HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

30 AĞUSTOS MESAJLARI 2023 BURADA! En güzel, yeni ve resimli 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları ve sözleri

30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları ve sözleri araştırılan konular arasında yerini aldı. Önemli gün ve haftalar her sene coşku ile kutlanıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı da bu anlamlı günlerden biri. Zafer Bayramı bu sene çarşamba gününe denk geldi. İşte en etkileyici, güzel, yeni ve resimli 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları ve sözleri

30 AĞUSTOS MESAJLARI 2023 BURADA! En güzel, yeni ve resimli 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları ve sözleri

30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları ve sözleri merak konusu oldu. 26 Ağustos 1922’de başlayan 30 Ağustos 1922 gününe kadar beş gün beş gece devam eden Büyük Taarruz, Türk ordusunun kesin zaferi ile sonuçlanmıştır. Bu özel günde Atatürk sözleri ve Türk bayrağı görsellerini Facebook, Whatsapp, Instagram gibi sosyal medya platformlarında paylaşmak isteyenler için en güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajlarını derledik. İşte en etkileyici 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları...

30 Ağustos Zafer Bayramı 2

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJLARI VE SÖZLERİ:

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı 4

Türk milletinin en önemli başarılarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarına rahmet diliyorum.

30 AĞUSTOS 33

"Mevzubahis vatansa gerisi teferruattır." diyen ataların torunları olarak tarihi zaferlerle dolu milletimle gurur duyuyor ve herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramı1

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla ve özlemle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mızı kutluyorum. Ne mutlu Türküm diyene.

30 AĞUSTOS 1

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir. (Mustafa Kemal Atatürk)

30 AĞUSTOS 2

Şanlı tarihimizde elde ettiğimiz sayısız zaferleri andığımız bu günde tüm kahramanlarımızı saygıyla anıyor herkesi Zafer Bayramı'nı kutluyorum.

Atatürk ve silah arkadaşlarına 30 Ağustos'un yıl dönümünde bir kez daha teşekkür ediyor, milletimizin büyük zaferini kutluyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramı 5

İstiklalimiz tarihinde önemli bir yeri olan büyük zaferde payı olan herkese şukranlarımı bir borç biliyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun...

Büyük zaferler, yalnızca büyük milletler tarafından kazanılabilir... Mustafa Kemal Atatürk

30 AĞUSTOS kapak

Gençler! Geleceğe güvenimizi güçlendiren ve sürdüren sizsiniz Siz, almakta olduğunuz eğitimle, bilgi ile, insanlıkta üstünlüğün, yurt sevgisinin, düşünce özgürlüğünün en değerli örneği olacaksınız Ey yükselen yeni kuşak! Cumhuriyeti biz kurduk, O'nu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz (Mustafa Kemal Atatürk)

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler