KADIN

Annelik bitmez! 98 yaşındaki anne 80 yaşındaki oğluna bakmak için huzurevine taşındı

Annelik bitmez! 98 yaşındaki anne 80 yaşındaki oğluna bakmak için huzurevine taşındı

Anne sevgisinden daha güçlü bir şey var mı şu dünyada? 98 yaşındaki Ada Keating, 80 yaşındaki oğlu Tom’a göz kulak olmak için Liverpool’daki Moss View huzurevine taşındı!

1

Ada ve merhum eşi Harry’nin dört çocuğu var. Tom, Barbara, Margi ve henüz 13 yaşında hayatını kaybeden Janet. Emekliliğinden önce Tom bir şirkette boyacı olarak çalışıyormuş. 2016 yılında bakım ve desteğe ihtiyaç duyduğundan Moss View huzurevinin bir sakini olmuş.

3

Ada ve oğlu Tom ayrılmaz bir ikili olmuşlar ve birlikte zaman geçirmeyi çok seviyorlar. Emekli bir hemşire olan Ada “Her gece Tom’a odasında iyi geceler diliyorum, sabah da günaydın diyorum. Kuaföre gitmek için dışarı çıktığımda geldiğimi görmek için beni bekliyor. Geri döndüğümde de kollarını uzatıp kocaman sarılıyor bana” diyor.

4

Tom da işlerin gidişatından çok memnun. “Buradaki insanlar çok iyiler ve annem burada yaşadığı, onu daha çok gördüğüm için mutluyum. Bana çok iyi bakıyor, bazen de bana terbiyeli olmamı söylüyor.”

5

Kurum müdürü Philip Daniels “Anne ve oğulun paylaştığı bu yakın ilişki gerçekten insanı derinden etkiliyor, ikisinin de ihtiyaçlarını burada karşılayabildiğimiz için çok memnunuz. Anne ve çocukları aynı huzurevinde görmek çok rastlanan bir durum değil, biz de bunu olabildiğince özel bir hale getirmeye çalışıyoruz.” diyor.

6

Ada’nın da dediği gibi, “Annelik bitmez.”

7

Kaynak

Okuyucu Yorumları1 yorum
  • 0 Oy
    keşke benım annem babamda bu kadar yaşasaydı vardı bundada bir hayır

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.