Ahmet Çakar'dan yeni iddia

Ahmet Çakar'dan yeni iddia

Show Tv'de ekrana gelen 6 Pas programının en çok merak edilen anı Ahmet Çakar'ın bikini giyip giymeyeceğiydi.

Program başlangıcında Çakar'ın bikini olayının medyada yansıması, halkın bu olayla ilgili yorumları ve zamanında yapılan bu tarz iddialar gösterildi. Daha sonra stüdyodakilerin yorumları alındı ve söz olay adam Ahmet Çakar'a verildi.

Çakar, öncelikle o gün yaşadıklarını anlattı: "Maçtan önce eve maça yetişmeye çalışıyordum. Bir anda telefonlarım çalmaya başladı. Eş, dost, arkadaş hatta bilmediğim numaralar aramaya başladı. Herkes bana bikini olayını soruyor telefonda. Neyse maçı izledim. Çok güzel bir galibiyet aldık. Ben de hemen gazeteyi arayın "müthiş zafer" başlığı altında haberimi yazdırdım. Galibiyet ardından Türkiye'nin her yanında eğlenen insanlar galibiyetten çok "Ahmet Hoca bikini giysene" tezahüratları yükselmeye başladı. Ertesi gün çekimim vardı. Kanala gittim kapıda bir cümbüş. Telefonlarım hiç susmuyor. Bilmediğim numaralar arayıp duruyor. Gazeteler kanallar arıyor yüzlerce bikini geldi diye. Neyse benim dek düşündüğüm kaseti tekrar izlemekti. Aybars Hünalp'tan kaseti istettim ve izledim. Şimdi kaseti bir kez daha izlemenizi istiyorum."

Açıklamaların ardından Çakar bir espri daha yapmak istediğin söyledi ve ekledi: "Fenerbahçe'ye rakip olarak kurada Schalke takımından başka gerçi gönlümden o geçiyor ama olur da başka bir takım çıkarsa ve Fenerbahçe'yi elerse… Dilimin ucunda ama söylemek istemiyorum."