MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yeni anne olmuştu! Alemin Kıralı'nın Ahsen'i Yağmur Ün tek celsede boşandı

Alemin Kıralı dizisinde hayat verdiği Ahsen karakteriyle hafızalarımıza kazınan Yağmur Ün'den üzen haber geldi. Geçen sene Haziran ayında Doktor Doğaç Ergezen ile nikah masasına oturan ünlü çift 16 Aralık 2022'de de kızları Su Diana'yı kucaklarına almışlardı. Ancak çiftin mutluluğu kısa sürdü ve anlaşmalı olarak boşandı.

Yer aldığı Alemin Kıralı dizisi ile tanınan genç oyuncu Yağmur Ün'den üzen haber geldi. Geçen yıl Haziran ayında sevgilisi Doğaç Ergezen ile nikah masasına oturan Yağmur Ün'ün evliliği kısa sürdü ve çift anlaşmalı olarak boşandı.

Yağmur Ün doktor olan sevgilisiyle sürpriz bir şekilde dünyaevine girmişti Ün'ün düğünün hemen ardından hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Düğün öncesi hamile olduğu için dahil olduğu projeden de ayrılan Yağmur Ün kısa bir süre sonra da anne olmuştu.

Yağmur Ün  BEBEPİ

Bir dönemin çocuk oyuncularından Yağmur Ün kızına Su Diana adını vermişti. Yağmur Ün ile Doğaç Ergezen evliliklerinde yaşadıkları krizi aşamayarak boşandı.

Yağmur Ün  1

Yağmur Ün ve Doğaç Ergezen dün Kartal Adliyesi'nde 14. Aile Mahkemesi'nde yapılan duruşmayla yollarını resmen ayırdılar.

Yağmur Ün  2

Çift, çocukları Su Diana'nın velayeti konusunda da anlaştı ve velayet annede kaldı.

Yağmur Ün  3


Vitrin

En Çok Aranan Haberler