HABER

30 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Süper Loto çekiliş sonucu sorgula!

En çok takip edilen şans oyunlarından biri olan Süper Loto'nun 30 Kasım çekiliş sonuçları merak konusu oldu. Süper Loto çekilişi her hafta salı, perşembe ve pazar günleri gerçekleştiriliyor. Peki 30 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? İşte Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama linki!

30 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Süper Loto çekiliş sonucu sorgula!

Süper Loto çekilişini Milli Piyango TV (MP TV) üzerinden ücretsiz ve canlı izleyebilirsiniz. Çekiliş sonuçları, çekilişin belli olmasının ardından Milli Piyango'nun internet adresinde yer alıyor. İşte Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama linki!

30 KASIM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Süper Loto çekilişi 21.30'da başlıyor. 30 Kasım Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. İşte sonuçlar: 24-27-43-45-51-53.

Süper Loto çekiliş sonucunu sorgulamak için Milli Piyango'nun, 'https://www.millipiyangoonline.com/cekilis-sonuclari' adresine erişim sağlayın. Çekiliş takvimini kontrol etmek için ise, 'https://www.millipiyangoonline.com/cekilis-takvimi' adresine tıklayın. Süper Loto çekilişini MP TV, 'https://www.millipiyangoonline.com/canli-cekilis-izle' üzerinden canlı izleyebilirsiniz.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyun olarak bilinmektedir. Süper Loto'da her seçilen 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Tek kolon ücreti ise 3 TL olmaktadır.

Geri Dön