HABER

Ailesini katletti

İzmir’in, Bornova ilçesi Çamdibi semtinde fabrika işçisi Sami Ergu (29), özel güvenlik görevlisi eşi Serap Ergu (34) ve kızı Sena Ergu’yu (5) bıçakla öldürdükten sonra, bıçağını boğazına saplayıp intihar etti. Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Sami Ergu’nun, eşini ve çocuğunu öldürüp intihar etmeden önce yazdığı notu bulundu. Polisin evdeki araştırmaları sırasında Ergu’nun kullandığı ilaçlar da görüldü.

Olay, kendilerinden haber alınmayınca, Sami Ergu’nun kardeşi Sabit Ergu’nun eve gelmesiyle ortaya çıktı. Zili çalmasına karşın yanıt alamayınca yedek anahtarla kapıyı açan Sabit Ergu, ağabeyi Sami, yengesi Serap ve yeğeni Sena’nın kanlar içindeki cesetleriyle karşılaştı. Sabit Ergu hem polise hem yakınlarına haber verdi.

SOSYAL MEDYADAN ŞARKI PAYLAŞMIŞ

Polisin evdeki araştırmaları sırasında Ergu’nun kullandığı ilaçlar da bulundu. Ayrıca Sami Ergu’nun yazdığı ‘Herkese hastalık bulaştırıyorum. Yapmak zorundaydım”’ notu da bulundu. Polis, Sami Ergu’nun cep telefonu ve bilgisayarı ile sosyal medya hesaplarını da incelemeye aldı. Her fırsatta eşini çok sevdiğini söylediği belirtilen Sami Ergu’nun, 14 Mayıs günü Özbek şarkıcı Yıldız Usmonova’nın ‘Seni Severdim’ şarkısını Facebook hesabından paylaştığı ortaya çıktı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
SON GÜNLERDE İZMİR DE BU TİP OLAYLARIN ÇOĞALMASI ENTERESAN?
@kozmonot_2014 çok fazla göç alıyor da odan ...
@kozmonot_2014 hemen bir çamur atacan at bakalım ne diyecen
KÜÇÜK KIZI NİYE ÖLDÜRÜYOR PİSLİK HERİF .
şu çocuğa içim yandı. kadına da üzüldüm o ayrı ama çocuğun fotoğraflarını görünce yüreğim dağlanıyor :(
Geri Dön