HABER

Amatör balıkçının oltasına 30 kiloluk Akya (Kuzu balığı) takıldı: Çok büyük be maşallah

Antalya'nın Serik ilçesinde amatör balıkçı Volkan Ateş, olta ile 30 kilo ağırlığında Akya (kuzu) balığı yakaladı. Ateş'in balığı oltayla çekme anı arkadaşı tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Ateş'in, balığı çekerken ''Çok büyük be maşallah" diyerek şaşkınlığını gizleyemediği görülüyor.

Antalya Serik'e bağlı Boğazkent Mahallesi'nde arkadaşıyla balık tutmak için tekneyle denize açılan Volkan Ateş, jigging (oltaya takılan yalancı balıkla avcılık) tekniğiyle oltasını denize attı.

30 KİLOLUK BALIK TAKILDI

Bir süre sonra oltasına balık takıldığını fark eden Ateş, hemen makarayı sarmaya başladı. Volkan Ateş, yaklaşık yarım saat boyunca mücadele ettiği balığı tekneye çekmeyi başardı. Ateş yakaladığı balığın yaklaşık 30 kiloluk Akya (kuzu) balığı olduğunu anlayınca büyük mutluluk yaşadı. Volkan Ateş'in balığı oltayla çekme anları, teknede bulunan arkadaşının cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Screenshot_5

''ÇOK BÜYÜK MAŞALLAH''

Görüntülerde, Volkan Ateş’in bir süre balığı yorduktan sonra tekneye çıkarması ve o anda "Çok büyük be maşallah" diyerek mutluluk yaşadığı görülüyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ne şans bee!!
Hay maşallah ustam
Bu balıkçılar çok büyük zahmetlere katlanıyorlar. Kimi zevkine kimi ihtiyaçtan. bazen bomboş eve döndükleri oluyor. çok mutlu oluyorum böyle başarılı avları izleyince. tebrikler
Geri Dön