AK Parti'yi kızdıracak sözler

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ağbağ, KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın konuğu oldu. Ağbağ, AK Parti tabanıyla ilgili, "Gözü körelmiş, narkozlanmış. Neyi alkışladığını çok bilmiyor. Onlarla aynı galakside yaşamıyoruz. Saadet Partisi işini düzgün yaparsa Ak Parti'nin hayatının en büyük siyasi şokunu yaşatacak şekilde sonuç çıkacak. Ak Parti çok büyük bir kopuş yaşayacak." diye konuştu.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağbağ, Suriye lideri Beşar Esad ile derhal masaya oturmamız gerektiğini söyleyerek, "Türkiye derhal Esad ile masaya oturmalı. Türkiye, Putin ve Ruhani ile masaya oturduğu her gün Esad ile masaya oturuyor zaten. Bunu dolaylı yapmanın bir anlamı yok. Esad'ı sevmek zorunda değilsiniz. Çok sevmediğiniz herkesin elini sıkıyorsunuz. Esad zalim de Trump çok mu mübarek bir zat" dedi.

İşte o sözler:

"AK PARTİ TABANI NARKOZLANMIŞ, AYNI GALAKSİDE YAŞAMIYORUZ"

Saadet Partili Ağbağ, AK Parti tabanı içerisinde bir kitlenin, ne söylendiğini anlamadığı halde, Cumhurbaşkanı Erdoğan söylüyor diye alkışladığını belirterek şunları kaydetti:

"Ak Parti tabanı içerisinde bir kitle var, gözü körelmiş, Erbakan hocanın tabiriyle narkozlanmış. Neyi alkışladığını çok bilmiyor. Reis dedi diye alkışlıyorlar. Tuvalet 1 milyondu, 1 liraya düştü diyor adam alkışlıyor, neyini alkışlıyorsun bunun? O kitleye bir şey anlatmak bugünkü şartlarda mümkün değil. Kilitlenmiş, orası kopmuş, onlarla ayrı galaksilerdeyiz, onlarla aynı galakside yaşamıyoruz. Ama meseleleri akleden, kaygı duyan, Ak Partili olsa bile, Ak Parti'nin yönetiminde milletvekili, belediye başkanı olan çok ciddi kitle var ve bizimle temas içindeler. Temel bey bizim dile getiremediğimizi dile getiriyor diyorlar. Önümüzdeki seçimlerin, 3 Kasım seçimlerine benzer bir hava doğuracağı kanaatindeyim. 99 seçimlerinde DSP yüzde 21 oy aldı, 2002 seçimlerinde ise yüzde 1 oy aldı. Saadet Partisi işini düzgün yaparsa Ak Parti'nin hayatının en büyük siyasi şokunu yaşatacak şekilde sonuç çıkacak. Ak Parti çok büyük bir kopuş yaşayacak."

Ağbağ programda ayrıca ABD'nin Suriye'yi vurmasıyla ilgili “Sen vurduğunda da kimyasal silah yayılacak. Hiroşima'ya atom bombasını kim attı? Kimyasal silah olan yer vurulur mu? Böyle bir akıl, böyle bir mantık olamaz” dedi. Saadet Partili Ağbağ, AKP ile ittifak kuran MHP lideri Devlet Bahçeli’ye bir espri yaparak mesaj gönderdi:

“Latife olarak söyleyelim, geçen sosyal medyada gördüm. Sayın Cumhurbaşkanı’na yazmışlar, siz gittiğinizde çökecek tek devlet, Devlet Bahçeli diye”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
erbakanın mirasını paylaşamadınız hala. zaten kimse akpartiye oy vermiyor, her RTE oy veriyor, RTE tek başına dır. akpartinin içindekilerinin bir işe yaramadığını RTE de biliyorki sahaya indi...
Bunu kim demiş % 00000,1 oy oranı olan Türkiyedeki 57 partiden biri saadet partisi genel başkan yardımcısı söylemiş. Yahu o halde hani Liberal Parti, Hani Bağımsız Türkiye Partisi, Hani Türkiye Kominist Partisi, Hani ANAP, Hani DSP , Hani Millet Partisi. Len varya MAYYNET işin gücün algı. Sanki Türkiyenin En büyük partilerinden biri önemli partilerinden biri söylemiş gibi Maşallah hergün Saadet partisi haberleri veriyorsun.. Yahu % 1 dahi değil oy oranı. 1 tane belediye seçimi kazanmamış ayıp ayıp MAYYNET.. Haa demokrasi diyorsan saydıgım partilerden de haberler yap onlarda saadet gibi
AKP nin tabanı öyle de, tepesindeki adamlar çok farklı mı ? daha dün ABD en büyük düşmanımız değil miydi ? neredeyse savaşın eşiğine gelmemiş miydik ? peki bugün nasıl en yakın kankamız oldular ! bu emir nereden geliyor ? yerli ve milli siyaset bu mu ?
Narkozlanmış taban deyimini çok uygun buldum. Ülke her alanda sapır sapır dökülürken, adalet,demokrasi ve ekonomi gibi temel kavramlar yerle bir edilmişken hala ülkesini düşünmeyip part yada lider sevdası peşinde koşmanın başka bir izahı olamaz.Ama bütün mesele bu narkozluların kendine getirilip ülke gerçekleri ile yüzleşmesini sağlamaktır. Umarım bir yapan çıkacaktır.
saadet partisi gerçekten merak editorum bu ülkeye bir faydanız oldu mu? ne yapıyorsunuz konuşmak ve eleştirmek dışında. bir şrylrt gösterin . iyi bir şeyler yapın halkın yanında yer alın. yunanistan krizinin çözüm yöntemini uluslararası barış çözümü, pkk, aınır güvenliği konularının çözümü yeni anayasa vb sorunların çözümüne yönelik teklifinizi görelim belki oy verebiliriz o zaman. eski türkiye geçti konuşana oy yok
HERKEZ KONUŞUR AK PARTİ 15 YIL DAHA İKTİDARDA KALIR.
Bunlar da kendilerini nimetten saymaya başladı. % 1 bile oy alamadınız, neyin kafasındasınız.
ağzına sağlık. inşallah. adalet ekonomi tarım döviz işsizlik satılan milli kurumlar ve daha niceleri. çok kötü haldeyiz. asla sevinmiyorum bu duruma için de kan ağlıyor lakin bunun tek sorumlusu 16 Yıllık Ak Parti İktidarıdır.
işiniz gücünüz fitne fesat allah sizi kahretsin seçimden sonra bitane saadet prt haberi vermezsiniz geçen seçimdede oldu buna alet olan temelide allah kahretsin.
Adam cok güzel söylemiş.. direk koyun sürüsü dememis cok güzel izah etmiş.. oylar kesinlikle daadet partisine insallah
Kaale alınmaması gereken bir haber.Şu sıralar saadet partisi nedense seçime etki edebilecek bir kitleymiş gibi cilalanmakta.Ancak yüzü kauçuk olan da cila tutmaz.Bir önce ki milletvekili seçimlerin de insanlara siz rey verin biz YSK’ya bireysel başvuru yapıp milletvekili çıkartacağız diyen de bunlar değilmiydi.Kamalağı hatırlayan var mı ki Temel Karamanoğlunun sözüne itibar edilsin.
Kendini uyanık Ak parti Seçmenini beyni uyuşuk olarak gören slogan atmaktan başka bir şey bilmeden kendini zeki zanneden gerçekten zavallı olanlar 15 yıl önce demokrasi ne halde idi şimdi ne halde, ekonomi ne halde idi şimdi ne halde, insanların yaşam standartları nerede idi şu anda nerede, bilim ve sanayi ne halde idi şu anda nerede, ihracat ithalat ne halde idi şu anda nerede, savunma sanayi nerede idi şu anda nerede, ulaşım, sağlık, eğitimde teknoloji kullanımı nerede idi şu anda nerede saymakla bitmez ha yapacak diyorsunuz neden önce yapılmadığını sormuyorsunuz. Sizce kimin beyni uyuşuk.
Ağbağ AK Parti tabanıyla ilgili "uyuşturucu kullanmış" anlamına gelen bu sözleri size hiç yakışmadı, size soruyorum şimdi -SP oy verecek olanlar uzaydan mı gelececek de bu tabana laf söylüyorsun bir zamanlar bu taban Saadet Partisine oy vermişti hatırlatırım. AK Parti tabanı demek 25 Milyon kişi demek bu Millete laf söylerken dikkatli olun, bu sözlerinize en iyi cevap şu olur "SP de CHP lileşme yolunda emin adımlarla ilerliyor" SP tabanına önemle duyrulur, bunlar kime hizmet ediyor aklı selim insanlar bunu çok iyi biliyor.
artık bu muhalefet başındakiler kaybettiklerinde artık ne diyecekler ne bulacaklar acep :)) ve mynet hangi algı operasyonu daha yapacaksın.. çürümüş muhalefet lideri ve ekiplerin allayıp pullasanızda bir cacık olmaz bunlardan :)) sonrası hep hüsran vazife mi yapmak istiyorsun ilk olarak onları düzelt yeter de kaybedip kaybedip şeçime giriyorsunuz de.. belki daha faydan olur benden demesi :))
Muhalefet olan tüm partilerin SEÇİM ÇALIŞMALARINDA RTE başta olmak üzere tüm AKP li idarecilerin SÖZLERİNİ İLK VE ŞİMDİKİ SÖZLERİ olarak seçmene iyi İFADE EDİP İZAH ETSİN ZATEN RTE VE AKP nin kendi ağızlarından,yaptıklarından İKTİDARDAN DEFEDİLMESİ TEREYAĞINDAN KIL ÇEKER GİBİ KOLAY OLACAKTIR. İHANET EDEN VE İTİRAF EDEN RTE İLE AKP MİLLETİ SOYDURTAN YASA ÇIKARAN AKP VE İMZASI RTE NİN SURİYE nin BU HALE GELMESİNE NEDEN OLANLARDAN RTE BAŞ AKTÖRLERDENDİR.ŞİMDİ DE BİZİ SAF KENDİNİ UYANIK ZANNEDİYOR. TV.DE PKK'ya OPERSAYON YAPILMASINI REDDEDEN RTE. DARBECİLERİ ARAŞTIRILMAYI REDDEDEN RTE VE AKP
çok doğru söylemiş. akape nin bir kaç hafta önce meclise sunduğu taşra daki doktorlarla ilgili bir yasa vardı. chp li vekillerinde hoşuna giden bir yasa olmuş ki oylama da evet oyu kullandı chp li vekiller. bunu gören akape li vekiller kendi getirdikleri yasa teklifine sırf chp evet dedi diye hayır oyu kullandılar. emme basma tulumba gibiler. neye evet neye hayır diyeceklerini chp sıralarına bakarak karar veriyorlar. özgür iradeler yada beyinleri malesef yok ülkeyi yönetenlerin.
Medyanın şişirmesine aldanma Saadet li.sen Akp partili seçmeni böyle aşağılarsan sana oy verirmi?siyasetçi akıllı olur..otur yerine sıfır...!!
Bu millet AKP yi de, Anasol-M yi de, CHP yi de,Refahyol uda Gördü.google da her şey var.Ağır Sanayi ve Yüksek Teknoloji kalkınmasını savunup gerçekleştiren, Aselsanı, Tümosanı,Petlası vs. kuran, yerli oto Devrimi yapan aynı anlayış. Diğerleri boş vaat ve Ağır vergi.
Uyuşturucu kullanmak başka birşey Narkoz başka birşey Narkoz Yasal :)
@akselri Neticede kendinden geçersin.
saadet partisi RAHMETLİ ERBAKAN HOCANIN mirasını hoyratça yedi bitirdi ihtiyarlar diyeceğim ama bunlar artık pirifani oldular bunların gittiği televizyonlar bunlara en çok hakaret eden tv ler
Saadet Partisi ile CHP nin aynı çizgide durduğunun ispatıdır. "Türkiye derhal Esad ile masaya oturmalı. " sözü. Yazık. Çok yazık. Birde utanmadan Erbakan Hocanın yolunda olduklarını söylüyorlar. Bunların gömlekleri değil ruhları bile değişmiş.
İYİ iyi yolda, Saadet saadet yolunda... AKP +MHP koalisyonu büyük rulet oyununda...
demokrasilerde siyaset bir meslek değildir. Yani "ülkeyi yönetecekler okulu" diye bir okul yoktur. Siyasal bilimler var.Lakin oradan mezun olupta Türkiyede başbakan olan yok(?)Bu nedenle Saadetçi inat kardeşler bu bilgiye dayanmadan ve kızgınlıkla konuştuklarından yüzde 21 lerden yüzde o bilmem kaçlara düştüler.
Adam doğru söylemiş akp liler farkında değil ama ayrı galakside yaşıyorlar ,ayrı bı kavimler sanki.ulke bitmiş ,batmis ,ekonomi cokmuş,adam açlıktan ,borçtan ölecek halaa reis diyor.
@lkarakaya --ağzına sağlık hele hele onca kapalı kadın zaten özellikle dindarım diyen bazı beyinsizler halen akp yi dindar parti sanmaları en çok bu bana koyuyor akp nin Türkiye Komünist partisi kadar bile dindar parti değil açık ve net diyorum sürekli işleri yalan alın daha dün akp opersayonu desteklemedimi suriyeye yapılanı şimdide batılı güçler kan kokusu almılş köpek balığı diyor ee ilk gün desteklediniz olumlu bulduk dediniz halen bu ikililiği göremeyen seçmenin aklından şüphe ederim
böyle tipi bozuk kişilerin ne işi var saadet partisinde anlam veremiyorum diksyonu düzgün karizmatik insanlar varken böyle kileler zaten parti oy kaybetmesi %80 karizmatik yardımcılar gelsin
DÖNEMİNDE DIŞ BORÇ SIFIRDI
ilk defa doğru konuştun be perinçek
hamde ne narkoz adam sokuyorsun diyorsun ki ülke batıyor hayalet gibi göremiyor kım tutar gibi olmuş haplanmış gibi diyorsun masum yüzbinlerce insnaı madur etti yok görmüyor diyorusn ülkede bereket kalmadı ahlak kalmadı dolar 4 avro 5 umrunda değil bznin 6,20 mazot 5,7 oldu diyorsun olsun diyor ama geçinmekte sende zorlanıyporsun biliyom diyo aldığım parayla ev kirası çocukalrın masrafı yetiştiremiyorum herşey % 60 pahalanmış diyorsun biliyorum diyor isyan ediyor ama durmunun farkında değil ülke insnaımız azıcık vicdanlı olsa narkozdan çıksa akp nin alacağı oy % 10 u geçmez
ŞİMDİKİLERİN ALAYINI TOPLA 1 ERBAKANIN ÇEYREĞİ ETMEZ BUNLARLA ÇOOK FAZLA ZAMAN KAYBETTİ TÜRKİYE BİR AN ÖNCE BU DANDİK PARTİ SİSTEMİNDEN KENDİNİ KURTARIP YOLUNA BAKMALI !
SEÇİMLER 2019 da ZAMANINDA YAPILSAYDI TEMEL KARAMOLLAOĞLUNUN DEDİĞİ DOĞRU ÇIKABİLİRDİ ama BAHÇELİ BUNU GÖRDÜ VE DÜĞMEYE BASTI ERDOĞAN ŞU KONJOKTÜRDE SEÇİMİ ÇOK RAHAT KAZANACAKTIR EN AZINDAN %51 OY ORANINI KORUYACAKTIR ama 2019 da SEÇİM OLSAYDI ERDOĞAN VE AKPnin İŞİ GERÇEKTENDE ÇOK ZORDU BAHÇELİ BUNU GÖRDÜ ANLADI
Diğer Haberler