HABER

6’ncı kattan atlayan kadın mucize eseri kurtuldu

Bangkok'ta, akıl sağlığının yerinde olmadığı belirtilen 35 yaşındaki kadın, MBK Alışveriş Merkezi’nin 6. kat otoparkından atladı.

BANGKOK, (DHA)- Kadının hızı, şans eseri ikinci kat’ın güneşlik tentesine çarpınca azaldı. Ancak bu kollarının ve bacaklarının kırılmasını engellemedi. Yaralı kadın hemen Tayland eski kralının adını taşıyan King Chulalongkorn Memorial Hastanesi’ne kaldırıldı.

Gözü yaşlı anne polise verdiği ifadede, kızının yıllardır Somdet Chao Praya Hastanesi ruh ve sinir hastalıkları bölümünde tedavi altında olduğunu söyledi. Her zamanki gibi terapiden çıkınca anne 35 yaşındaki kızını alıp MBK Alışveriş Merkezine oğlunu görmeye gitti.

AVM’nin 4. katında iken annesine "Eğer intihar etsem, bana kızar mıydın?" diyen kızına sadece "Saçmalama kızım" demekle yetinmiş ve gerçekten intihar edeceğini düşünmemişti. Kısa süre sonra akıl sağlığı yerinde olmayan kadın tuvalete gideceğini söyleyip yanlarından ayrıldı. 6. kata çıkıp kendini attı.

Polis, intihar eden kadının akıl sağlığı problemlerinden dolayı stres altında kalıp kendini öldürmek istediğini düşünmesi üzerinde dursa da olaya tanıklık eden insanlar akıl sağlığı yerinde olmayan birinin "İntihar etsem bana kızar mıydın?" gibi bir soru sormasının ardından yanından uzaklaşıp gitmesine müsade ettiği için anneyi suçladılar. Polisin araştırması devam ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön