelikli olarak eğlenceli ve enerjisiyle bilinen İkizler burcu ile mükemmel anlaşır. Kovalar asla İkizler burcunun yanında sıkılmazlar. Kova kadınını etkileyen bir diğer burç ise güven ve huzur veren Terazi erkeğidir. Eşitlikçi yapısı ve duyarlılığı ile Terazi ile mutlu olabilir. Kova kadını tamamıyla kendisine zıt olan yönetici ruhu ve ciddi tavrı ile bilinen Aslanlarla da mükemmel anlaşır. Bu duruma zıtlığın çekim gücü diyebiliriz. Kova kadınları yengeç, balık ve başak burçlarıyla anlaşmakta zorluk çeker.
Kova kadınları bu burçları ayakları yere sağlam basmayan, güvenilmez burçlar olarak görürler.

KOVA BURCU ERKEĞİNİN ANLAŞTIĞI BURÇLAR HANGİSİ?

Kova burcu erkeği hangi burcun kadını ile iyi anlaşır sorusuna yanıt olarak, meraklı kişileri seven Kova erkekleri İkizler kadınıyla oldukça güzel ve eğlenceli vakit geçirir. İkizler ve Kovalar yan yanayken oldukça mutlu olurlar. Duyarlı ve ortamda her zaman denge kurmaya çalışan terazi burcu kadınıyla da mükemmel anlaşır. Terazi kadını Kova erkeğini sarar sarmalar ve huzuru verir. Kova erkeğinin anlaştığı bir diğer burç ise aslan burcudur. Aslan kadınıyla zıtlaşarak tanışan Kova erkeklerini bu zıt karakter zamanla çeker ve kendilerini Aslan kadınını düşünürken bulurlar.
Kova erkekleri; başak, yengeç ve balık kadınıyla anlaşamaz ve uyum sağlamakta zorlanırlar.

KOVA BURÇLARI NASIL HEDİYELERDEN HOŞLANIR?

Eğer yakın arkadaşınız ya da sevgiliniz Kova burcu ise Kova burcuna ne hediye alınır sizinde araştırdığınız bir konudur. Oldukça eğlenceli ve zeki kişilikleri ile bilinen Kova burçlarının hoşlandığı hediyeler genelde kullanabilecekleri hediyelerdir. Örneğin, astolojiye merak duyan Kova kadınına bir astroloji el kitabı almak onu mutlu eder. Özgürlüğüne düşkün Kovalar, gittikleri yerde yaratıcılıkları ile de göz doldururken fotoğraf da çeker. Ona ihtiyacı olan fotoğraf makinesini de alabilirsiniz. Eğer fotoğraf makinesi varsa bir albüm de onu mutlu eder. Kıyafetlerine, giyimine oldukça özen gösteren Kova kadınları pahalı hediyeleri çok sever. Marka kıyafetler alırsanız oldukça mutlu olacaklardır. Kova erkekleri de kadınları gibi marka hediyeler almaya bayılırlar.

KOVALARA NASIL HEDİYE ALINIR?

Eğer Kova burcu sevgiliniz varsa Kova burcu kadınına nasıl hediye alınır araştırıyorsanız ona sakın bir demet çiçekle gitmeyin. Maddiyatı seven Kovalar, vazoda kuruyan çiçeklerden ya da su isteyen bitkilerden çok ihtiyaçlarının karşılanmasından daha çok hoşlanır. Ona almak istediği güzel bir elbise alabilirsiniz. Renkli ve oldukça şık olan kova burcu kadınları, kırmızıyı çok severler. Bir çoğu eğlence sektöründe yer alan bu kadınlar günlük kullanacağı seyahat ajandası, uçak bileti, plan ajandası, yeni yıl takvimi gibi hediyelere bayılırlar. Kova burcu erkeğine nasıl hediye alınır araştıran kadınlara, Kovaların pahalı hediyelere daha çok zaafı olduğunu belirtelim. Sevdikleri için gözlerini kırpmadan harcama yapan Kova erkekleri kendileri için de pahalı alışveriş yapılmasını beklerler. Takım elbiseleri için uyumlu kravat ve gömlekler onları mutlu edebilir. Kova erkekler günlük yaşamda da çok şık oldukları için spor kıyafetlerini de seçerken özenle alırlar. Kova erkeklerine hediye almak için kullandığı giysilerin rengine ve markalarına dikkat etmenizi öneririz. Kovaların kadınları da erkekleri de bir kıyafeti uzun yıllar kullanmayı tercih ederler.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön