Aldatan Erkek Pişmanlığı

Keşke seni aldatmasaydım!

Aldatan Erkek Pişmanlığı

İhanet kimin canını yakmaz ki?

Buna "beni etkilemez" diyorsanız ya hayatınızda bir başkası var, ya da birlikte olduğunuz kişiden kurtulmak için yanıp tutuşuyorsunuz. Ancak bu durumlarda bile size doğru bakarken başka birine yönelmiş bir çift göz içinizi yakar geçer, kabul edin.

Ben bu durumu kabul ediyorum açıkçası.

Aldatma elbette sadece erkeğin yaptığı bir şey değil ancak biz şu an erkeğin ihanetinden bahsediyoruz. Aldatan erkek pişmanlığı ve hemen sonrasında gelen aldatan erkek özürü, aldatan erkek yalvarışı, aldatan erkek sendromu gibi durumlar var.

Erkeklerin neden aldattığı yada hangi durumlarda aldatmadıkları konusuna girmeyeceğim ama her zaman pişmanlık duyduklarını düşünüyorum. Erkekler benimle aynı fikirde olmayabilirler ancak ihanet sonrası birlikte oldukları kadının üzülmesi, hayal kırıklığı yaşaması, onu terketme ihtimali gibi durumlar onları bu pişmanlığa ister istemez itiyor.
Pişman olma ihtimalini güçlendiren bir başka durum a yaşadıkları "kaçamak" sonucunda mutsuz olmaları.

Uzun yıllardır evli olan erkeklerin hayatına evliyken giren bir kadının, evdeki huzuru sağlayamaması durumunda, adamın yeni hayatına alışamaması durumunda, eşi ile yaşadığı rahatlığı bulamaması durumunda bir pişmanlık daha su yüzüne çıkıyor demektir.

Başka bir aldatan erkek pişmanlığı, aldattığı kadının adama aşık oluşu ancak adamın bu konuda hiç bir kıpırdanma hissetmemesinde meydana gelebiliyor.

Yani şöyle anlatayım; beyfendi küçük bir kaçamak yaşamaya başladı ancak zaman geçtikçe hanımefendi beyfendiye kalbini kaptırdı ve aşık olduğunu artık onunla sürekli yanyana olmak istediğini söyledi. Eyvah eyvah! İşte size kocaman bir pişmanlık.
Mevcut hayatını bozmaya hiç niyeti olmayan adam pişmanlıkları beyninde koşturadursun ilişkiyi bitirmek için taklalar atmaya başladı bile.

Aldatan erkeğin pişmanlığı özellikle onu seven kadın tarafından oldukça etkili oluyor ve aradaki buzlar eriyor. Kadınların en dayanamadıkları şeylerden biri erkeğin pişmanlığını dile getirmesi ve hatta belki bir kaç göz yaşı. bu da bizim kalbimizdeki bir tür güvenlik açığı :)

Beylere tavsiye; ihanet sonrası pişmanlığınızı dile getirmeyi ihmal etmeyin

Hatunlara tavsiye; aldatan erkek pişmanlığının gerçekliğinden emin olun, oyuna gelmeyin.. ;)

Papatya Somer

papatyasomer@mynet.com

MUTLAKA OKUMALISINIZ

Aldatan Evli Kadınlar

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler