Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı düğüne gitmeyecek!

11'inci cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kararı Ankara'da gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin kızı Zeynep Özhaseki'nin düğününde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile nikah şahitliği yapacağı açıklanan Abdullah Gül, düğüne katılamayacağını açıkladı.

Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı düğüne gitmeyecek!

24 Haziran 2018’de erken seçimlere gidileceğinin açıklanmasının ardından adı cumhurbaşkanlığı adaylığında geçen Abdullah Gül tarafından sıcak bir gelişme yaşandı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin kızı Zeynep Özhaseki ile Mehmet Salih Yurt’un yarın gerçekleşecek düğününde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın nikah şahidi olacağı duyurulmuştu.

Fakat bugün Gül’ün mazeret bildirerek düğüne katılamayacağı açıklandı. Erken seçimlerde CHP-SP-DP-İYİ Parti’nin çatı adayı olarak adı gündeme gelen Abdullah Gül hakkında bir mutabakat sağlanamamıştı. Gül’ün adının gündeme gelmesinin ardından geçen haftalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ı aracı olarak eski cumhurbaşkanına gönderdiği iddia edilmişti. Erdoğan’ın Akar ve Kalın’dan Gül'ü seçimlerde aday olmaması yönünde ikna etmelerini istediği öne sürülmüştü.

Özhaseki’nin kızının düğünü Gül ile Erdoğan’ın bu gelişmenin ardından ilk kez bir araya gelmesine sahne olacaktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
Vay Canına..! İnsan oğlu ne kadar da bencil, Çıkarcı, Aç gözlü ve Yüzsüz..! '' Kardeşim'' dediği İnsanı Tehdit edecek kadar Dönek... Hepimize ders olsun..!
ney hepimize ders olsun??? kim kimi tehdit etmiş.... sadece söylenti... ama soylenti olmayan birsey var ki o da şu; gül efendi, kardesim dedigi insanin karsisinda muhalefet ile saf tutacakti, simdi sorarim sana anti akpli arkadas!!! hangi hareket ders olmali... MILLETIN AKLINI YALAN YANLIS YAZILARLA BULANDIRMAYIN
KULAĞI AĞRIMIŞTIR.
@haydar.sanaga13 "Çiğ -insanoğlu-süt- nankör' kelimeleri kafamda dolaşıyor nedense
" çiğ fırsat insan nankör kedi" kelimeleri anlıma geldi neden seee
Yahu bu abdullah gül adını hükümet pompalıyor devamlı.bu adam başbakanlık cumhurbaşkanlığı yptıda memleket ne hayrını gördüki tekrar aday olacak.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler