KADIN

Anoreksik ünlüler

Zayıflık uğruna anoreksik olan ünlüleri listeledik!

Anoreksik ünlüler

Yemek yememe ve şişmanlamaktan çok korkma hastalığı olan anoreksiya, ünlü kadınları içine hapsetmiş durumda. Aşırı zayıflık takıntısı uğruna fiziki görüntülerini bozan ünlü isimler, bu durumu pek kabullenmeseler de fotoğrafları durumu özetliyor.

İşte anoreksik ünlü kadınlar...


Jessica Hart

Victoria's Secret'ın bir başka gözde modeli olan Jessica Hart, zayıflığını yoga yapmaya ve sağlıklı beslenmeye borçlu olduğunu söylüyor. Jessica diyet yaparken taze sebzeler, badem, kuru meyveler, tavuklu ve ton balıklı salatadan vazgeçmiyor.


Rachel Zoe

Ünlü tasarımcı Rachel Zoe, zayıf ve fit olmaya oldukça takıntılı bir isim. İkinci çocuğunu dünyaya getirdikten çok kısa bir süre sonra eski formuna geri dönen Rachel, günde yalnızca 600 kalori alıyor ve kahve, ceviz ve meyve dışında bir şey tüketmiyor. Zayıflıktan kemikleri dışarı doğru çıkan Rachel Zoe, bu korkunç görüntüsüne saplanıp kalmış durumda.


Alexha Chung

İngiliz stil ikonu Alexa Chung, her ne kadar stiliyle göz doldurmayı başarsa da fizik yapısıyla görenleri hayal kırıklığına uğratıyor. Aşırı zayıf görüntüsünü bir türlü gizleyemeyen Alexa, yemek yemeye vakit bulamadığını söylüyor.


Tara Reid

Amerikalı aktirs Tara Reid, anoreksiyaya yakalanan bir diğer ünlü isim. Günde yalnızca bir öğün yemek yiyen Tara, aşırı derecede diet kola ve maden suyu içiyor.


Nicole Richie

Amerikalı şarkıcı Nicole Richie, anoreksiya kabusundan kurtulamayan isimler arasında ilk sırada yer alıyor. Aşırı derecede zayıf olan Nicole'ün neredeyse kemikleri sayılıyor.


Behati Prinsloo

Victoria's Secret'ın gözde meleklerinden biri olan Behati Prinsloo, şimdilerde aşırı zayıf görüntüsüyle dikkat çekiyor. Her şeyi yediğini ifade eden Behati, bu görüntüsünü pilates, yoga ve sörfe borçlu olduğunu söylüyor.


Denise Richards

Amerikalı oyuncu ve model, Denise Richards, aşırı zayıf görüntüsünü spora borçlu olduğunu söylüyor. Ünlü oyuncu aşırı zayıf görüntüsünü ise şöyle açıklıyor: "Çok fazla meyve, sebze, yumurta beyazı, tavuk, pirinç ve yulaf yiyorum. Bunlar benim dieytimde genellikle olan şeyler. Dondurma ve tuzlu krakerleri çok seviyorum. İki kez sezaryenle doğum yaptım, dümdüz bir karnım var. Karın kaslarımın sebebi pilates."


Poppy Delevingne

Stil ikonu Poppy Delevingne de en az yakın arkadaşı Alexa Chung kadar zayıf bacaklara sahip. Poppy, bu zayıf görüntüsünün sebebini ise hızlı çalışan metabozlimasına bağlıyor. Her şeyi yediğini söyleyen ünlü ikon, ekstra büyük patlamış mısırlar ve abur cuburlar yediğini de dile getiriyor.


Miley Cyrus

Son dönemin en çok yıldızı parlayan isimlerinden olan Miley Cyrus, aşırı zayıflığıyla da dikkat çekiyor. Birkaç yıl önce gösterişli kıvrımlara sahip olan ünlü yıldız, şimdilerde zayıflığı ile konuşuluyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön